Hardloopkalender archief - september 2011

Archief september 2011

Hardloopevenementen

do01sep2011Hardloopvierdaagse SPARK
Spijkenisse (ZH)
vr02sep2011Muiderslotloop
Muiden (NH)
vr02sep2011Kroondomeinloop
Wenum Wiesel, gemeente Apeldoorn (GE)
za03sep20111e Loop naar de Pomp
Noordeloos, gemeente Giessenlanden (ZH)
za03sep2011Verlichtingsloop
Warmenhuizen, gemeente Harenkarspel (NH)
za03sep2011REMAX Kneesloop
Anna Paulowna (NH)
za03sep2011Amsterdam marathon trainingsloop
Amsterdam (NH)
za03sep2011Unive Stad en Land Hanzeloop
Warnsveld, gemeente Zutphen (GE)
za03sep2011Heideloop
Ermelo (GE)
za03sep2011DijkhuizenRun
Ruinerwold, gemeente De Wolden (DR)
za03sep2011Sint Joostertrimloop
Sint Joost, gemeente Echt-Susteren (LI)
za03sep2011Winkelcentrum Maaswijkloop
Spijkenisse (ZH)
zo04sep2011Panbos Trimloop nr 359
Zeist (UT)
zo04sep201130 van Amsterdam Noord
Amsterdam-Noord, gemeente Amsterdam (NH)
zo04sep2011Delftse Hout Loop
Delft (ZH)
zo04sep2011De Jong Sport Halve marathon van NIeuwkoop
Nieuwkoop (ZH)
zo04sep2011Assumburgloop
Heemskerk (NH)
zo04sep201130 van Amsterdam Noord
Amsterdam (NH)
zo04sep201136e Vlietloop
Voorschoten (ZH)
zo04sep2011Haarlemmermeer marathon
Hoofddorp, gemeente Haarlemmermeer (NH)
zo04sep201112e Maas en Waalse DijkenLoop
Beneden-Leeuwen, gemeente West Maas en Waal (GE)
zo04sep2011Run for the Roses
Aalsmeer (NH)
zo04sep2011Slach om Reahus
Reahūs, gemeente Littenseradiel (FR)
zo04sep2011Rondje Oude IJsselstreek
Ulft, gemeente Oude IJsselstreek (GE)
zo04sep2011Haarlemmermeer Marathon
Haarlem (NH)
zo04sep2011Hof van Twente Loop
Goor, gemeente Hof van Twente (OV)
zo04sep2011Marktstadrun
Purmerend (NH)
zo04sep2011Tilburg Ten Miles
Tilburg (NB)
zo04sep2011Tempo-Run
Bussum (NH)
zo04sep2011UCS run
Utrecht (UT)
zo04sep2011IJzeren Man Volksloop
Weert (LI)
zo04sep2011Marktstadrun
Purmerend (NH)
ma05sep2011Unive Jaarmarktloop
Oude Pekela, gemeente Pekela (GR)
ma05sep2011Mini-marathon
Ten Boer (GR)
di06sep2011SPOC Loop Noordwijkerhout
Noordwijkerhout (ZH)
di06sep2011Open Coopertest
Den Helder (NH)
di06sep2011bosbaanloop
Amsterdam (NH)
di06sep2011coopertest
Zutphen (GE)
di06sep20114e s HeerenLoop
Ermelo (GE)
wo07sep2011Warming Uploop
Assendelft, gemeente Zaanstad (NH)
wo07sep2011Robbenoordbos Zomeravondloop
Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH)
wo07sep2011Rozendaalse Veldloop
Rozendaal (GE)
wo07sep2011CoopertestenBaanloop
Apeldoorn (GE)
wo07sep2011kooweide run
Neede, gemeente Berkelland (GE)
wo07sep2011Stratenloop Bergpolder-Liskwartier
Rotterdam (ZH)
do08sep2011Coopertest baanloop
Ommen (OV)
do08sep201140e BBQ Compleet Loop
Giessen, gemeente Woudrichem (NB)
do08sep2011Fairtrade Businessloop Zeist
Zeist (UT)
vr09sep2011SPOC loop Hillegom
Hillegom (ZH)
vr09sep2011Goudse Nationale Singelloop
Gouda (ZH)
vr09sep2011Friday Night Run
Amsterdam (NH)
vr09sep2011Blauwe Berg Circuit
Hoorn (NH)
za10sep2011Dorpsloop Kesteren
Kesteren, gemeente Neder-Betuwe (GE)
za10sep2011Hardlopen met de hond-canicross
Ermelo (GE)
za10sep2011Run-2-Day Vlinderloop
Houten (UT)
za10sep2011De Zaankanterloop
Zaandam, gemeente Zaanstad (NH)
za10sep2011Ganzenvenloop
Galder, gemeente Alphen-Chaam (NB)
za10sep2011RUN
Winschoten (GR)
za10sep201131e Veluweloop
Wageningen (GE)
za10sep2011Fish Potato Run
Urk (FL)
za10sep2011Noord Drenthe Loop
Norg, gemeente Noordenveld (DR)
za10sep2011Rabobank Pierloop Velsen
IJmuiden, gemeente Velsen (NH)
za10sep20117e Glazenstadloop Berlikum
Berlikum, gemeente Menaldumadeel (FR)
za10sep2011Pandaloop
Domburg, gemeente Veere (ZE)
za10sep2011Chemieloop
Terneuzen (ZE)
za10sep2011Meerhoven24
Eindhoven (NB)
za10sep2011Meerhoven24
Eindhoven (NB)
za10sep2011Ladies Run Katwijik
Katwijk aan Zee, gemeente Katwijk (ZH)
za10sep2011Fit to Finish
Eindhoven (NB)
za10sep2011Strandwalloop
Rijswijk (ZH)
za10sep2011Harderrun
Harderwijk (GE)
zo11sep2011GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo11sep2011Maasstadloop
Rotterdam (ZH)
zo11sep2011Kopjesloop
Delft (ZH)
zo11sep2011122 Road Runners Loop
Leiden (ZH)
zo11sep2011Berekuilloop
Utrecht (UT)
zo11sep2011Zeevangsloop
Middelie, gemeente Zeevang (NH)
zo11sep2011Meyn Twiskeloop
Oostzaan (NH)
zo11sep2011Limmer Katerloop
Limmen, gemeente Castricum (NH)
zo11sep2011Kuilenloop
Langenboom, gemeente Mill en Sint Hubert (NB)
zo11sep2011KEIENLOOP
Uden (NB)
zo11sep2011VGZ Marathon Meerssen
Meerssen (LI)
zo11sep2011Kranenbroeker trimloop
Echt, gemeente Echt-Susteren (LI)
zo11sep2011Bridge to Bridge
Arnhem (GE)
zo11sep2011Electrabelburgumrun
Burgum, gemeente Tytsjerksteradiel (FR)
zo11sep2011Singeloop Enschede
Enschede (OV)
zo11sep2011Bosloop Schoorl
Schoorl, gemeente Bergen (NH)
zo11sep2011Rondje Bussloo
Bussloo, gemeente Voorst (GE)
zo11sep2011Brettenloop
Amsterdam (NH)
zo11sep2011Meerhoven24
Eindhoven (NB)
zo11sep2011Meerhoven24
Eindhoven (NB)
zo11sep2011Pleinloop 2011
Nederhorst den Berg, gemeente Wijdemeren (NH)
zo11sep2011Outsport loop Braamt
Braamt, gemeente Montferland (GE)
zo11sep2011Stratenloop Vreewijk
Rotterdam (ZH)
di13sep2011bosbaanloop
Amsterdam (NH)
di13sep2011Salverda Berkumloop
Zwolle (OV)
wo14sep2011Florimex 5km Baanloop
Aalsmeer (NH)
wo14sep2011Schuttersveldloop
Sneek (FR)
wo14sep20115 van Krimpen
Krimpen aan den IJssel (ZH)
wo14sep2011Appelloop
Olst, gemeente Olst-Wijhe (OV)
vr16sep20117-loop
Zevenhoven, gemeente Nieuwkoop (ZH)
vr16sep201115e WEA bedrijvenloop
Goes (ZE)
vr16sep2011SPOC loop Voorhout
Voorhout, gemeente Teylingen (ZH)
za17sep2011One en Only estafette-Marathon
Roelofarendsveen, gemeente Alkemade (ZH)
za17sep2011Sluizenloop
Nieuwegein (UT)
za17sep201122e Rabo Oosterparkloop
Ridderkerk (ZH)
za17sep2011Hummel ZUIDHORuN
Zuidhorn (GR)
za17sep2011Etonic halve marathon
Hattem (GE)
za17sep2011Klenckeloop
Oosterhesselen, gemeente Coevorden (DR)
za17sep2011BOL-loop
Utrecht (UT)
za17sep2011SANDURRUN
Emmen (DR)
za17sep2011Rusheuvelloop
Oss (NB)
zo18sep2011Wallenloop
Altweerterheide, gemeente Weert (LI)
zo18sep2011SPARK Estafettemarathon
Spijkenisse (ZH)
zo18sep2011Expert Mudde Ekiden
Lekkerkerk, gemeente Nederlek (ZH)
zo18sep2011PPC loop
Leiden (ZH)
zo18sep2011Delftse Hout Loop
Delft (ZH)
zo18sep2011Openingsloop - 7-Loop
Utrecht (UT)
zo18sep2011Halve van Hoogland
Hoogland, gemeente Amersfoort (UT)
zo18sep201127e Dam tot Damloop
Amsterdam (NH)
zo18sep2011Groene Campus Halve Marathon
Deurne (NB)
zo18sep201126e Mini Dam tot Damloop
Zaandam, gemeente Zaanstad (NH)
zo18sep2011Brakkenstein 5 miles
Nijmegen (GE)
zo18sep2011Prinsentuinloop
Leeuwarden (FR)
zo18sep20114e Traploop Wlhelminaberg
Landgraaf (LI)
zo18sep201132e Beekse Marathon
Hilvarenbeek (NB)
zo18sep2011Natuurloop Meerwijck
Kropswolde, gemeente Hoogezand-Sappemeer (GR)
zo18sep2011Groene Ster Loop Zevenbergen
Zevenbergen, gemeente Moerdijk (NB)
zo18sep2011De Tien van t Aogje
Princenhage, gemeente Breda (NB)
zo18sep20113e Run2Day Ladies Run
Amsterdam (NH)
zo18sep20114 EM Damloop
Zaandam, gemeente Zaanstad (NH)
zo18sep2011Dwars door de zwingeul
Cadzand, gemeente Sluis (ZE)
zo18sep2011Binnenstadloop
Maassluis (ZH)
zo18sep2011Gipmans planten Kwaakerrun
Venlo (LI)
zo18sep20115 van de Reeshof
Tilburg (NB)
zo18sep2011Halve en Kwart Marathon Cranendonck
Soerendonk, gemeente Cranendonck (NB)
zo18sep2011Rondje Droogh 43ste editie
Bodegraven (ZH)
ma19sep2011Oranjeloop
Roelofarendsveen, gemeente Alkemade (ZH)
di20sep2011SPOC loop Sassenheim
Voorhout, gemeente Teylingen (ZH)
di20sep2011bosbaanloop
Amsterdam (NH)
di20sep2011Prinsjesdag Marathon
Glimmen, gemeente Haren (GR)
di20sep2011Coopertest - 5km - 1000m
Epe (GE)
za24sep2011Tieleman Keuken-run
Middelharnis (ZH)
za24sep2011Rabobank Hart van Brabantloop
Tilburg (NB)
za24sep2011TopRun van het Noorden
Hoogkerk, gemeente Groningen (GR)
za24sep2011Thaisner DorpsRun
Thesinge, gemeente Ten Boer (GR)
za24sep2011Wolderwijdloop
Zeewolde (FL)
za24sep2011Jouster Merke Loop
Joure, gemeente Skarsterlan (FR)
za24sep2011Rijk Zwaan Loop
's-Gravenzande, gemeente Westland (ZH)
za24sep2011Grachtenloop
Hasselt, gemeente Zwartewaterland (OV)
za24sep2011Hemdyk-loop
Blauwhuis, gemeente Wymbritseradiel (FR)
za24sep2011Saton Halve van Katwijk
Katwijk aan Zee, gemeente Katwijk (ZH)
zo25sep2011GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo25sep2011Groene Hardloop Zoeterwoude
Zoeterwoude-Dorp, gemeente Zoeterwoude (ZH)
zo25sep2011de 30 van Almere
Almere-Stad, gemeente Almere (FL)
zo25sep2011ATAG Posbankloop
Velp, gemeente Rheden (GE)
zo25sep20114e Utrechtse Heuvelrug Estafette
Amersfoort (UT)
zo25sep2011Rondje Voorne
Brielle (ZH)
zo25sep2011Groene Hardloop Zoeterwoude
Zoeterwoude (ZH)
zo25sep2011Starshoe Geuzenloop
Zoetermeer (ZH)
zo25sep2011Bertus loop
Delft (ZH)
zo25sep20111e Geuzenloop
Vlaardingen (ZH)
zo25sep2011Santar Twentse Vrouwenloop
Enschede (OV)
zo25sep2011Ommer Cross Festival
Ommen (OV)
zo25sep2011Twiske Molen Loop
Landsmeer (NH)
zo25sep2011Amsterdam marathon trainingsloop
Amsterdam (NH)
zo25sep20115e Texel Halve Marathon
Texel (NH)
zo25sep201127e AMAK-loop
Akersloot, gemeente Castricum (NH)
zo25sep2011TRR-Bosloop
Tilburg (NB)
zo25sep2011Open Rooise Trimcompetitie 2011-2012
Sint-Oedenrode (NB)
zo25sep2011Melanenloop
Halsteren, gemeente Bergen op Zoom (NB)
zo25sep2011Maasheggenloop
Boxmeer (NB)
zo25sep2011Jasperloop
Someren (NB)
zo25sep2011De Meierijloop
Vught (NB)
zo25sep2011Sint Pietersbergloop
Maastricht (LI)
zo25sep2011Dwars door het Leudal Bosloop
Heythuysen, gemeente Leudal (LI)
zo25sep2011Promenadeloop
Tiel (GE)
zo25sep20116e internationale Drechtstedenloop
Dordrecht (ZH)
zo25sep2011ABN AMRO Singelloop Utrecht
Utrecht (UT)
zo25sep2011Zilveren Kruis Achmea Loop
Haarlem (NH)
zo25sep2011de 7km van Martenshoek
Hoogezand, gemeente Hoogezand-Sappemeer (GR)
zo25sep2011LIFE Estafetterun Borne
Borne (OV)
zo25sep2011Kermisloop Belfeld
Belfeld, gemeente Venlo (LI)
zo25sep2011Dianaloop
Joppe, gemeente Lochem (GE)
zo25sep2011Dianaloop
Joppe, gemeente Lochem (GE)
zo25sep2011Rabobank Dijkenloop
Den Dungen, gemeente Sint-Michielsgestel (NB)
di27sep2011SPOC loop Lisse
Lisse (ZH)
di27sep2011Najaarsloop
Lisse (ZH)
vr30sep2011LADIES Run
Zoutelande, gemeente Veere (ZE)
vr30sep2011Canicross Zundert
Zundert (NB)