Hardloopkalender archief - januari 2010

Archief januari 2010

Hardloopevenementen

vr01jan2010Nieuwjaarsloop
Grou, gemeente Boarnsterhim (FR)
vr01jan2010Mijl van de Weere
De Weere, gemeente Opmeer (NH)
za02jan2010De Wilgenloop
Balk, gemeente Gaasterlan-Sleat (FR)
za02jan2010Nieuwjaarsloop
Poortugaal, gemeente Albrandswaard (ZH)
za02jan2010De Wilgenloop
Balk, gemeente Gaasterlân-Sleat (FR)
za02jan2010Brabantse Biesboschloop
Hank, gemeente Werkendam (NB)
za02jan2010Oliebollenloop IJsclub Haarlem
Vogelenzang, gemeente Bloemendaal (NH)
za02jan2010Nieuwjaarscross
Emmeloord, gemeente Noordoostpolder (FL)
za02jan2010RABOBANK SNERTLOOP
Gramsbergen, gemeente Hardenberg (OV)
za02jan2010Landal Nieuwjaarsloop
Hellendoorn (OV)
za02jan2010Unive RTV Stadskanaal Nieuwjaarsloop
Stadskanaal (GR)
za02jan2010DTS-VARIOloop
Wijdewormer, gemeente Wormerland (NH)
za02jan2010Sint Joostertrimloop
Haarle, gemeente Hellendoorn (OV)
za02jan2010Sunteam Nieuwjaarsloop
Oud-Beijerland (ZH)
za02jan201010 engelse mijlen van FC MEDEMBLIK
Medemblik (NH)
zo03jan2010Meerhorstloop
Stompwijk, gemeente Leidschendam-Voorburg (ZH)
zo03jan2010Dijkencross Pannerden
Pannerden, gemeente Rijnwaarden (GE)
zo03jan2010Strand en Duinloop AV Castricum
Castricum aan Zee, gemeente Castricum (NH)
zo03jan2010nieuwjaarscross
Eibergen, gemeente Berkelland (GE)
zo03jan2010Avanti Wilskracht RABO Nieuwjaarsloop
Glanerbrug, gemeente Enschede (OV)
zo03jan2010Robbenoordbosloop Winterseizoen
Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH)
zo03jan2010Nieuwjaarscross
Rotterdam (ZH)
zo03jan2010Wintercup
Lelystad (FL)
zo03jan2010Oliebollen Omloop Olympia18
Boxmeer (NB)
zo03jan2010Genneper Parken Nieuwjaarsloop
Eindhoven (NB)
zo03jan2010Pagnevaartcross
Bosschenhoofd, gemeente Halderberge (NB)
zo03jan2010Midwintercross
Heeten, gemeente Raalte (OV)
zo03jan201036e Nieuwjaarsloop NS
Nijmegen (GE)
zo03jan2010Panbos TrimlopenZeist
Zeist (UT)
zo03jan2010Meentcross
Beusichem, gemeente Buren (GE)
zo03jan2010wintercircuit snelwandelen 4e wedstrijd
Rotterdam (ZH)
zo03jan2010Donckcross
Someren (NB)
zo03jan2010Klaverbladloop
Apeldoorn (GE)
zo03jan2010Scheidsrechtersloop
Vlissingen (ZE)
zo03jan2010IJzeren Man Volksloop
Weert (LI)
zo03jan2010Avanti Wilskracht RABO Nieuwjaarsloop
Enschede (OV)
zo03jan2010Avanti Wilskracht RABO Nieuwjaarsloop
Delft (ZH)
zo03jan2010Douwe Kleefstraloop
Leeuwarden (FR)
zo03jan2010Runnersworld Bosloop
Leiden (ZH)
zo03jan20103e Winterloop 2009-2010
Sneek (FR)
di05jan2010coopertest
Zutphen (GE)
vr08jan2010Friday Night Run
Amsterdam (NH)
vr08jan2010Coopertest en baanloop
Hoorn (NH)
za09jan2010Florijnwinterloop
Woudenberg (UT)
za09jan2010veldloop vv Heino
Heino, gemeente Raalte (OV)
za09jan2010Run-2-Day Vlinderloop
Houten (UT)
za09jan2010de Warme Chocomel Cross
Holten, gemeente Rijssen-Holten (OV)
za09jan2010Aalden Rondomme Nieuwjaarsloop
Aalden, gemeente Coevorden (DR)
za09jan2010Wallenloop
Goes (ZE)
za09jan2010127e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn (ZH)
za09jan2010Zandstuve Boslopen
Den Ham, gemeente Zuidhorn (GR)
za09jan2010Open Gelders-Overijsselse Crosscompetitie
Aalten (GE)
za09jan201010 Engelse Mijl van Twello
Twello, gemeente Voorst (GE)
za09jan2010Oliebollencross
's-Gravenhage, gemeente Den Haag (ZH)
za09jan201022e Be Quickloop Dokkum
Dokkum, gemeente Dongeradeel (FR)
za09jan2010Veldcross 2010
Wierden (OV)
za09jan2010Trimloop AAC 61
Assen (DR)
za09jan2010crossloop
Eibergen, gemeente Berkelland (GE)
za09jan2010Nieuwjaarsloop
Nunspeet (GE)
za09jan2010Flora Run
Boskoop (ZH)
za09jan20103e Wedstrijd RunningpOint Veldloop Competitie
Vlaardingen (ZH)
za09jan2010de Wilde Midwinterloop
Vaassen, gemeente Epe (GE)
za09jan2010Snertloop Dinxperlo
Dinxperlo, gemeente Aalten (GE)
zo10jan2010Dijkencross Pannerden
Pannerden, gemeente Rijnwaarden (GE)
zo10jan201038e PWN Egmond Halve Marathon 2010
Egmond aan Zee, gemeente Bergen (NH)
zo10jan2010GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo10jan2010Bosbaanloop
Emmeloord, gemeente Noordoostpolder (FL)
zo10jan2010Keukenhofbosloop
Lisse (ZH)
zo10jan2010Wooldereslopen
Hengelo (OV)
zo10jan2010Conditio trimloop
Best (NB)
zo10jan2010115e Road Runners Loop
Leiden (ZH)
zo10jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Heerlen (LI)
zo10jan20103e Cross Runningcenter Crosscircuit
Bakkeveen, gemeente Opsterland (FR)
zo10jan2010JSC Prestatieloop
Broekland, gemeente Raalte (OV)
zo10jan2010Kopjesloop
Delft (ZH)
zo10jan2010Kranenbroeker trimloop
Echt, gemeente Echt-Susteren (LI)
zo10jan2010Berekuilloop
Utrecht (UT)
zo10jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Breda (NB)
zo10jan2010Bos en Duincross
Texel (NH)
zo10jan2010BEDAF-cross
Uden (NB)
zo10jan2010Rabo Tien van Rockanje
Rockanje, gemeente Westvoorne (ZH)
wo13jan2010Florimex 5km Baanloop
Aalsmeer (NH)
do14jan2010Coopertest
Zeist (UT)
vr15jan2010Coopertest en 5 km baanloop
Alkmaar (NH)
za16jan2010Trimloop Almbos
Giessen, gemeente Woudrichem (NB)
za16jan2010Udik-loop
Klijndijk, gemeente Borger-Odoorn (DR)
za16jan2010Wageningse Winterboslopen
Wageningen (GE)
za16jan2010crossloop
Veenhuizen, gemeente Noordenveld (DR)
za16jan2010NAM tot NAM loop
Assen (DR)
za16jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Nijmegen (GE)
za16jan201021e Dirk IV-loop
Hoornaar, gemeente Giessenlanden (ZH)
za16jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Vught (NB)
za16jan201038ste Deltacross
Burgh-Haamstede, gemeente Schouwen-Duiveland (ZE)
za16jan2010Zwolsebos halve marathon
Heerde (GE)
za16jan2010Run2Day Cross Competitie
Ommen (OV)
za16jan2010Duinlopen AV Rijnsoever Running Center
Katwijk, gemeente Cuijk (NB)
za16jan2010Winter Marathon
Spier, gemeente Midden-Drenthe (DR)
za16jan2010Nieuwjaarsbosloop
Apeldoorn (GE)
za16jan2010Rusthoeveloop
Putten (GE)
za16jan2010Open Makkumer wintertrimloop
Makkum, gemeente Wűnseradiel (FR)
za16jan2010De Ruitenburg Halve van Maassluis
Maassluis (ZH)
zo17jan201010e Gulbergenloop
Nuenen, gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten (NB)
zo17jan2010Crosscup Almere
Almere (FL)
zo17jan2010Broekstreker Veldloop Ekehaar
Ekehaar, gemeente Aa en Hunze (DR)
zo17jan2010BAV Wintercup
Baarn (UT)
zo17jan2010Annendaalloop
Posterholt, gemeente Roerdalen (LI)
zo17jan2010Drechtloop
Leimuiden, gemeente Jacobswoude (ZH)
zo17jan20101e Halve van Maassluis
Maassluis (ZH)
zo17jan2010Heldense Bossen Cross
Helden (LI)
zo17jan2010Dieprijtcros
Eersel (NB)
zo17jan2010Trias trainingslopen
Dordrecht (ZH)
zo17jan2010Trias trainingslopen
Amsterdam-Noord, gemeente Amsterdam (NH)
zo17jan2010PPC loop
Leiden (ZH)
zo17jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Oud-Beijerland (ZH)
zo17jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Delft (ZH)
zo17jan201036e RTV N-H Vondelparkloop
Amsterdam (NH)
zo17jan20103e trimloop Scorpio trimloopserie 2009-2010
Oosterhout (NB)
zo17jan2010De Wallenloop
Altweerterheide, gemeente Weert (LI)
zo17jan201019e Stadsparkloop 3
Groningen (GR)
zo17jan2010Runnersworld Noordkopcross
Den Helder (NH)
zo17jan2010Rabo Slangenbeekloop
Hengelo (OV)
zo17jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Amsterdam (NH)
zo17jan2010Winterloop-7-Loop
Utrecht (UT)
zo17jan2010Strandloop
Bergen aan Zee, gemeente Bergen (NH)
zo17jan201041e BN DeStem Mastboscross
Breda (NB)
zo17jan2010Watermolenloop
Haaksbergen (OV)
zo17jan2010Corus Runnersworld Zaanland cross
Zaandam, gemeente Zaanstad (NH)
zo17jan2010Bosloop AV Nova
Schoorl, gemeente Bergen (NH)
zo17jan2010Run-ATB
Deurne (NB)
zo17jan2010midwinterloop
Diepenveen, gemeente Deventer (OV)
za23jan2010Fastfootloop voor Tegenkracht
Gouda (ZH)
za23jan201026e Halve Marathon van Tzum
Tzum, gemeente Franekeradeel (FR)
za23jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Groningen (GR)
za23jan2010Av Fortuna 1e Marathontestloop
Vlaardingen (ZH)
za23jan2010Open clubkampioenschappen cross
Ridderkerk (ZH)
zo24jan2010TRR-Bosloop
Tilburg (NB)
zo24jan2010Opkikkerloop
Almere-Buiten, gemeente Almere (FL)
zo24jan2010Safari Run
Arnhem (GE)
zo24jan2010GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo24jan2010Safari Run
Arnhem (GE)
zo24jan2010Schuttersparkloop
Brunssum (LI)
zo24jan2010Corus Runnersworld Beeckestijncross
Velsen-Zuid, gemeente Velsen (NH)
zo24jan2010Zac freudenburg cross
Groningen (GR)
zo24jan201046ste Rabobank Parkstad Limburg Abdijcross
Kerkrade (LI)
zo24jan2010DOBBELOOP
Nootdorp, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH)
zo24jan2010Goed Beter Best loop
Best (NB)
zo24jan2010Open Rooise trimcompetitie
Sint-Oedenrode (NB)
zo24jan2010Open Rooise trimcompetitie
Krommenie, gemeente Zaanstad (NH)
zo24jan2010Bos en Duincross
Texel (NH)
zo24jan2010Leudalbosloop
Heythuysen, gemeente Leudal (LI)
zo24jan2010Winterbosloop
Beek, gemeente Montferland (GE)
zo24jan2010Peterskamploop
Zwolle (OV)
zo24jan2010Thorcross
Roosendaal (NB)
zo24jan2010Bertusloop
Delft (ZH)
zo24jan2010Witte Ruysheuvelcross
Oss (NB)
vr29jan201035e Vlakwatercross
Venray (LI)
za30jan2010Hunebedloop
Havelte, gemeente Westerveld (DR)
za30jan2010Runner Trainingsloop
Groningen (GR)
za30jan2010FS Hondsrugcross
Emmen (DR)
za30jan2010Driedorpenloop
Swifterbant, gemeente Dronten (FL)
za30jan201018e Pinguinloop Drachten
Drachten, gemeente Smallingerland (FR)
za30jan2010TIB Holterbergcross
Holten, gemeente Rijssen-Holten (OV)
za30jan2010Wollebrandcross
Honselersdijk, gemeente Westland (ZH)
za30jan2010Westhoveloop
Domburg, gemeente Veere (ZE)
za30jan2010AVZ Wintercross
Zeewolde (FL)
zo31jan2010ATC Run2Day Ten Miles
Almere (FL)
zo31jan2010GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo31jan2010Wezep Zwolle loop
Zwolle (OV)
zo31jan2010Lengkeek Kruininger Gors Cross
Oostvoorne, gemeente Westvoorne (ZH)
zo31jan2010Vechtstreek in Beweging Trimlopen
Maarssen (UT)
zo31jan20103e Bosloop
Dronten (FL)
zo31jan201034ste Vlakwatercross
Venray (LI)
zo31jan2010De Saaiste Loop van Nederland
Barendrecht (ZH)
zo31jan2010Road to Rotterdam Trainingslopen
Heerlen (LI)
zo31jan2010Polderloop
Hazerswoude-Dorp, gemeente Rijnwoude (ZH)
zo31jan2010Athletic Shop Schietbergencross
Geldrop, gemeente Geldrop-Mierlo (NB)
zo31jan2010Jasperloop
Someren (NB)
zo31jan2010Winterbosloop
Beek, gemeente Montferland (GE)
zo31jan2010Wooldereslopen
Hengelo (OV)
zo31jan2010Drie Plassenloop
Zoetermeer (ZH)
zo31jan2010Reus Sport Center Loop
Den Helder (NH)
zo31jan2010Kwartaalloop Onder Ons
Delft (ZH)
zo31jan201026e Vakantie Makelaar Loop
Uithoorn (NH)
zo31jan2010Kaagloop
Wervershoof (NH)
zo31jan2010Clingendaelcross
Wassenaar (ZH)
zo31jan20103e TelstarRabo BosloopCompetitie
Harderwijk (GE)
zo31jan201020e Spiridoncross
Rijen, gemeente Gilze en Rijen (NB)










 








.