Hardloopkalender archief - juni 2010

Archief juni 2010

Hardloopevenementen

di01jun20105 km testloop
Zutphen (GE)
wo02jun2010Speeltuin prestatie wedstrijdlop
Hollandscheveld, gemeente Hoogeveen (DR)
wo02jun2010Unive Oud Alteveerloop
Nieuwe Pekela, gemeente Pekela (GR)
wo02jun2010LUS VAN AKKRUM
Akkrum, gemeente Boarnsterhim (FR)
wo02jun2010Strubben Marathon
Schipborg, gemeente Aa en Hunze (DR)
wo02jun2010Hoornse Wijkenlopen
Hoorn (NH)
wo02jun201024e Lievaart Trucks Run
Rijswijk, gemeente Buren (GE)
wo02jun2010Pagnevaartloop
Oudenbosch, gemeente Halderberge (NB)
wo02jun2010Bedriegertjesloop
Rozendaal (GE)
do03jun2010Bekkema Run
Harkstede, gemeente Slochteren (GR)
do03jun2010Zomeravondloop Espel
Espel, gemeente Noordoostpolder (FL)
vr04jun2010Zomeravondloop Espel
Krommenie, gemeente Zaanstad (NH)
vr04jun2010Nadorstloop
Middelburg (ZE)
vr04jun2010Pepijnloop
Echt, gemeente Echt-Susteren (LI)
vr04jun2010Businessloop Amersfoort
Amersfoort (UT)
za05jun2010Cuneraloop
Rhenen (UT)
za05jun2010VTM Telecomloop
Maasdijk, gemeente Westland (ZH)
za05jun2010Van Goghloop Zundert
Zundert (NB)
za05jun2010REMAX Kneesloop
Anna Paulowna (NH)
za05jun2010GET OUT RUN
Exloo, gemeente Borger-Odoorn (DR)
za05jun2010Rondje Rijen
Rijen, gemeente Gilze en Rijen (NB)
za05jun2010Omloop Grolloo
Grolloo, gemeente Aa en Hunze (DR)
za05jun2010Sint Joostertrimloop
Limbricht, gemeente Sittard-Geleen (LI)
za05jun2010Zeebodemloop
Lelystad (FL)
za05jun2010Osseloop Ottersum
Ottersum, gemeente Gennep (LI)
za05jun2010Van Goghloop
Nuenen, gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten (NB)
za05jun2010DIVERSITEITSLOOP ONDIEP
Utrecht (UT)
zo06jun2010Letterenloop
Haarlem (NH)
zo06jun2010Marathon van Leeuwarden
Leeuwarden (FR)
zo06jun2010Robbenoordbosloop Winterseizoen
Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH)
zo06jun20101e Rondje Schoolmeester
Westzaan, gemeente Zaanstad (NH)
zo06jun2010IJzeren Man Volksloop
Weert (LI)
zo06jun2010GasTerra Ladies Run Groningen
Groningen (GR)
zo06jun2010Panbos TrimlopenZeist nr 344
Zeist (UT)
zo06jun20104e CZ Megaloop
Landgraaf (LI)
zo06jun2010117e Road Runners Loop
Leiden (ZH)
zo06jun2010Robbenoordbosloop
Delft (ZH)
zo06jun2010Dr Brenninkmeijerloop
Lichtenvoorde, gemeente Oost Gelre (GE)
zo06jun2010De Brabantse Wal Marathon
Bergen op Zoom (NB)
zo06jun2010Waterland Halve Marathon
Monnickendam, gemeente Waterland (NH)
zo06jun2010Ruinerdorpsloop
Ruinen, gemeente De Wolden (DR)
zo06jun2010Drie Dorpenloop
Kortenhoef, gemeente Wijdemeren (NH)
zo06jun2010MaasdijkMarathon
Oss (NB)
zo06jun2010Tuin van Brabantloop
Haaren (NB)
zo06jun2010Raamrun
Escharen, gemeente Grave (NB)
zo06jun2010Run Bike Run Deurningen
Deurningen, gemeente Dinkelland (OV)
zo06jun2010Kombijloop
Badhoevedorp, gemeente Haarlemmermeer (NH)
ma07jun2010Strandlopen
Katwijk aan Zee, gemeente Katwijk (ZH)
di08jun2010Biezenloop
Kruisland, gemeente Steenbergen (NB)
di08jun2010bosbaanloop
Amsterdam (NH)
wo09jun2010Hanze uurloop
Bolsward (FR)
wo09jun2010Hoornse Wijkenlopen
Hoorn (NH)
wo09jun20101e Krekenloop
Westkapelle, gemeente Veere (ZE)
wo09jun2010Florimex 5km Baanloop
Aalsmeer (NH)
wo09jun2010Hellas Zomeravondcup 4e avond
Utrecht (UT)
wo09jun2010Pinetum Marathon
Anloo, gemeente Aa en Hunze (DR)
do10jun2010Coopertest
Zeist (UT)
do10jun2010Star Balm Strandlopen - Loop 1
Noordwijk (ZH)
do10jun2010Diemer Trimloop
Diemen (NH)
do10jun201038e Purmerbosloop
Purmerend (NH)
vr11jun2010Coopertest en baanloop
Hoorn (NH)
vr11jun2010Friday Night Run
Amsterdam (NH)
vr11jun2010Loop door Houten
Houten (UT)
vr11jun2010Steinakkerloop
Stramproy, gemeente Weert (LI)
za12jun201021e Lions Rottemerenloop
Zevenhuizen, gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle (ZH)
za12jun201010EM Av Fortuna
Vlaardingen (ZH)
za12jun2010HAWO Rijsserbergloop
Rijssen, gemeente Rijssen-Holten (OV)
za12jun2010Groene Land Achmea Halve Marathon Festival Zwolle
Zwolle (OV)
za12jun2010Oirschotse Stoelloop
Oirschot (NB)
za12jun20102e Hoeve aan den Wegbosloop
Oude Willem, gemeente Westerveld (DR)
za12jun201011e Ooievaarsloop
Groot-Ammers, gemeente Liesveld (ZH)
za12jun2010Spinoza Koppelrun
Leeuwarden (FR)
za12jun201021e Estafettemarathon
Papendrecht (ZH)
za12jun2010VTM Telecomloop
Maasdijk, gemeente Westland (ZH)
za12jun2010Unive Run van Roden
Roden, gemeente Noordenveld (DR)
za12jun201021e Lions Rottemerenloop
Zevenhuizen, gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle (ZH)
za12jun2010atriumrondjeomederveen
Ederveen, gemeente Ede (GE)
za12jun2010Boerenloop
Abbega, gemeente Wymbritseradiel (FR)
zo13jun2010GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo13jun2010Asser stadsloop
Assen (DR)
zo13jun2010STOOMTRAMLOOP
Medemblik (NH)
zo13jun2010Peelandrun
Kamperland, gemeente Noord-Beveland (ZE)
zo13jun2010Rondje Voorne
Brielle (ZH)
zo13jun20102e Rondje Schoolmeester 2010
Westzaan, gemeente Zaanstad (NH)
zo13jun2010KikaRun
Spaarnwoude, gemeente Haarlemmerliede en Spaarnwoude (NH)
zo13jun2010Maastrichts Mooiste
Maastricht (LI)
zo13jun2010Child Learn Marathon
Schimmert, gemeente Nuth (LI)
zo13jun2010Kopjesloop
Delft (ZH)
zo13jun2010adidas Ladiesrun
Rotterdam (ZH)
zo13jun2010Berekuilloop
Utrecht (UT)
zo13jun2010Conditio trimloop
Best (NB)
zo13jun2010Stoomtramloop
Hoorn (NH)
zo13jun201012e Evean Zorg Run
Zaandam, gemeente Zaanstad (NH)
zo13jun2010Asics Ladiesrun Amsterdam
Amsterdam (NH)
zo13jun2010Keppelrun
Hoog-Keppel, gemeente Bronckhorst (GE)
ma14jun2010Strandlopen
Katwijk aan Zee, gemeente Katwijk (ZH)
di15jun2010Achtervolgingsloop
Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH)
di15jun2010John Vermeulen trimloopcyclus
Geldrop, gemeente Geldrop-Mierlo (NB)
wo16jun2010Strandloop Huisduinen
Den Helder (NH)
wo16jun2010Houtvester Jansen Marathon
Gieten, gemeente Aa en Hunze (DR)
wo16jun2010Hoornse Wijkenlopen
Hoorn (NH)
wo16jun2010St Nykster Trimloop
Sint Nicolaasga, gemeente Skarsterlān (FR)
do17jun2010Intratuinloop
Bredevoort, gemeente Aalten (GE)
do17jun2010Ballonnenloop
's-Hertogenbosch (NB)
do17jun201012e Molenloop
Stellendam, gemeente Goedereede (ZH)
do17jun2010Blijhamloop
Blijham, gemeente Bellingwedde (GR)
do17jun2010Star Balm Strandlopen - Loop 2
Noordwijk (ZH)
do17jun2010bosloop Schoorl
Schoorl, gemeente Bergen (NH)
vr18jun2010Haarlems Dagblad - Life Fit Grachtenloop
Haarlem (NH)
vr18jun20107e Buffer Run
Bingelrade, gemeente Onderbanken (LI)
vr18jun2010Ronde van Van Driel
Luttelgeest, gemeente Noordoostpolder (FL)
vr18jun2010Midzomernachtcross
Amsterdam (NH)
vr18jun2010Santen en Gasille Oranjeloop
Kwintsheul, gemeente Westland (ZH)
za19jun20106 en 12 uurs estafette en sololoop van Den Haag
's-Gravenhage, gemeente Den Haag (ZH)
za19jun2010PZC familieloop
Vlissingen (ZE)
za19jun2010crossloop
Veenhuizen, gemeente Noordenveld (DR)
za19jun2010Pipegaelloop
Hoornsterzwaag, gemeente Heerenveen (FR)
za19jun2010TNO-Ambachtsheerlijkheidsloop
Numansdorp, gemeente Cromstrijen (ZH)
za19jun2010Leijenloop
Opeinde, gemeente Smallingerland (FR)
za19jun2010Midzomeravond Run
Beekbergen, gemeente Apeldoorn (GE)
za19jun201012e Groot Ginkelse Loop
Wekerom, gemeente Ede (GE)
za19jun2010Montfoortloop
Montfoort (UT)
za19jun2010St Bavoloop Rijsbergen
Rijsbergen, gemeente Zundert (NB)
za19jun2010Hernense Startenloop
Hernen, gemeente Wijchen (GE)
za19jun2010Run Challenge
Bergschenhoek, gemeente Lansingerland (ZH)
zo20jun20108 van drachten
Drachten, gemeente Smallingerland (FR)
zo20jun2010Corus Marquetteloop
Heemskerk (NH)
zo20jun2010Blubberrace
Monnickendam, gemeente Waterland (NH)
zo20jun2010De Wallenloop
Altweerterheide, gemeente Weert (LI)
zo20jun2010PPC loop
Leiden (ZH)
zo20jun201026e Albert Heijn Halve Marathon Gennep
Gennep (LI)
zo20jun2010Hamersveldloop
Leusden (UT)
zo20jun2010Hamersveldloop
Delft (ZH)
zo20jun2010Halve Marathon Sint-Oedenrode
Sint-Oedenrode (NB)
zo20jun2010Sponsorloop Amnesty International
Utrecht (UT)
zo20jun20103e Rondje Schoolmeester 2010
Westzaan, gemeente Zaanstad (NH)
zo20jun2010RABO Molenloop
Leidschendam, gemeente Leidschendam-Voorburg (ZH)
zo20jun2010ZLM stratenloop
Goirle (NB)
zo20jun2010veluwezoomtrail
Laag-Soeren, gemeente Rheden (GE)
zo20jun2010Wenterse Wensloop
Winterswijk Woold, gemeente Winterswijk (GE)
ma21jun2010Singelloop
Woerden (UT)
ma21jun2010Strandlopen
Katwijk aan Zee, gemeente Katwijk (ZH)
wo23jun2010Gletsjerkuil Marathon
Gieten, gemeente Aa en Hunze (DR)
wo23jun20102e Krekenloop
Westkapelle, gemeente Veere (ZE)
wo23jun2010Strandloop Huisduinen
Den Helder (NH)
wo23jun2010Hoornse Wijkenlopen
Zwaag, gemeente Hoorn (NH)
do24jun2010Gouwebosloop
Waddinxveen (ZH)
do24jun2010bosloop Schoorl
Schoorl, gemeente Bergen (NH)
do24jun2010Star Balm Strandlopen - Loop 3
Noordwijk (ZH)
do24jun2010RABO Dijk tot Damloop
Edam, gemeente Edam-Volendam (NH)
vr25jun2010spartaan estafette
Lisse (ZH)
vr25jun2010Spieren voor Spieren Loop
Middelburg (ZE)
vr25jun2010Warmondse Dam tot Damloop
Warmond, gemeente Teylingen (ZH)
vr25jun201010e Lingewaalloop Herwijnen
Herwijnen, gemeente Lingewaal (GE)
za26jun20103e Ruwenberg Crossloop
Sint-Michielsgestel (NB)
za26jun2010Rotterdam Ekiden
Rotterdam (ZH)
za26jun2010Utregse Meidenloop
Utrecht (UT)
za26jun2010NSK Ekiden
Rotterdam (ZH)
za26jun2010Torsby Midsummer Marathon
Zeist (UT)
za26jun20109e Lingewaalloop
Herwijnen, gemeente Lingewaal (GE)
za26jun2010Unive stadsloop Appingedam
Appingedam (GR)
za26jun2010Jan Driegen halve marathon
Steenwijk, gemeente Steenwijkerland (OV)
za26jun2010Knooppunt Baarlo Loop
Baarlo, gemeente Maasbree (LI)
za26jun2010Kinderdijk run
Alblasserdam (ZH)
za26jun2010merseloop
Merselo, gemeente Venray (LI)
zo27jun2010GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo27jun2010Tempelrunners Testloop
Hoogvliet, gemeente Rotterdam (ZH)
zo27jun2010Leudalbosloop
Heythuysen, gemeente Leudal (LI)
zo27jun20104e Rondje Schoolmeester 2010
Westzaan, gemeente Zaanstad (NH)
zo27jun2010Jasperloop
Someren (NB)
zo27jun2010Bertusloop
Delft (ZH)
zo27jun2010Halve van Nootdorp
Nootdorp, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH)
zo27jun2010Halve marathon en 10km Roosendaal
Roosendaal (NB)
zo27jun2010Estafetteloop Vaals-Venlo
Vaals (LI)
zo27jun2010Galgenloop
Berkel-Enschot, gemeente Tilburg (NB)
zo27jun2010Slot tot Slotloop
Oud-Zuilen, gemeente Maarssen (UT)
zo27jun2010Drie Plassenloop
Zoetermeer (ZH)
zo27jun2010Dobbeloop
Nootdorp, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH)
zo27jun2010Wijkenloop Jubbega
Jubbega, gemeente Heerenveen (FR)
di29jun2010Rabo-Boulevardloop
IJzendijke, gemeente Sluis (ZE)
wo30jun2010Gasselterveld Marathon
Gieten, gemeente Aa en Hunze (DR)
wo30jun2010Rond de Linde
Wolvega, gemeente Weststellingwerf (FR)
wo30jun2010Hoornse Wijkenlopen
Hoorn (NH)
wo30jun2010Midzomeravondloop
Bleiswijk, gemeente Lansingerland (ZH)
wo30jun2010IJmondtrekkers Sponsor Loop
IJmuiden, gemeente Velsen (NH)