Hardloopkalender archief - april 2010

Archief april 2010

Hardloopevenementen

vr02apr2010Jan Knippenberg Memorial
Den Helder (NH)
za03apr2010Stratenloop
Reusel, gemeente Reusel-De Mierden (NB)
za03apr2010Scorpio Rondje Vrachelen
Oosterhout (NB)
za03apr2010Sint Joostertrimloop
Sint Joost, gemeente Echt-Susteren (LI)
za03apr2010Rivierenland Parkloop
Schoonhoven (ZH)
za03apr2010De 5de Zwaarste 10 van Zeeland
Burgh-Haamstede, gemeente Schouwen-Duiveland (ZE)
za03apr2010Canicross Hilversum Hardlopen met je hond
Hilversum (NH)
zo04apr2010Paastrimloop en halve marathon van Hattemerbroek
Hattemerbroek, gemeente Oldebroek (GE)
zo04apr2010TT Run
Assen (DR)
zo04apr2010Robbenoordbosloop Winterseizoen
Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH)
zo04apr2010DemDuinloop
Beverwijk (NH)
zo04apr2010Panbos TrimloopZeist nr 342
Zeist (UT)
zo04apr2010Panbos TrimloopZeist nr 342
Delft (ZH)
zo04apr2010Brijderloop
Alkmaar (NH)
zo04apr2010Wintercup
Lelystad (FL)
zo04apr2010Paasloop
Twisk, gemeente Medemblik (NH)
zo04apr2010De Paasloop
Lichtenvoorde, gemeente Oost Gelre (GE)
zo04apr2010IJzeren Man Volksloop
Weert (LI)
zo04apr2010Paasloop Terschelling
Terschelling (FR)
zo04apr2010Bosloop Amsterdam
Amsterdam (NH)
zo04apr2010Saunaloop Friese Wouden
Boijl, gemeente Weststellingwerf (FR)
zo04apr2010Brijderloop 2010
Alkmaar (NH)
ma05apr2010Klap tot Klaploop
Stadskanaal (GR)
ma05apr2010Jaarbeurs Utrecht Marathon
Utrecht (UT)
ma05apr2010Haagse Beemden Runnersworld Trimloopserie
Breda (NB)
ma05apr2010Unive Klap tot Klaploop
Musselkanaal, gemeente Stadskanaal (GR)
ma05apr2010Peter Rusman Loop
Oirsbeek, gemeente Schinnen (LI)
ma05apr201027e Paasloop
Kilder, gemeente Montferland (GE)
ma05apr2010Kidneyrun
Roosendaal (NB)
ma05apr2010PPC loop
Leiden (ZH)
ma05apr2010Kroonven-Estafette te Bladel
Bladel (NB)
ma05apr2010PaasHaaswijkloop
Oegstgeest (ZH)
ma05apr2010Rabobank Paasloop
Boxtel (NB)
ma05apr201013de drielandenloop
Losser (OV)
ma05apr2010Poelster Bosloop
Amstelveen (NH)
ma05apr2010Robbenoordbosloop
Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH)
ma05apr2010Rabo Paaspolderloop
Nieuwe Niedorp, gemeente Niedorp (NH)
ma05apr2010Oude Maasloop
Barendrecht (ZH)
ma05apr201046e Drie Molenloop
Aarlanderveen, gemeente Alphen aan den Rijn (ZH)
ma05apr2010OPEN ZAANS KAMPIOENSCHAP
Krommenie, gemeente Zaanstad (NH)
di06apr20105 km testloop
Zutphen (GE)
wo07apr2010Rondje Grootebroek
Grootebroek, gemeente Stede Broec (NH)
do08apr2010Coopertest
Zeist (UT)
do08apr2010Coopertest en 5 km loop
Zwolle (OV)
vr09apr2010Coopertest en baanloop
Hoorn (NH)
za10apr2010Volvo Furness Car Halve Marathon
Ommen (OV)
za10apr2010Run-2-Day Vlinderloop
Houten (UT)
za10apr2010Volvo Furness Car Halve Marathon
Ommen (OV)
za10apr20102e Voorjaarsloop De Dijkrunners
Dodewaard, gemeente Neder-Betuwe (GE)
za10apr20109e Unive Astrea Run
Groningen (GR)
za10apr2010Run-2-Day Vlinderloop
Houten (UT)
za10apr20103e Vijfmorgenloop
Sleeuwijk, gemeente Werkendam (NB)
za10apr2010Condensloop
Leeuwarden (FR)
za10apr2010cross keukenhof run
Hillegom (ZH)
zo11apr2010GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo11apr2010Halve van Den Helder
Den Helder (NH)
zo11apr2010Rhenus logistics run
Hoofddorp, gemeente Haarlemmermeer (NH)
zo11apr2010OUT Race Dalfsen
Dalfsen (OV)
zo11apr2010Molenbroektrimloop
Gemert, gemeente Gemert-Bakel (NB)
zo11apr2010116e Road Runners Loop en Henk Hakker memorial
Leiden (ZH)
zo11apr2010Bosloop Amsterdam
Amsterdam (NH)
zo11apr20108 van Assen
Assen (DR)
zo11apr2010Nomenrace
Beekbergen, gemeente Apeldoorn (GE)
zo11apr2010Berekuilloop
Utrecht (UT)
zo11apr2010Conditio trimloop
Best (NB)
zo11apr2010Kloetloop
Grootebroek, gemeente Stede Broec (NH)
zo11apr2010De Halve van Den Helder
Den Helder (NH)
zo11apr2010Kranenbroeker trimloop
Echt, gemeente Echt-Susteren (LI)
zo11apr2010Uurloop
Deurne (NB)
zo11apr2010Halve van Hengelo
Hengelo (OV)
zo11apr2010Fortis Marathon Rotterdam
Rotterdam (ZH)
zo11apr20104e DrutenLoop
Druten (GE)
zo11apr20101e Adventure Run De Knipe
De Knipe, gemeente Heerenveen (FR)
zo11apr201035e Eemnesser Polderloop
Eemnes (UT)
zo11apr2010Coopertest
Castricum (NH)
wo14apr2010Lenteloop
Eibergen, gemeente Berkelland (GE)
wo14apr2010Rondje Bovenkarspel
Bovenkarspel, gemeente Stede Broec (NH)
wo14apr2010Florimex 5km Baanloop
Aalsmeer (NH)
wo14apr2010Avondloop
Heythuysen, gemeente Leudal (LI)
wo14apr2010Leemputtenloop
Rijen, gemeente Gilze en Rijen (NB)
vr16apr2010Vrieling Hardenberg City-run
Hardenberg (OV)
vr16apr2010Coopertest en 5 km baanloop
Alkmaar (NH)
vr16apr2010Vrieling Hardenberg City-Run
Hardenberg (OV)
vr16apr2010Unicef Loop Breukelen
Breukelen (UT)
za17apr2010lenteloop
Bolsward (FR)
za17apr2010Marathon Zeeuws Vlaanderen
Terneuzen (ZE)
za17apr2010Race the Train
Stadskanaal (GR)
za17apr20106e Krakelingenloop
Heukelum, gemeente Lingewaal (GE)
za17apr201017e Slach om e Mar Burgum
Burgum, gemeente Tytsjerksteradiel (FR)
za17apr2010Prijsuitreikingsloop
Wijdewormer, gemeente Wormerland (NH)
za17apr2010Walk for Life Groningen
Haren (GR)
za17apr2010Lenteloop
Bolsward (FR)
za17apr2010Vennenloop
Oisterwijk (NB)
za17apr2010Bommelse promenadeloop
Zaltbommel (GE)
zo18apr2010Hoogeveense Cascaderun
Hoogeveen (DR)
zo18apr2010Nike Hilversum City Run
Hilversum (NH)
zo18apr2010ZorgSpecialist Loop
Haarlem (NH)
zo18apr201019e extra Stadsparkloop en estafette
Groningen (GR)
zo18apr2010Geert Brettschneiderloop
Zwolle (OV)
zo18apr2010KIVO 10 Engelse Mijlen
Edam, gemeente Edam-Volendam (NH)
zo18apr2010Koppelloop
Gouda (ZH)
zo18apr2010IJsselloop
Deventer (OV)
zo18apr2010Duin-Bollenloop
Den Helder (NH)
zo18apr2010PPC loop
Leiden (ZH)
zo18apr2010marathon-estafette
Heerlen (LI)
zo18apr2010Bergse Monumentenloop
Bergen op Zoom (NB)
zo18apr2010Herculesloop Middenbeemster
Middenbeemster, gemeente Beemster (NH)
zo18apr2010Herculesloop Middenbeemster
Delft (ZH)
zo18apr2010Rondje Millingen
Millingen aan de Rijn (GE)
zo18apr20105e Nescioloop
Amsterdam (NH)
zo18apr20104e Upstairs Familieloop Sittard
Sittard, gemeente Sittard-Geleen (LI)
zo18apr2010Dow Live Earth Run for Water
Amsterdam (NH)
zo18apr2010Posno-Sport Halve Marathon
Weert (LI)
ma19apr2010Kamper Mijl
Kampen, gemeente WŻnseradiel (FR)
di20apr2010John Vermeulen trimloopcyclus
Geldrop, gemeente Geldrop-Mierlo (NB)
di20apr201029e Hellas Zomeravondcup 2010
Utrecht (UT)
wo21apr2010Coopertest en baanloop
Apeldoorn (GE)
wo21apr2010Rondje Hoogkarspel
Hoogkarspel, gemeente Drechterland (NH)
wo21apr2010Lente Marathon
Anloo, gemeente Aa en Hunze (DR)
vr23apr2010LIVE LIFE MAX RUNNING EVENT
Piershil, gemeente Korendijk (ZH)
vr23apr2010RONDJE NOORDERHAM
Krommenie, gemeente Zaanstad (NH)
vr23apr20109e Kollumer KatloopKollum
Kollum, gemeente Kollumerland en Nieuwkruisland (FR)
vr23apr2010Vier Windenloop
Spierdijk, gemeente Koggenland (NH)
vr23apr2010singelloop
Leiden (ZH)
za24apr2010Kamerikse Weteringloop
Kamerik, gemeente Woerden (UT)
za24apr201034e Geinloop
Driemond, gemeente Amsterdam (NH)
za24apr20104e Oosterscheldeloop
Goes (ZE)
za24apr201015e Molenkadeloop
Dussen, gemeente Werkendam (NB)
za24apr2010Horster Night Run
Horst, gemeente Horst aan de Maas (LI)
za24apr20104e Bloemketerploop Franeker
Franeker, gemeente Franekeradeel (FR)
za24apr2010ONA-loop
Slijk-Ewijk, gemeente Overbetuwe (GE)
za24apr2010Batavierenrace
Enschede (OV)
zo25apr2010TRR-Bosloop
Tilburg (NB)
zo25apr2010GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo25apr2010Leudalbosloop
Heythuysen, gemeente Leudal (LI)
zo25apr2010Polderloop
Hazerswoude-Dorp, gemeente Rijnwoude (ZH)
zo25apr2010Bertusloop
Delft (ZH)
zo25apr201063e Jagersplasloop
Zaandam, gemeente Zaanstad (NH)
zo25apr2010Bosloop Amsterdam
Amsterdam (NH)
zo25apr2010Omloop van Noordwijkerhout
Noordwijkerhout (ZH)
zo25apr2010Maarssen RUN
Maarssen (UT)
zo25apr2010Drie Plassenloop
Zoetermeer (ZH)
zo25apr2010Lions Heuvelloop
Overveen, gemeente Bloemendaal (NH)
zo25apr2010Oranjeloop
Halsteren, gemeente Bergen op Zoom (NB)
zo25apr2010Jasperloop
Someren (NB)
zo25apr2010DOBBELOOP
Nootdorp, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH)
zo25apr20106e TelstarRabo BosloopCompetitie
Harderwijk (GE)
zo25apr2010Enschede Marathon
Enschede (OV)
zo25apr2010Dobbe ronde
Pijnacker, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH)
zo25apr2010Saunaloop Friese Wouden
Boijl, gemeente Weststellingwerf (FR)
zo25apr2010Outdoor Valley Training Trail run
Bergschenhoek, gemeente Lansingerland (ZH)
zo25apr2010Zandverstuivingsloop Nunspeet Harderwijk
Nunspeet (GE)
di27apr2010coopertest 5km en 10km test
Harderwijk (GE)
di27apr2010Simone FM uurestafetteloop
Hoogeveen (DR)
wo28apr2010Rondje Venhuizen
Venhuizen, gemeente Drechterland (NH)
wo28apr2010De Hypotheker Beekloop
Eindhoven (NB)
do29apr2010oranjeloop
Ter Aar, gemeente Nieuwkoop (ZH)
vr30apr2010Trimloop Koninginnedag
Moerkapelle, gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle (ZH)
vr30apr2010Huissense Strateloop
Huissen, gemeente Lingewaard (GE)
vr30apr2010oranjeloop
Sliedrecht (ZH)
vr30apr2010Ambachtse Oranje Breakfastrun
Hendrik-Ido-Ambacht (ZH)
vr30apr2010Scopias Oranjeloop
Venlo (LI)
vr30apr2010Koninginneloop
Beilen, gemeente Midden-Drenthe (DR)
vr30apr2010Oranjeloop
Vlissingen (ZE)
vr30apr2010Av Fortuna64e Havenloop
Vlaardingen (ZH)
vr30apr2010Henk den Boer Koninginneloop
Hoorn (NH)
vr30apr2010Ronde van Katwijk
Katwijk aan den Rijn, gemeente Katwijk (ZH)
vr30apr2010Breakfastrun
Hendrik-Ido-Ambacht (ZH)
vr30apr2010Unive Noord Drenthe Loop
Norg, gemeente Noordenveld (DR)
vr30apr2010wallenloop
Elburg (GE)
vr30apr2010Oranjeloop
Oudenhoorn, gemeente Bernisse (ZH)
vr30apr2010Raboloop
Middelharnis (ZH)
vr30apr2010Oranje Parkloop
Meppel (DR)
vr30apr201029e Torenloop
Hilvarenbeek (NB)
vr30apr201030e Koninginneloop Oosterend
Oosterend, gemeente Texel (NH)
vr30apr2010Koninginneloop
Aalten (GE)
vr30apr2010Koninginneloop
Emmeloord, gemeente Noordoostpolder (FL)
vr30apr2010Koninginnedag Marathon
Glimmen, gemeente Haren (GR)
vr30apr2010Oranjerun Oldehove
Oldehove, gemeente Zuidhorn (GR)
vr30apr2010Oranjeloop
Lieshout, gemeente Laarbeek (NB)
vr30apr20101e Rabo-QueensRun 30 april 2010 Beek L
Beek (LI)