vr | 01 | mei | 2020 | Westenholterun |
| | | | Zwolle (OV) |
za | 02 | mei | 2020 | Pandriks Natuurmarathon |
| | | | Lelystad (FL) |
za | 02 | mei | 2020 | Lexis Crossloop Zuidwolde |
| | | | Zuidwolde, gemeente De Wolden (DR) |
za | 02 | mei | 2020 | Hunebedloop |
| | | | Borger, gemeente Borger-Odoorn (DR) |
za | 02 | mei | 2020 | Sint Joostertrimloop |
| | | | Sint Joost, gemeente Maasgouw (LI) |
za | 02 | mei | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 03 | mei | 2020 | 4 Mijl van Sneek |
| | | | Sneek (FR) |
zo | 03 | mei | 2020 | AV40 De Houtloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 03 | mei | 2020 | AV40 De 27e Groene Halve Marathon |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 03 | mei | 2020 | 463e PanbosCross |
| | | | Bosch en Duin, gemeente Zeist (UT) |
zo | 03 | mei | 2020 | Lauwersmeer Marathon |
| | | | Lauwersoog, gemeente Het Hogeland (GR) |
zo | 03 | mei | 2020 | Robbenoordbosloop |
| | | | Wieringerwerf, gemeente Hollands Kroon (NH) |
zo | 03 | mei | 2020 | Slach om e Sud |
| | | | Leeuwarden (FR) |
zo | 03 | mei | 2020 | Jaomerdal Trail |
| | | | Venlo (LI) |
di | 05 | mei | 2020 | Bevrijdingsloop |
| | | | Alblasserdam (ZH) |
di | 05 | mei | 2020 | Harlinger steegjesloop |
| | | | Harlingen (FR) |
di | 05 | mei | 2020 | Bevrijdingsloop Moordrecht |
| | | | Moordrecht, gemeente Zuidplas (ZH) |
wo | 06 | mei | 2020 | Bulleloop Lekkum |
| | | | Lekkum, gemeente Leeuwarden (FR) |
wo | 06 | mei | 2020 | Coopertest Baanloop |
| | | | Apeldoorn (GE) |
wo | 06 | mei | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
vr | 08 | mei | 2020 | Omloop Ter Heijde |
| | | | Ter Heijde, gemeente Westland (ZH) |
za | 09 | mei | 2020 | Kamerikse Weteringloop |
| | | | Kamerik, gemeente Woerden (UT) |
za | 09 | mei | 2020 | Emilialoop |
| | | | Wijchen (GE) |
za | 09 | mei | 2020 | Twentse smokkeltrail |
| | | | Losser (OV) |
za | 09 | mei | 2020 | Midden Drenthe Loop |
| | | | Westerbork, gemeente Midden-Drenthe (DR) |
za | 09 | mei | 2020 | Run2Day Vlinderloop |
| | | | Houten (UT) |
za | 09 | mei | 2020 | 30e BAX 5x5 estafetteloop |
| | | | Doetinchem (GE) |
za | 09 | mei | 2020 | Rabocup Assen en Noord Drenthe Run van Gieten |
| | | | Gieten, gemeente Aa en Hunze (DR) |
za | 09 | mei | 2020 | WEKERUN |
| | | | Wekerom, gemeente Ede (GE) |
za | 09 | mei | 2020 | Leiden Marathon Nightrun |
| | | | Leiden (ZH) |
za | 09 | mei | 2020 | Van Mossel Opel KaaienLoop |
| | | | Oosterhout (NB) |
za | 09 | mei | 2020 | Trailrun wezep |
| | | | Wapenveld, gemeente Heerde (GE) |
za | 09 | mei | 2020 | De Hindeloop |
| | | | Hindeloopen, gemeente Sudwest Fryslan (FR) |
za | 09 | mei | 2020 | De Kraaienrun |
| | | | Rijsoord, gemeente Ridderkerk (ZH) |
za | 09 | mei | 2020 | OCK Run |
| | | | 's-Gravenhage, gemeente Den Haag (ZH) |
za | 09 | mei | 2020 | Geuldaltrail 2020 |
| | | | Berg en Terblijt, gemeente Valkenburg aan de Geul (LI) |
za | 09 | mei | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
za | 09 | mei | 2020 | Gouwebosloop |
| | | | Waddinxveen (ZH) |
za | 09 | mei | 2020 | BUVA Urban Trail Barendrecht |
| | | | Barendrecht (ZH) |
zo | 10 | mei | 2020 | GVAC Trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 10 | mei | 2020 | Geijsel-Kroon Rondehoeploop |
| | | | Ouderkerk aan de Amstel, gemeente Ouder-Amstel (NH) |
zo | 10 | mei | 2020 | Vestingloop Brielle |
| | | | Brielle (ZH) |
zo | 10 | mei | 2020 | Bosbaanloop Amsterdam |
| | | | Amstelveen (NH) |
zo | 10 | mei | 2020 | Kopjesloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 10 | mei | 2020 | GM Conditio Trimloop |
| | | | Best (NB) |
zo | 10 | mei | 2020 | Schagen CityRun |
| | | | Schagen (NH) |
zo | 10 | mei | 2020 | De Dikke Tien Runn |
| | | | Feerwerd, gemeente Westerkwartier (GR) |
zo | 10 | mei | 2020 | Vitruele Hilversum City Run 2020 |
| | | | Hilversum (NH) |
zo | 10 | mei | 2020 | Virtuele Hilversum City Run |
| | | | Hilversum (NH) |
di | 12 | mei | 2020 | Zomeravondcup 2 |
| | | | Utrecht (UT) |
wo | 13 | mei | 2020 | AVA Waterdrinker Aalsmeer Baanloop 5km ook 3km en 1km |
| | | | Aalsmeer (NH) |
wo | 13 | mei | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
do | 14 | mei | 2020 | Schager Wijkenloop Groeneweg |
| | | | Schagen (NH) |
vr | 15 | mei | 2020 | Vital Centre Raalte Run |
| | | | Raalte (OV) |
vr | 15 | mei | 2020 | De leeuwenronde |
| | | | Kraggenburg, gemeente Noordoostpolder (FL) |
vr | 15 | mei | 2020 | BTS Polderloop Hoeksche Waard 2020 |
| | | | Klaaswaal, gemeente Hoeksche Waard (ZH) |
za | 16 | mei | 2020 | Den Helder-Maastrichtloop |
| | | | Den Helder (NH) |
za | 16 | mei | 2020 | Vrieling Hardenberg City run |
| | | | Hardenberg (OV) |
za | 16 | mei | 2020 | Gerard Tebroke Memorialloop 20e editie |
| | | | Aalten (GE) |
za | 16 | mei | 2020 | RUNFORESTRUN Gasselterveld |
| | | | Gasselte, gemeente Aa en Hunze (DR) |
za | 16 | mei | 2020 | TIGRA Ronde van Oranjewoud |
| | | | Heerenveen (FR) |
za | 16 | mei | 2020 | Koploop Amazing Trail |
| | | | Amerongen, gemeente Utrechtse Heuvelrug (UT) |
za | 16 | mei | 2020 | Eemmeerloop |
| | | | Spakenburg, gemeente Bunschoten (UT) |
za | 16 | mei | 2020 | 16e Krakelingenloop |
| | | | Heukelum, gemeente West Betuwe (GE) |
za | 16 | mei | 2020 | Craft Beer Run - Run Local Amsterdam |
| | | | Amsterdam (NH) |
za | 16 | mei | 2020 | Ruseler Nesseloop |
| | | | Rotterdam (ZH) |
za | 16 | mei | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
za | 16 | mei | 2020 | Brooklandrun |
| | | | Bornerbroek, gemeente Almelo (OV) |
za | 16 | mei | 2020 | Virtuele Gerard Tebrokeloop |
| | | | Aalten (GE) |
zo | 17 | mei | 2020 | Hilversum City Run |
| | | | Hilversum (NH) |
zo | 17 | mei | 2020 | MS Motion Rotterdam |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 17 | mei | 2020 | Wallenloop |
| | | | Bussum, gemeente Gooise Meren (NH) |
zo | 17 | mei | 2020 | HandicapNL Rugzakrun |
| | | | Odijk, gemeente Bunnik (UT) |
zo | 17 | mei | 2020 | Meppel City Run |
| | | | Meppel (DR) |
zo | 17 | mei | 2020 | The Royal Ten |
| | | | Den Haag (ZH) |
zo | 17 | mei | 2020 | Grenslaup Vosseven 59 |
| | | | Stramproy, gemeente Weert (LI) |
zo | 17 | mei | 2020 | PPC Loop |
| | | | Leiden (ZH) |
zo | 17 | mei | 2020 | Running Center City Hanzeloop Zutphen |
| | | | Zutphen (GE) |
zo | 17 | mei | 2020 | 94e Jagersplasloop |
| | | | Zaandam, gemeente Zaanstad (NH) |
zo | 17 | mei | 2020 | 41e Lopers Company Harry Driessen Heidetrail |
| | | | Landgraaf (LI) |
zo | 17 | mei | 2020 | Technische Unie Bommelasloop |
| | | | Enschede (OV) |
zo | 17 | mei | 2020 | Bornsche Maten Loop |
| | | | Borne (OV) |
zo | 17 | mei | 2020 | Nobel Run |
| | | | Almere (FL) |
zo | 17 | mei | 2020 | Gemert City Run 2020 |
| | | | Gemert, gemeente Gemert-Bakel (NB) |
zo | 17 | mei | 2020 | Long Course Weekend Holland-Beesel Run |
| | | | Beesel (LI) |
zo | 17 | mei | 2020 | OHG loop 6e editie |
| | | | Amsterdam (NH) |
zo | 17 | mei | 2020 | Terheijdenloop |
| | | | Terheijden, gemeente Drimmelen (NB) |
zo | 17 | mei | 2020 | Kill the Hill |
| | | | Groningen (GR) |
di | 19 | mei | 2020 | Voorjaarsloop |
| | | | Epe (GE) |
wo | 20 | mei | 2020 | Klaverblad Hooglandse Dorpsloop |
| | | | Hoogland, gemeente Amersfoort (UT) |
wo | 20 | mei | 2020 | Alkmaar City Run by night |
| | | | Alkmaar (NH) |
wo | 20 | mei | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
wo | 20 | mei | 2020 | Wisentzomeravondloop |
| | | | Dronten (FL) |
do | 21 | mei | 2020 | Trompper Optiek Golden Tenloop |
| | | | Delft (ZH) |
do | 21 | mei | 2020 | Schager Wijkenloop Hoep Zuid Noord |
| | | | Schagen (NH) |
do | 21 | mei | 2020 | PH Trail |
| | | | Vught (NB) |
do | 21 | mei | 2020 | Smulbosloop |
| | | | Dordrecht (ZH) |
do | 21 | mei | 2020 | Alleen Samen Run virtueel |
| | | | Nederland, gemeente Steenwijkerland (OV) |
za | 23 | mei | 2020 | Halve van Hoogvliet |
| | | | Hoogvliet, gemeente Rotterdam (ZH) |
za | 23 | mei | 2020 | Halve van Hoogvliet |
| | | | Rotterdam (ZH) |
za | 23 | mei | 2020 | 9e Goudse Houtloop |
| | | | Gouda (ZH) |
za | 23 | mei | 2020 | Stratenloop Almkerk |
| | | | Almkerk, gemeente Altena (NB) |
za | 23 | mei | 2020 | Pieresnaai Fun Ron en Kidsrun |
| | | | IJmuiden, gemeente Velsen (NH) |
za | 23 | mei | 2020 | Pallandtloop 2-0 5EM 100 jaar MSV en AV Flakkee |
| | | | Middelharnis, gemeente Goeree-Overflakkee (ZH) |
za | 23 | mei | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 24 | mei | 2020 | GVAC Trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 24 | mei | 2020 | Ronde van Katendrecht |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 24 | mei | 2020 | Dobbeloop |
| | | | Nootdorp, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH) |
zo | 24 | mei | 2020 | Bertusloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 24 | mei | 2020 | Run for KiKa |
| | | | Almere (FL) |
zo | 24 | mei | 2020 | Eiberrun |
| | | | Eibergen, gemeente Berkelland (GE) |
wo | 27 | mei | 2020 | Stienserloop |
| | | | Stiens, gemeente Leeuwarden (FR) |
wo | 27 | mei | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
wo | 27 | mei | 2020 | Zomeravondcup 3 |
| | | | Utrecht (UT) |
wo | 27 | mei | 2020 | Runnerswold uurestafette |
| | | | Hoogeveen (DR) |
vr | 29 | mei | 2020 | Loopgala Doetinchem |
| | | | Doetinchem (GE) |
za | 30 | mei | 2020 | Rondje Sprundel |
| | | | Sprundel, gemeente Rucphen (NB) |
za | 30 | mei | 2020 | PodoXpert IJsselsteinloop |
| | | | IJsselstein (UT) |
za | 30 | mei | 2020 | DIOS Lenteloop |
| | | | Den Hoorn, gemeente Midden-Delfland (ZH) |
za | 30 | mei | 2020 | Wandelweekend RWV |
| | | | Schiedam (ZH) |
za | 30 | mei | 2020 | Strend 4 Kika |
| | | | Oosterend, gemeente Texel (NH) |
za | 30 | mei | 2020 | Drenthe Loopfestijn |
| | | | Klazienaveen, gemeente Emmen (DR) |
za | 30 | mei | 2020 | Stuwwalloop |
| | | | Oosterbeek, gemeente Renkum (GE) |
za | 30 | mei | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 31 | mei | 2020 | GVAC Trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 31 | mei | 2020 | Haagse Beemden Loop 31ste editie |
| | | | Breda (NB) |