zo | 01 | mrt | 2020 | Wintercircuit snelwandelen 6e wedstrijd |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Runnersworld-Polderloop |
| | | | Obdam, gemeente Koggenland (NH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | NSL Nederstrandloop 2020 |
| | | | Noordwijk (ZH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Helden van Zeist Bosrun |
| | | | Zeist (UT) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Halve van Vroomshoop |
| | | | Vroomshoop, gemeente Twenterand (OV) |
zo | 01 | mrt | 2020 | AV40 De Houtloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | 461e PanbosCross |
| | | | Bosch en Duin, gemeente Zeist (UT) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Trailrun Brunssummerheide |
| | | | Heerlen (LI) |
zo | 01 | mrt | 2020 | 20 van alphen |
| | | | Alphen aan den Rijn (ZH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Achtkastelenloop |
| | | | Vorden, gemeente Bronckhorst (GE) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Parketreus Run Stein |
| | | | Stein (LI) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Twiskemolenloop |
| | | | Landsmeer (NH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Trailrunning De Dellen Heerde |
| | | | Heerde (GE) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Trappenbergloop |
| | | | Huizen (NH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Energie Barendrecht 5e van 6 marathon trainingslopen |
| | | | Barendrecht (ZH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Robbenoordbosloop |
| | | | Wieringerwerf, gemeente Hollands Kroon (NH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Parnassia Groep Cross |
| | | | Castricum (NH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | RunnersWorld Wintercup |
| | | | Lelystad (FL) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Rondje Goutum |
| | | | Leeuwarden (FR) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Braambergencross |
| | | | Almere (FL) |
zo | 01 | mrt | 2020 | De Magneet Schiedam Loop |
| | | | Schiedam (ZH) |
zo | 01 | mrt | 2020 | 6 Uurs Ultraloop Stein |
| | | | Stein (LI) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Rabo Jeugd Loop |
| | | | Stein (LI) |
zo | 01 | mrt | 2020 | Rico Salvettiloop |
| | | | Moergestel, gemeente Oisterwijk (NB) |
wo | 04 | mrt | 2020 | Polder Lappenvoort Marathon |
| | | | Eelde, gemeente Tynaarlo (DR) |
wo | 04 | mrt | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
za | 07 | mrt | 2020 | Knipecross |
| | | | De Knipe, gemeente Heerenveen (FR) |
za | 07 | mrt | 2020 | Bovenbergcross |
| | | | Markelo, gemeente Hof van Twente (OV) |
za | 07 | mrt | 2020 | 3bergenLOOP |
| | | | Driebergen-Rijsenburg, gemeente Utrechtse Heuvelrug (UT) |
za | 07 | mrt | 2020 | 3bergenLOOP kidsrun |
| | | | Driebergen-Rijsenburg, gemeente Utrechtse Heuvelrug (UT) |
za | 07 | mrt | 2020 | Hemmense bos cross |
| | | | Hemmen, gemeente Overbetuwe (GE) |
za | 07 | mrt | 2020 | RUNFORESTRUN DX24 |
| | | | Gasselte, gemeente Aa en Hunze (DR) |
za | 07 | mrt | 2020 | 3bergenLOOP kidsrun |
| | | | Doorn, gemeente Utrechtse Heuvelrug (UT) |
za | 07 | mrt | 2020 | Trimloop Almbos |
| | | | Giessen, gemeente Altena (NB) |
za | 07 | mrt | 2020 | Halve marathon van Haren |
| | | | Haren, gemeente Groningen (GR) |
za | 07 | mrt | 2020 | Run2Day lente bosloop |
| | | | Veenhuizen, gemeente Noordenveld (DR) |
za | 07 | mrt | 2020 | Sint Joostertrimloop |
| | | | Sint Joost, gemeente Maasgouw (LI) |
za | 07 | mrt | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
za | 07 | mrt | 2020 | Maxima parkrun |
| | | | Utrecht (UT) |
zo | 08 | mrt | 2020 | 25e Den Helder Schagen |
| | | | Den Helder (NH) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Berden Voorjaarsloop |
| | | | Venlo (LI) |
zo | 08 | mrt | 2020 | GVAC Trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Vestingloop Gorinchem |
| | | | Gorinchem (ZH) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Elverloop |
| | | | Nieuw-Wehl, gemeente Doetinchem (GE) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Nea Purmer Run |
| | | | Purmerend (NH) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Parkcross |
| | | | Uden (NB) |
zo | 08 | mrt | 2020 | SportpleinEindhoven Karpencross |
| | | | Eindhoven (NB) |
zo | 08 | mrt | 2020 | KRANENBROEKER BOSLOOP 20 |
| | | | Echt, gemeente Echt-Susteren (LI) |
zo | 08 | mrt | 2020 | 4e VAC Enginering Natuurloop |
| | | | Retranchement, gemeente Sluis (ZE) |
zo | 08 | mrt | 2020 | PPC Loop |
| | | | Leiden (ZH) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Kopjesloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 08 | mrt | 2020 | GM Conditio Trimloop |
| | | | Best (NB) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Van Staveren Bosbaanlopen |
| | | | Emmeloord, gemeente Noordoostpolder (FL) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Gulbergen Trail |
| | | | Mierlo, gemeente Geldrop-Mierlo (NB) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Leidse Houtloop |
| | | | Leiden (ZH) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Bergrace ALLESINEEN |
| | | | Wageningen (GE) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Louis Vinkloop |
| | | | Amsterdam-Noord, gemeente Amsterdam (NH) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Haagse Beemden Winter Trimloopserie |
| | | | Breda (NB) |
zo | 08 | mrt | 2020 | Rundje Koeberg |
| | | | Helden, gemeente Peel en Maas (LI) |
di | 10 | mrt | 2020 | La Brochette Coopertest |
| | | | Hoogeveen (DR) |
wo | 11 | mrt | 2020 | AVA Waterdrinker Aalsmeer Baanloop 5km ook 3km en 1km |
| | | | Aalsmeer (NH) |
wo | 11 | mrt | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
do | 12 | mrt | 2020 | 5 km baanloop Av Pec 1910 |
| | | | Zwolle (OV) |
za | 14 | mrt | 2020 | Pannekoekenmolenloop |
| | | | Burgh-Haamstede, gemeente Schouwen-Duiveland (ZE) |
za | 14 | mrt | 2020 | Ren voor hun leven cross |
| | | | Heerde (GE) |
za | 14 | mrt | 2020 | SallandTrail2020 |
| | | | Nijverdal, gemeente Hellendoorn (OV) |
za | 14 | mrt | 2020 | 40e Broekhuis Halve Marathon Harderwijk |
| | | | Harderwijk (GE) |
za | 14 | mrt | 2020 | Veluwepoortloop |
| | | | Nijkerk (GE) |
za | 14 | mrt | 2020 | Veneboerloop |
| | | | Drachten, gemeente Smallingerland (FR) |
za | 14 | mrt | 2020 | Trainingsloop Road 2 Rotterdam |
| | | | Landsmeer (NH) |
za | 14 | mrt | 2020 | 44e RIWAL Hoogwerkers halve marathon voorheen Dordtse Biesbosch |
| | | | Dordrecht (ZH) |
za | 14 | mrt | 2020 | 4e Road2Rotterdam trainingsloop 30 35 km |
| | | | Groningen (GR) |
za | 14 | mrt | 2020 | Run2Day Vlinderloop |
| | | | Houten (UT) |
za | 14 | mrt | 2020 | 39e Halve Marathon De Waal |
| | | | De Waal, gemeente Texel (NH) |
za | 14 | mrt | 2020 | R2R 32-35 km |
| | | | Vught (NB) |
za | 14 | mrt | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Rabobank Heuvelland Marathon |
| | | | Maastricht (LI) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Zwinstedenloop |
| | | | Sluis (ZE) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Drunense Duinenloop |
| | | | Drunen, gemeente Heusden (NB) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Spiegelplasloop |
| | | | Nederhorst den Berg, gemeente Wijdemeren (NH) |
zo | 15 | mrt | 2020 | AV40 De Houtloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Parelloop Brunssum |
| | | | Brunssum (LI) |
zo | 15 | mrt | 2020 | De VoorschotenLoop |
| | | | Voorschoten (ZH) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Ooievaarstrail |
| | | | Goirle (NB) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Kempen Run |
| | | | Hapert, gemeente Bladel (NB) |
zo | 15 | mrt | 2020 | PAC Marathontrainingsloop 5 |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 15 | mrt | 2020 | 5e 29e Stadsparkloop |
| | | | Groningen (GR) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Energie Barendrecht 6e van 6 marathon trainingslopen |
| | | | Barendrecht (ZH) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Grenslaup Vosseven 57 |
| | | | Stramproy, gemeente Weert (LI) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Marathon Trainingsloop |
| | | | Maassluis (ZH) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Voorjaarsloop |
| | | | Heerhugowaard (NH) |
zo | 15 | mrt | 2020 | 4e Woolderesloop |
| | | | Hengelo (OV) |
zo | 15 | mrt | 2020 | Runnersworld Voorjaarsloop Dokev Anna Paulowna |
| | | | Anna Paulowna, gemeente Hollands Kroon (NH) |
wo | 18 | mrt | 2020 | 4e Renmaaran Marathon |
| | | | Schoonoord, gemeente Coevorden (DR) |
wo | 18 | mrt | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
za | 21 | mrt | 2020 | OVM Gaanzeloop 2020 |
| | | | Gelselaar, gemeente Berkelland (GE) |
za | 21 | mrt | 2020 | Kleine Moere cross |
| | | | Grolloo, gemeente Aa en Hunze (DR) |
za | 21 | mrt | 2020 | Gerwen Nederwetten Loop - 1e Lustrum loop |
| | | | Nederwetten, gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten (NB) |
za | 21 | mrt | 2020 | Halve Marathon van Sint Anthonis |
| | | | Sint Anthonis (NB) |
za | 21 | mrt | 2020 | Vosplan Reeuwijkse Plassenloop |
| | | | Reeuwijk, gemeente Bodegraven-Reeuwijk (ZH) |
za | 21 | mrt | 2020 | Salomon Vuurtoren Trail Ameland |
| | | | Hollum, gemeente Ameland (FR) |
za | 21 | mrt | 2020 | Gildehaus Dinkelloop |
| | | | De Lutte, gemeente Losser (OV) |
za | 21 | mrt | 2020 | Leadax Run Voorheen Euromakruidenloop |
| | | | Wapenveld, gemeente Heerde (GE) |
za | 21 | mrt | 2020 | Ladies Park Run |
| | | | Rijssen, gemeente Rijssen-Holten (OV) |
za | 21 | mrt | 2020 | Ronde van Bruinisse |
| | | | Bruinisse, gemeente Schouwen-Duiveland (ZE) |
za | 21 | mrt | 2020 | Gerwen Nederwetten Loop |
| | | | Nuenen, gemeente Nuenen, Gerwen en Nederwetten (NB) |
za | 21 | mrt | 2020 | Stevens Stadscross |
| | | | Nijmegen (GE) |
za | 21 | mrt | 2020 | Night To Light Run Franeker |
| | | | Franeker, gemeente Waadhoeke (FR) |
za | 21 | mrt | 2020 | Leekster Lente Loop |
| | | | Leek, gemeente Westerkwartier (GR) |
za | 21 | mrt | 2020 | Ruitenburg Halve Westland |
| | | | Naaldwijk, gemeente Westland (ZH) |
za | 21 | mrt | 2020 | RegioBank Schapendriftrun |
| | | | Elspeet, gemeente Nunspeet (GE) |
za | 21 | mrt | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 22 | mrt | 2020 | LRRC Lenteloop Runclassic 163 |
| | | | Leiden (ZH) |
zo | 22 | mrt | 2020 | AV Pec Ekiden Zwolle |
| | | | Zwolle (OV) |
zo | 22 | mrt | 2020 | AmstelveenZ Lentemarathon - powered by KPMG |
| | | | Amstelveen (NH) |
zo | 22 | mrt | 2020 | Alfa Laval Stevensloop |
| | | | Nijmegen (GE) |
zo | 22 | mrt | 2020 | GVAC Lenteloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 22 | mrt | 2020 | 60 van Walcheren |
| | | | Vrouwenpolder, gemeente Veere (ZE) |
zo | 22 | mrt | 2020 | Annerboscross |
| | | | Annen, gemeente Aa en Hunze (DR) |
zo | 22 | mrt | 2020 | Lenteloop |
| | | | Eerbeek, gemeente Brummen (GE) |
zo | 22 | mrt | 2020 | Trailrunning Zwolse Bos Heerde |
| | | | Heerde (GE) |
zo | 22 | mrt | 2020 | KLM Urban Trail Utrecht |
| | | | Utrecht (UT) |
zo | 22 | mrt | 2020 | Dobbeloop |
| | | | Nootdorp, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH) |
zo | 22 | mrt | 2020 | Bertusloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 22 | mrt | 2020 | Almere Lenteloop |
| | | | Almere (FL) |
zo | 22 | mrt | 2020 | GVAC bos cross |
| | | | Veldhoven (NB) |
wo | 25 | mrt | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
vr | 27 | mrt | 2020 | Sparta FunRun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
za | 28 | mrt | 2020 | 7e HUMAN-CARE~run |
| | | | Putten (GE) |
za | 28 | mrt | 2020 | Drents Friese Wold Marathon Diever |
| | | | Diever, gemeente Westerveld (DR) |
za | 28 | mrt | 2020 | Ned Air 2Bruggenloop Kampen |
| | | | Kampen (OV) |
za | 28 | mrt | 2020 | Cauberg Trail |
| | | | Valkenburg, gemeente Valkenburg aan de Geul (LI) |
za | 28 | mrt | 2020 | Rondje Zegveld |
| | | | Zegveld, gemeente Woerden (UT) |
za | 28 | mrt | 2020 | WWF Earth Hour Run |
| | | | Utrecht (UT) |
za | 28 | mrt | 2020 | Driedorpenloop Dronten |
| | | | Dronten (FL) |
za | 28 | mrt | 2020 | 19e Monnikenloop |
| | | | Schiermonnikoog (FR) |
za | 28 | mrt | 2020 | Condensloop |
| | | | Leeuwarden (FR) |
za | 28 | mrt | 2020 | Brakelse Lenteloop |
| | | | Brakel, gemeente Zaltbommel (GE) |
za | 28 | mrt | 2020 | 17e SecureRun |
| | | | Ameide, gemeente Vijfheerenlanden (UT) |
za | 28 | mrt | 2020 | 15e Rondje Vrachelen |
| | | | Oosterhout, gemeente Nijmegen (GE) |
za | 28 | mrt | 2020 | 47e Rivieren Parkloop |
| | | | Schoonhoven, gemeente Krimpenerwaard (ZH) |
za | 28 | mrt | 2020 | Boerenstamppot-trail |
| | | | Wierden (OV) |
za | 28 | mrt | 2020 | Rondje om Ederveen |
| | | | Ederveen, gemeente Ede (GE) |
za | 28 | mrt | 2020 | Kralingse Bos parkrun |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Ronde van Park 16Hoven |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Running De Bilt |
| | | | De Bilt (UT) |
zo | 29 | mrt | 2020 | GVAC Trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 29 | mrt | 2020 | De Oude Weideloop |
| | | | Wagenberg, gemeente Drimmelen (NB) |
zo | 29 | mrt | 2020 | KiKa loop Colmschate |
| | | | Deventer (OV) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Polderloop |
| | | | Hazerswoude-Dorp, gemeente Alphen aan den Rijn (ZH) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Unieke Lekker Lope Crossloop op motorcrossbaan |
| | | | Den Dungen, gemeente Sint-Michielsgestel (NB) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Voshaar5000 |
| | | | Eibergen, gemeente Berkelland (GE) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Weir Venloop |
| | | | Venlo (LI) |
zo | 29 | mrt | 2020 | KLM Urban Trail Breda |
| | | | Breda (NB) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Athlos Bosloopcompetitie seizoen 2019 2020 |
| | | | Harderwijk (GE) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Vechtstreek in Beweging trimlopen |
| | | | Maarssen, gemeente Stichtse Vecht (UT) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Zandvoort Circuit Run |
| | | | Zandvoort (NH) |
zo | 29 | mrt | 2020 | De Hardloopwinkel 1 vd 4 HRR |
| | | | Wassenaar (ZH) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Van hart tot hart loop |
| | | | Veghel, gemeente Meierijstad (NB) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Braassemloop |
| | | | Roelofarendsveen, gemeente Kaag en Braassem (ZH) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Kruisberg Trailrun |
| | | | Hummelo, gemeente Bronckhorst (GE) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Diomedon Stratenloop 2020 |
| | | | Steenbergen (NB) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Rondje Thermen Bussloo - Lente editie |
| | | | Bussloo, gemeente Voorst (GE) |
zo | 29 | mrt | 2020 | De 10 van Assen |
| | | | Assen (DR) |
zo | 29 | mrt | 2020 | Vlietloop |
| | | | Maasdam, gemeente Hoeksche Waard (ZH) |
zo | 29 | mrt | 2020 | GVAC bos cross |
| | | | Veldhoven (NB) |