wo | 02 | sep | 2020 | Maximale10 |
| | | | 's-Hertogenbosch (NB) |
wo | 02 | sep | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
do | 03 | sep | 2020 | EE Loop Britsum |
| | | | Britsum, gemeente Leeuwarden (FR) |
vr | 04 | sep | 2020 | EyeOn Croy Nightrun - Moonwalk |
| | | | Aarle-Rixtel, gemeente Laarbeek (NB) |
vr | 04 | sep | 2020 | Muiderslotloop |
| | | | Muiden, gemeente Gooise Meren (NH) |
za | 05 | sep | 2020 | LEEF marathon Nunspeet 2020 |
| | | | Vierhouten, gemeente Nunspeet (GE) |
za | 05 | sep | 2020 | DE RCN Roggebergloop Appelscha |
| | | | Appelscha, gemeente Ooststellingwerf (FR) |
za | 05 | sep | 2020 | 10e Loop naar de Pomp NOORDELOOS |
| | | | Noordeloos, gemeente Molenlanden (ZH) |
za | 05 | sep | 2020 | Sint Joostertrimloop |
| | | | Sint Joost, gemeente Maasgouw (LI) |
za | 05 | sep | 2020 | Remax Kneesloop Dokev Anna Paulowna |
| | | | Anna Paulowna, gemeente Hollands Kroon (NH) |
za | 05 | sep | 2020 | Bunniks Mooiste |
| | | | Bunnik (UT) |
zo | 06 | sep | 2020 | AV40 De Houtloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 06 | sep | 2020 | Hardloopevent Harmelen |
| | | | Harmelen, gemeente Woerden (UT) |
zo | 06 | sep | 2020 | MS Motion Eindhoven |
| | | | Eindhoven (NB) |
zo | 06 | sep | 2020 | Bert Timmer Memorial Loop |
| | | | Duiven (GE) |
zo | 06 | sep | 2020 | Trainingsloop Amsterdam Marathon |
| | | | Amsterdam (NH) |
zo | 06 | sep | 2020 | 467e PanbosCross |
| | | | Bosch en Duin, gemeente Zeist (UT) |
zo | 06 | sep | 2020 | Lentis 4mijl try-Out |
| | | | Zuidlaren, gemeente Tynaarlo (DR) |
zo | 06 | sep | 2020 | Vestingloop Hellevoetsluis |
| | | | Hellevoetsluis (ZH) |
zo | 06 | sep | 2020 | Trainingsloop TCS Amsterdam Marathon 30km |
| | | | Amstelveen (NH) |
zo | 06 | sep | 2020 | Vooroeverloop |
| | | | Medemblik (NH) |
zo | 06 | sep | 2020 | 2e Napoleon mijlenloop |
| | | | Den Helder (NH) |
zo | 06 | sep | 2020 | Kuilenloop Mill Langenboom |
| | | | Langenboom, gemeente Mill en Sint Hubert (NB) |
zo | 06 | sep | 2020 | Royal Run |
| | | | Baarn (UT) |
zo | 06 | sep | 2020 | Assumburgloop |
| | | | Heemskerk (NH) |
zo | 06 | sep | 2020 | 10e Rivierenland Nazomerloop |
| | | | Schoonhoven, gemeente Krimpenerwaard (ZH) |
zo | 06 | sep | 2020 | 30 van Amsterdam Noord |
| | | | Amsterdam-Noord, gemeente Amsterdam (NH) |
zo | 06 | sep | 2020 | YU MAN RACE Obstacle Run |
| | | | Hellendoorn (OV) |
zo | 06 | sep | 2020 | Den Driesch Loop |
| | | | Valkenburg, gemeente Valkenburg aan de Geul (LI) |
zo | 06 | sep | 2020 | Den Driesch Loop |
| | | | Valkenburg, gemeente Valkenburg aan de Geul (LI) |
zo | 06 | sep | 2020 | Discover the World run |
| | | | Groningen (GR) |
zo | 06 | sep | 2020 | Discover the World run |
| | | | Groningen (GR) |
ma | 07 | sep | 2020 | Brabantse Wal Virtual Run |
| | | | Bergen op Zoom (NB) |
wo | 09 | sep | 2020 | AVA Waterdrinker Aalsmeer Baanloop 5km ook 3km en 1km |
| | | | Aalsmeer (NH) |
wo | 09 | sep | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
do | 10 | sep | 2020 | 49e BBQ Compleet Loop |
| | | | Giessen, gemeente Altena (NB) |
do | 10 | sep | 2020 | Virtuele Run voor het Babyhuis |
| | | | Leiden (ZH) |
vr | 11 | sep | 2020 | Hoenwaard Run |
| | | | Hattem (GE) |
vr | 11 | sep | 2020 | Goudse Singelloop |
| | | | Gouda (ZH) |
za | 12 | sep | 2020 | Kramp Run Varsseveld |
| | | | Varsseveld, gemeente Oude IJsselstreek (GE) |
za | 12 | sep | 2020 | Run2Day Vlinderloop |
| | | | Houten (UT) |
za | 12 | sep | 2020 | Zaankanterloop |
| | | | Zaandam, gemeente Zaanstad (NH) |
za | 12 | sep | 2020 | 7e d Ossekoppen loop |
| | | | Ossenisse, gemeente Hulst (ZE) |
za | 12 | sep | 2020 | Haagse Beemden Winter Trimloopserie |
| | | | Breda (NB) |
za | 12 | sep | 2020 | RUN Winschoten |
| | | | Winschoten, gemeente Oldambt (GR) |
za | 12 | sep | 2020 | One en Only estafette marathon |
| | | | Roelofarendsveen, gemeente Kaag en Braassem (ZH) |
za | 12 | sep | 2020 | Fish Potato Run |
| | | | Urk (FL) |
za | 12 | sep | 2020 | 4 Mijl van Assen |
| | | | Assen (DR) |
zo | 13 | sep | 2020 | 41e Zeevangsloop Middelie |
| | | | Middelie, gemeente Zeevang (NH) |
zo | 13 | sep | 2020 | GVAC Trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 13 | sep | 2020 | Greenrun |
| | | | Diepenveen, gemeente Deventer (OV) |
zo | 13 | sep | 2020 | Markenbinnenrun |
| | | | Markenbinnen, gemeente Alkmaar (NH) |
zo | 13 | sep | 2020 | 21e Albert Heijn Rondje Rijen |
| | | | Rijen, gemeente Gilze en Rijen (NB) |
zo | 13 | sep | 2020 | RunningZeist cross |
| | | | Zeist (UT) |
zo | 13 | sep | 2020 | 10 van Boksum |
| | | | Boksum, gemeente Waadhoeke (FR) |
zo | 13 | sep | 2020 | GM Conditio Trimloop |
| | | | Best (NB) |
zo | 13 | sep | 2020 | 41e Zeevangsloop |
| | | | Middelie, gemeente Edam-Volendam (NH) |
zo | 13 | sep | 2020 | Prinsentuinloop |
| | | | Leeuwarden (FR) |
zo | 13 | sep | 2020 | Loop-Fiets-Proef-Marathon Drenthe 2020 |
| | | | Westerbork, gemeente Midden-Drenthe (DR) |
zo | 13 | sep | 2020 | Veldwerk Halve marathon Oostland |
| | | | Pijnacker, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH) |
zo | 13 | sep | 2020 | Markenbinnenrun |
| | | | Markenbinnen, gemeente Alkmaar (NH) |
zo | 13 | sep | 2020 | Sluizenloop Nieuwegein |
| | | | Nieuwegein (UT) |
zo | 13 | sep | 2020 | Sint Pietersbear Trail |
| | | | Maastricht (LI) |
zo | 13 | sep | 2020 | duurlopen met hazen |
| | | | Amsterdam (NH) |
wo | 16 | sep | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
do | 17 | sep | 2020 | Baaninstuif |
| | | | Hengelo (OV) |
vr | 18 | sep | 2020 | 8e Editie van Run for Joyce |
| | | | Oosterwolde, gemeente Oldebroek (GE) |
vr | 18 | sep | 2020 | Martini Marathon |
| | | | Groningen (GR) |
vr | 18 | sep | 2020 | Ik ren voor Bart |
| | | | Culemborg (GE) |
za | 19 | sep | 2020 | XRun Harkstede |
| | | | Harkstede, gemeente Slochteren (GR) |
za | 19 | sep | 2020 | De Lus van Beckum |
| | | | Beckum, gemeente Hengelo (OV) |
za | 19 | sep | 2020 | Roermond City Triathlon |
| | | | Roermond (LI) |
za | 19 | sep | 2020 | Damloop by night |
| | | | Zaandam, gemeente Zaanstad (NH) |
za | 19 | sep | 2020 | Tieleman keukens run |
| | | | Sommelsdijk, gemeente Goeree-Overflakkee (ZH) |
za | 19 | sep | 2020 | 10 EM Van St-Anna |
| | | | St Annaparochie, gemeente Waadhoeke (FR) |
za | 19 | sep | 2020 | Werkhoven Loopt |
| | | | Werkhoven, gemeente Bunnik (UT) |
za | 19 | sep | 2020 | De Woldenestafette |
| | | | Echten, gemeente De Wolden (DR) |
za | 19 | sep | 2020 | Trailrun Heideloop Ermelo |
| | | | Ermelo (GE) |
zo | 20 | sep | 2020 | AV40 De Houtloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 20 | sep | 2020 | Smokkelaarstrail |
| | | | Goirle (NB) |
zo | 20 | sep | 2020 | Halve en kwart marathon van Cranendonck |
| | | | Soerendonk, gemeente Cranendonck (NB) |
zo | 20 | sep | 2020 | Vestingloop Willemstad |
| | | | Willemstad, gemeente Moerdijk (NB) |
zo | 20 | sep | 2020 | Twinson Energie FLEX wedstrijd baanloop 10 km en 3 km |
| | | | Barendrecht (ZH) |
zo | 20 | sep | 2020 | Grenslaup Vosseven 61 |
| | | | Stramproy, gemeente Weert (LI) |
zo | 20 | sep | 2020 | Dam tot Damloop |
| | | | Amsterdam (NH) |
zo | 20 | sep | 2020 | PPC Loop |
| | | | Leiden (ZH) |
zo | 20 | sep | 2020 | Actief Ontmoeten |
| | | | Beuningen, gemeente Losser (OV) |
zo | 20 | sep | 2020 | Global Virtual Run |
| | | | Utrecht (UT) |
wo | 23 | sep | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |
vr | 25 | sep | 2020 | run4rabies |
| | | | Utrecht (UT) |
za | 26 | sep | 2020 | RUNFORESTRUN Springendal |
| | | | Ootmarsum, gemeente Dinkelland (OV) |
za | 26 | sep | 2020 | Trainingsloop TCS Amsterdam Marathon 30 35km |
| | | | Amstelveen (NH) |
za | 26 | sep | 2020 | RUNFORESTRUN Springendal |
| | | | Oud Ootmarsum, gemeente Dinkelland (OV) |
za | 26 | sep | 2020 | Beleef Lauwersoog Swimrun |
| | | | Lauwersoog, gemeente Het Hogeland (GR) |
za | 26 | sep | 2020 | Run2Day herfst bosloop |
| | | | Veenhuizen, gemeente Coevorden (DR) |
za | 26 | sep | 2020 | Thaisner DorpsRun |
| | | | Thesinge, gemeente Groningen (GR) |
za | 26 | sep | 2020 | Clubkampioenschappen HA63 |
| | | | Hoogeveen (DR) |
za | 26 | sep | 2020 | Ren voor hun leven cross |
| | | | Heerde (GE) |
zo | 27 | sep | 2020 | GVAC Trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 27 | sep | 2020 | MS Motion Utrecht |
| | | | Den Dolder, gemeente Zeist (UT) |
zo | 27 | sep | 2020 | Trainingsloop Amsterdam Marathon |
| | | | Amsterdam (NH) |
zo | 27 | sep | 2020 | Groene Hard en Wandelloop Zoeterwoude |
| | | | Zoeterwoude (ZH) |
zo | 27 | sep | 2020 | Bertusloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 27 | sep | 2020 | 14e Texel Halve Marathon |
| | | | Texel (NH) |
zo | 27 | sep | 2020 | Essity7km Martenshoek |
| | | | Martenshoek, gemeente Midden-Groningen (GR) |
zo | 27 | sep | 2020 | Bargerveentrailrun |
| | | | Weiteveen, gemeente Emmen (DR) |
zo | 27 | sep | 2020 | 2e J en A Sinnema Run Bike Marathon |
| | | | Oud-Beijerland, gemeente Hoeksche Waard (ZH) |
zo | 27 | sep | 2020 | HandicapNL Virtuele Run |
| | | | Odijk, gemeente Bunnik (UT) |
zo | 27 | sep | 2020 | Fysio Fitness Belfeld Kermisloop |
| | | | Belfeld, gemeente Venlo (LI) |
zo | 27 | sep | 2020 | Vathorstrun |
| | | | Amersfoort (UT) |
zo | 27 | sep | 2020 | De 30 van Almere |
| | | | Almere (FL) |
wo | 30 | sep | 2020 | Social Mile |
| | | | Arnhem (GE) |