wo | 01 | nov | 2017 | Salvatore Adamo Marathon |
| | | | Eelde, gemeente Tynaarlo (DR) |
vr | 03 | nov | 2017 | Bergrace by Night |
| | | | Wageningen (GE) |
vr | 03 | nov | 2017 | Zwolse Ladies Run |
| | | | Zwolle (OV) |
za | 04 | nov | 2017 | Plantsoenloop |
| | | | Groningen (GR) |
za | 04 | nov | 2017 | Erasmusronde |
| | | | Rotterdam (ZH) |
za | 04 | nov | 2017 | 15e AV Passaatcross |
| | | | Papendrecht (ZH) |
za | 04 | nov | 2017 | Kleintje Berenloop |
| | | | Terschelling West, gemeente Terschelling (FR) |
za | 04 | nov | 2017 | 2e Vijfhoekparkloop |
| | | | Zaandam, gemeente Zaanstad (NH) |
za | 04 | nov | 2017 | Lemelerbergloop |
| | | | Lemele, gemeente Ommen (OV) |
za | 04 | nov | 2017 | 18e Vestingstad Run |
| | | | Woudrichem (NB) |
za | 04 | nov | 2017 | St Joostertrimloop |
| | | | Sint Joost, gemeente Echt-Susteren (LI) |
za | 04 | nov | 2017 | Raboloop |
| | | | Mill, gemeente Mill en Sint Hubert (NB) |
za | 04 | nov | 2017 | Najaarsloop |
| | | | Epe (GE) |
za | 04 | nov | 2017 | Mallemolenloop |
| | | | Gouda (ZH) |
za | 04 | nov | 2017 | Pop-Up Run Blubber |
| | | | Amstelveen (NH) |
za | 04 | nov | 2017 | OosterparkRun |
| | | | Ridderkerk (ZH) |
za | 04 | nov | 2017 | Halve Marathon van Renswoude |
| | | | Renswoude (UT) |
zo | 05 | nov | 2017 | Encibergloop |
| | | | Maastricht (LI) |
zo | 05 | nov | 2017 | BosloopMalden 40ste Editie |
| | | | Malden, gemeente Heumen (GE) |
zo | 05 | nov | 2017 | Alphense Bergen Trail |
| | | | Alphen, gemeente Alphen-Chaam (NB) |
zo | 05 | nov | 2017 | De Houtloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 05 | nov | 2017 | Nedereindsebergloop |
| | | | Utrecht (UT) |
zo | 05 | nov | 2017 | Maasduinenloop |
| | | | Nieuw Bergen, gemeente Bergen (LI) |
zo | 05 | nov | 2017 | StartbaanRun |
| | | | Soesterberg, gemeente Soest (UT) |
zo | 05 | nov | 2017 | Hondsrugforestrun |
| | | | Emmen (DR) |
zo | 05 | nov | 2017 | Egboetsloop |
| | | | Hauwert, gemeente Medemblik (NH) |
zo | 05 | nov | 2017 | Randerodecross |
| | | | Apeldoorn (GE) |
zo | 05 | nov | 2017 | Robbenoordbosloop |
| | | | Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH) |
zo | 05 | nov | 2017 | IJzeren Man Volksloop |
| | | | Weert (LI) |
zo | 05 | nov | 2017 | Duatlon |
| | | | Reusel, gemeente Reusel-De Mierden (NB) |
zo | 05 | nov | 2017 | Sauna brunch loop |
| | | | Naaldwijk, gemeente Westland (ZH) |
zo | 05 | nov | 2017 | Bosbaanloop |
| | | | Amstelveen (NH) |
zo | 05 | nov | 2017 | Grote Veld-loop |
| | | | Vorden, gemeente Bronckhorst (GE) |
zo | 05 | nov | 2017 | Maalbeekcross |
| | | | Belfeld, gemeente Venlo (LI) |
zo | 05 | nov | 2017 | RunnersWorld Wintercup |
| | | | Lelystad (FL) |
zo | 05 | nov | 2017 | Bos en Duincross |
| | | | Texel (NH) |
zo | 05 | nov | 2017 | NeaRun |
| | | | Purmerend (NH) |
zo | 05 | nov | 2017 | Holapress Valkenloop |
| | | | Valkenswaard (NB) |
zo | 05 | nov | 2017 | Boerenkoolloop |
| | | | Warmenhuizen, gemeente Harenkarspel (NH) |
zo | 05 | nov | 2017 | SPARK Van Buurenloop |
| | | | Spijkenisse (ZH) |
zo | 05 | nov | 2017 | Vallendebladerenloop |
| | | | Beusichem, gemeente Buren (GE) |
zo | 05 | nov | 2017 | Berenmarathon |
| | | | Terschelling (FR) |
zo | 05 | nov | 2017 | Krollenloop |
| | | | Veghel (NB) |
zo | 05 | nov | 2017 | Polderputtenloop |
| | | | Ter Apel, gemeente Vlagtwedde (GR) |
zo | 05 | nov | 2017 | Twiskemolenloop |
| | | | Landsmeer (NH) |
zo | 05 | nov | 2017 | 3e Marathon van Rooi |
| | | | Sint-Oedenrode (NB) |
zo | 05 | nov | 2017 | De Zilveren Turfloop |
| | | | Mijdrecht, gemeente De Ronde Venen (UT) |
zo | 05 | nov | 2017 | Green Race Orientering Run |
| | | | Soest (UT) |
zo | 05 | nov | 2017 | Parnassia Laan van Meerdervoort Loop |
| | | | 's-Gravenhage, gemeente Den Haag (ZH) |
wo | 08 | nov | 2017 | Hoornse Bulten Marathon |
| | | | Gieten, gemeente Aa en Hunze (DR) |
wo | 08 | nov | 2017 | Baanloop |
| | | | Aalsmeer (NH) |
vr | 10 | nov | 2017 | De Bob de Kuyper Stadium FunRun Excelsior |
| | | | Rotterdam (ZH) |
vr | 10 | nov | 2017 | Friday Night Run |
| | | | Amsterdam (NH) |
vr | 10 | nov | 2017 | P-services run by night |
| | | | Barneveld (GE) |
za | 11 | nov | 2017 | 2e Trimloop AAC61 |
| | | | Assen (DR) |
za | 11 | nov | 2017 | Run-2-Day Vlinderloop |
| | | | Houten (UT) |
za | 11 | nov | 2017 | Zandenplasloop |
| | | | Nunspeet (GE) |
za | 11 | nov | 2017 | Marderhoekloop |
| | | | Oudemirdum, gemeente Gaasterlan-Sleat (FR) |
za | 11 | nov | 2017 | Schoonhovencross |
| | | | Hollandscheveld, gemeente Hoogeveen (DR) |
za | 11 | nov | 2017 | Krimpen Urban Trail |
| | | | Krimpen aan den IJssel (ZH) |
za | 11 | nov | 2017 | Bennekomse Bosloop |
| | | | Bennekom, gemeente Ede (GE) |
za | 11 | nov | 2017 | Oldematen Trail |
| | | | Rouveen, gemeente Staphorst (OV) |
zo | 12 | nov | 2017 | Haarlerbergloop |
| | | | Haarle, gemeente Hellendoorn (OV) |
zo | 12 | nov | 2017 | 1e Natuurloop |
| | | | Retranchement, gemeente Sluis (ZE) |
zo | 12 | nov | 2017 | Trailrun |
| | | | Nederweert (LI) |
zo | 12 | nov | 2017 | Dijkgatsboscross |
| | | | Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH) |
zo | 12 | nov | 2017 | Herfst Run |
| | | | Beek, gemeente Montferland (GE) |
zo | 12 | nov | 2017 | Kranenbroeker Bosloop |
| | | | Echt, gemeente Echt-Susteren (LI) |
zo | 12 | nov | 2017 | Bosloop |
| | | | Schoorl, gemeente Bergen (NH) |
zo | 12 | nov | 2017 | Phanos Olympisch Stadionloop voor UNICEF |
| | | | Amsterdam (NH) |
zo | 12 | nov | 2017 | Triple A Molenloop |
| | | | Edam, gemeente Edam-Volendam (NH) |
zo | 12 | nov | 2017 | Landgoed Appelbergen Marathon |
| | | | Glimmen, gemeente Haren (GR) |
zo | 12 | nov | 2017 | Leidse Houtloop |
| | | | Leiden (ZH) |
zo | 12 | nov | 2017 | Piepschuimlogo Cross |
| | | | Maassluis (ZH) |
zo | 12 | nov | 2017 | Dieprijtcross |
| | | | Eersel (NB) |
zo | 12 | nov | 2017 | Rabocup Assen en Noord-Drenthe VOV Run Vries |
| | | | Vries, gemeente Tynaarlo (DR) |
zo | 12 | nov | 2017 | Kopjesloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 12 | nov | 2017 | 36e Runnersworld Cross |
| | | | Wijk aan Zee, gemeente Beverwijk (NH) |
zo | 12 | nov | 2017 | TrechoTEAMrun |
| | | | Vleuten, gemeente Utrecht (UT) |
zo | 12 | nov | 2017 | 6e HappyRunning Duin en Strandloop |
| | | | IJmuiden, gemeente Velsen (NH) |
zo | 12 | nov | 2017 | Klaverbladloop |
| | | | Zoetermeer (ZH) |
zo | 12 | nov | 2017 | RopaTrail Huizen |
| | | | Huizen (NH) |
zo | 12 | nov | 2017 | LOKO Loop |
| | | | Zeewolde (FL) |
zo | 12 | nov | 2017 | Oosterduin Loop |
| | | | Noordwijkerhout (ZH) |
zo | 12 | nov | 2017 | Elster-run 4 |
| | | | Elst, gemeente Overbetuwe (GE) |
zo | 12 | nov | 2017 | 20e Eenhoornloop |
| | | | Hoorn (NH) |
zo | 12 | nov | 2017 | BAV Wintercup 2017-2018 |
| | | | Baarn (UT) |
ma | 13 | nov | 2017 | GVAC trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
wo | 15 | nov | 2017 | Hoornseplas Marathon |
| | | | Groningen (GR) |
za | 18 | nov | 2017 | Zwarte Dennen Cross |
| | | | Punthorst, gemeente Staphorst (OV) |
za | 18 | nov | 2017 | 3e Vijfhoekparkloop |
| | | | Zaandam, gemeente Zaanstad (NH) |
za | 18 | nov | 2017 | Molenloop |
| | | | Vrouwenparochie, gemeente het Bildt (FR) |
za | 18 | nov | 2017 | Easyrun |
| | | | Monster, gemeente Westland (ZH) |
za | 18 | nov | 2017 | Trimloop Almbos |
| | | | Giessen, gemeente Woudrichem (NB) |
za | 18 | nov | 2017 | Sinterklaasloop |
| | | | Scheemda (GR) |
za | 18 | nov | 2017 | Hobbeldebobbelloop |
| | | | Zoutelande, gemeente Veere (ZE) |
za | 18 | nov | 2017 | Zevenheuvelennacht |
| | | | Nijmegen (GE) |
za | 18 | nov | 2017 | RUNFORESTRUN Holtingerveld |
| | | | Havelte, gemeente Westerveld (DR) |
za | 18 | nov | 2017 | Afvalrace |
| | | | Zwolle (OV) |
za | 18 | nov | 2017 | HerinnerRUN |
| | | | Rotterdam (ZH) |
za | 18 | nov | 2017 | Rusthoeveloop |
| | | | Putten (GE) |
zo | 19 | nov | 2017 | de Houtloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 19 | nov | 2017 | De Ronde Venen marathon |
| | | | Abcoude (UT) |
zo | 19 | nov | 2017 | 6e Baggelhuizercross |
| | | | Assen (DR) |
zo | 19 | nov | 2017 | NN Zevenheuvelenloop |
| | | | Nijmegen (GE) |
zo | 19 | nov | 2017 | Grenslaup Vosseven |
| | | | Stramproy, gemeente Weert (LI) |
zo | 19 | nov | 2017 | PPC Loop |
| | | | Leiden (ZH) |
zo | 19 | nov | 2017 | Rooise Crosslopen |
| | | | Sint-Oedenrode (NB) |
zo | 19 | nov | 2017 | Bos en Duincross |
| | | | Texel (NH) |
zo | 19 | nov | 2017 | Morra Run voor Kika |
| | | | Hemelum, gemeente Nijefurd (FR) |
zo | 19 | nov | 2017 | Streekboscross |
| | | | Bovenkarspel, gemeente Stede Broec (NH) |
zo | 19 | nov | 2017 | VoeBeMa Herfst trimloop |
| | | | Den Helder (NH) |
zo | 19 | nov | 2017 | Duindigtcross |
| | | | Wassenaar (ZH) |
do | 23 | nov | 2017 | Chronoloog Fysio de Carrousel Baaninstuif |
| | | | Ommen (OV) |
vr | 24 | nov | 2017 | Warande by Night |
| | | | Tilburg (NB) |
za | 25 | nov | 2017 | Speculaaspoppenloop |
| | | | Joppe, gemeente Lochem (GE) |
za | 25 | nov | 2017 | Sint Nicolaasloop |
| | | | Bleiswijk, gemeente Lansingerland (ZH) |
za | 25 | nov | 2017 | Warandeloop Zaterdag |
| | | | Tilburg (NB) |
za | 25 | nov | 2017 | Slachterin Wommels |
| | | | Wommels, gemeente Littenseradiel (FR) |
za | 25 | nov | 2017 | 50e Horaloop |
| | | | Bennekom, gemeente Ede (GE) |
za | 25 | nov | 2017 | 32e Elderschanscross |
| | | | Aardenburg, gemeente Sluis (ZE) |
za | 25 | nov | 2017 | 3 Bruggen Ultra |
| | | | Kampen (OV) |
za | 25 | nov | 2017 | Movember Run Amsterdam.. |
| | | | Amsterdam (NH) |
za | 25 | nov | 2017 | Unltd Beermile |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 26 | nov | 2017 | 34ste Pietenloop |
| | | | Bemmel, gemeente Lingewaard (GE) |
zo | 26 | nov | 2017 | GVAC trimloop |
| | | | Veldhoven (NB) |
zo | 26 | nov | 2017 | Sint Nicolaasloop Zwolle |
| | | | Zwolle (OV) |
zo | 26 | nov | 2017 | Vechtstreek in Beweging trimlopen |
| | | | Maarssen (UT) |
zo | 26 | nov | 2017 | Rondje Bussloo herfsteditie |
| | | | Bussloo, gemeente Voorst (GE) |
zo | 26 | nov | 2017 | Chocolademelkloop |
| | | | De Bilt (UT) |
zo | 26 | nov | 2017 | Zakloop |
| | | | Nisse, gemeente Borsele (ZE) |
zo | 26 | nov | 2017 | Lemelerberg Trailrun |
| | | | Lemele, gemeente Ommen (OV) |
zo | 26 | nov | 2017 | Driedorpencross |
| | | | Sint-Oedenrode (NB) |
zo | 26 | nov | 2017 | 2e Bosloopcompetitie |
| | | | Harderwijk (GE) |
zo | 26 | nov | 2017 | De Halve van Ell |
| | | | Ell, gemeente Leudal (LI) |
zo | 26 | nov | 2017 | 406e Leudal bosloop |
| | | | Heythuysen, gemeente Leudal (LI) |
zo | 26 | nov | 2017 | Dickie Klooscross |
| | | | Rotterdam (ZH) |
zo | 26 | nov | 2017 | Warandeloop Zondag |
| | | | Tilburg (NB) |
zo | 26 | nov | 2017 | 3Plassenloop |
| | | | Zoetermeer (ZH) |
zo | 26 | nov | 2017 | Bosbaanloop |
| | | | Amstelveen (NH) |
zo | 26 | nov | 2017 | Dobbeloop |
| | | | Nootdorp, gemeente Pijnacker-Nootdorp (ZH) |
zo | 26 | nov | 2017 | Ringvaartloop |
| | | | Aalsmeer (NH) |
zo | 26 | nov | 2017 | Loetcross AV Start |
| | | | Lekkerkerk, gemeente Nederlek (ZH) |
zo | 26 | nov | 2017 | Bertusloop |
| | | | Delft (ZH) |
zo | 26 | nov | 2017 | 8e Sinterklaasloop |
| | | | Vlaardingen (ZH) |
zo | 26 | nov | 2017 | Boomkroonpad cross Drouwen |
| | | | Drouwen, gemeente Borger-Odoorn (DR) |
zo | 26 | nov | 2017 | Spelderholtloop |
| | | | Beekbergen, gemeente Apeldoorn (GE) |
zo | 26 | nov | 2017 | 28e Sint Nicolaasloop 2017 |
| | | | Monnickendam, gemeente Waterland (NH) |
zo | 26 | nov | 2017 | Hoorneboegse cross |
| | | | Hilversum (NH) |
zo | 26 | nov | 2017 | 30e LJ Sport - Ter Specke Loop |
| | | | Lisse (ZH) |
wo | 29 | nov | 2017 | Peestermade Marathon |
| | | | Norg, gemeente Noordenveld (DR) |