Uitslagen archief - 2019

Uitslagen andere jaren

1997  1998  1999 
2000  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009 
2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019 

Uitslagen

vr 04 jan 2019 De Snertloop 2019
Reeuwijk
za 05 jan 2019 32e Florijnwinterloop
Woudenberg
za 05 jan 2019 WinterFireRun
Vuren
za 05 jan 2019 Winterloop Enter
Enter
za 05 jan 2019 Wintercross VVOP
Voorthuizen
za 05 jan 2019 c.s.v. VIOS Midwinterloop
Vaassen
za 05 jan 2019 Mourik Nieuwjaarsloop
Oud-Beijerland
za 05 jan 2019 Nieuwjaarsloop vv Hulshorst
Hulshorst
za 05 jan 2019 Oliebollencross
Den Haag
za 05 jan 2019 Aluvo Snertloop
Nieuwleusen
za 05 jan 2019 KOSC loop
Ootmarsum
za 05 jan 2019 Nieuwjaarsloop CVW
Slootdorp
zo 06 jan 2019 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 06 jan 2019 Jaspercross
Asten
zo 06 jan 2019 Rutbeekcross
Enschede
zo 06 jan 2019 Gaasperplascross
Amsterdam
zo 06 jan 2019 Teuge runs for life
Teuge
zo 06 jan 2019 Lunettencross
Vught
zo 06 jan 2019 Nijmeegse Nieuwjaarsloop
Nijmegen
zo 06 jan 2019 Covebo Nieuwjaarsloop
Venlo Boekend
zo 06 jan 2019 Douwe Kleefstraloop
Leeuwarden
zo 06 jan 2019 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 06 jan 2019 38e Olympia'18 Oliebollen Omloop
Boxmeer
zo 06 jan 2019 Nieuwjaarsloop
Hoek van Holland
zo 06 jan 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 06 jan 2019 Parkloop #9 - Park Doornik
Doornik
zo 06 jan 2019 Bedaf-cross
Uden
zo 06 jan 2019 3e AV Horror Winterloop 1819
Sneek
zo 06 jan 2019 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 06 jan 2019 Klaverbladloop
Apeldoorn
zo 06 jan 2019 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 06 jan 2019 Brabants Kampioenschap veldlopen/Pagnevaartcross
Bosschenhoofd
zo 06 jan 2019 Loopband Marathon
Almelo
wo 09 jan 2019 Baanloop Januari
Aalsmeer
vr 11 jan 2019 12e Rijnstate nieuwjaarsloop
Arnhem
za 12 jan 2019 Plus van der Horst Bosloop
Elspeet
za 12 jan 2019 Snertloop
Nijkerk
za 12 jan 2019 3e cross GO crosscompetitie
Epe
za 12 jan 2019 Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme
Zweeloo
za 12 jan 2019 Zandstuve Bosloop
Vroomshoop
za 12 jan 2019 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 12 jan 2019 Cross
Epe
za 12 jan 2019 AVR 4e Runningcenter duinloop
Katwijk
zo 13 jan 2019 Zac Freudenburg Cross
Groningen
zo 13 jan 2019 Runnersworld Bentinckspark Run
Hoogeveen
zo 13 jan 2019 LOKO Loopcompetitie
Zeewolde
zo 13 jan 2019 Kroese Wevers cross
Winterswijk
zo 13 jan 2019 De Kaaisjouwer Run
Nijmegen
zo 13 jan 2019 159e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 13 jan 2019 Kuijkse Stratenloop
Nieuwkuijk
zo 13 jan 2019 Wilkin Sports Cross Goirle
Goirle
zo 13 jan 2019 Kopjesloop 1vd4
Delft
zo 13 jan 2019 13 Bieg WOSP
Zielona Gora (POL)
vr 18 jan 2019 55ste Abdijcross Ladies Night Run
Kerkrade
za 19 jan 2019 Zuurbergcross
Holten
za 19 jan 2019 Kwintelooyen WinterRun
Rhenen
za 19 jan 2019 Atlantisdata Zwolse Bos Loop
Heerde
za 19 jan 2019 55ste Abdijcross
Kerkrade
za 19 jan 2019 FORTIUS Merwelandencross
Dordrecht
za 19 jan 2019 Udikloop
Klijndijk
za 19 jan 2019 2e crossduathlon
Workum
za 19 jan 2019 42e Veldloopcomp. StARD (3ew.)
Dordrecht
zo 20 jan 2019 55ste Abdijcross
Kerkrade
zo 20 jan 2019 Beers Binnenmaas Cross
Mijnsheerenland
zo 20 jan 2019 Hulsbeekcross
Oldenzaal
zo 20 jan 2019 Global-e Spiridoncross
Rijen
zo 20 jan 2019 Annendaalloop
Posterholt
zo 20 jan 2019 Ruitenburg Halve Maassluis
Maassluis
zo 20 jan 2019 Bosmarathon en minder
Assen
zo 20 jan 2019 DES Dieprijt Cross
Eersel
zo 20 jan 2019 Beekse Winterbosloop Montferland
Beek Montferland
zo 20 jan 2019 Heldense Bossen Verloscross
Helden
zo 20 jan 2019 Schelfhorstpark Winterloop
Almelo
zo 20 jan 2019 Leemkuilcross 2019
Berg en Dal
zo 20 jan 2019 Parkloop #23 - Park Lingezegen
Elst
zo 20 jan 2019 Rooise Crosslopen 2018 - 2019 - 4e
Sint-Oedenrode
ma 21 jan 2019 1500 meter testloop
Nieuwleusen
za 26 jan 2019 Pierewaai Trail
IJmuiden
za 26 jan 2019 50e Mastboscross
Breda
za 26 jan 2019 De Tol Trailrun
Nunspeet
za 26 jan 2019 30e Physio.Fit Dirk IV-loop
Hoornaar
za 26 jan 2019 FS Hondsrugcross
Emmen
za 26 jan 2019 Halve marathon van Tzum
Tzum
za 26 jan 2019 3e jeugdcross competitie
Wieringerwerf
za 26 jan 2019 Crosscompetitie voorronde Zuid
Amersfoort
za 26 jan 2019 Scholierenloop
Venray
za 26 jan 2019 NSK Cross 2019
Amstelveen
zo 27 jan 2019 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 27 jan 2019 Safari Trail
Arnhem
zo 27 jan 2019 Vlakwatercross
Venray
zo 27 jan 2019 50e Mastboscross
Breda
zo 27 jan 2019 Beekse Winterbosloop Montferland
Beek Montferland
zo 27 jan 2019 62e Joe Mann Bosloop
Best
zo 27 jan 2019 Lengkeekcross / Trail
Oostvoorne
zo 27 jan 2019 89e Jagersplasloop
Zaandam
zo 27 jan 2019 7e Zwevende Kei Cross
Dalfsen
do 31 jan 2019 2e Baanloop
Kampen
za 02 feb 2019 TexelTrail
Texel
za 02 feb 2019 Kroondomein Het Loo Marathon
Apeldoorn
za 02 feb 2019 Welkoop Wintercross
Zeewolde
za 02 feb 2019 Lichtjesloop
Assendelft
za 02 feb 2019 AVR 5e Runningcenter duinloop
Katwijk
za 02 feb 2019 42e Veldloopcomp. StARD (4ew.)
Alblasserdam
za 02 feb 2019 5. Crosslauf Petrusheim
Weeze
zo 03 feb 2019 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 03 feb 2019 Centraal Beheer Midwinter Marathon
Apeldoorn
zo 03 feb 2019 Groenhovenloop
Gouda
zo 03 feb 2019 Beekse Winterbosloop Montferland
Beek Montferland
zo 03 feb 2019 RunX Zaanlandcross
Zaandam
zo 03 feb 2019 Atledo Cross
Dongen
zo 03 feb 2019 Arnoud Magnin Wintercross
Schipborg
zo 03 feb 2019 Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden
Leeuwarden
zo 03 feb 2019 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 03 feb 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 03 feb 2019 Voorwinden Heinenoordtunnelloop
Oud-Beijerland
zo 03 feb 2019 4e AV Horror Winterloop 1819
Sneek
zo 03 feb 2019 Heuvelrug-cross
Uden
zo 03 feb 2019 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 03 feb 2019 Noordkop cross
Den Helder
za 09 feb 2019 45e Februariloop
Bennekom
za 09 feb 2019 Valentijnscross
Wierden
za 09 feb 2019 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 10 feb 2019 Noord-Aa Polderloop
Zoetermeer
zo 10 feb 2019 Nederheide Commanderije Cross
Milheeze
zo 10 feb 2019 Wedertcross
Valkenswaard
zo 10 feb 2019 Ballentent strandloop
Hoek van Holland
zo 10 feb 2019 LOKO Loopcompetitie
Zeewolde
zo 10 feb 2019 MOS cross duathlon Etten-Leur
Etten-Leur
zo 10 feb 2019 Kopjesloop
Delft
zo 10 feb 2019 Kleine Wielenloop
Leeuwarden
wo 13 feb 2019 Baanloop Februari
Aalsmeer
za 16 feb 2019 4e cross GO crosscompetitie
Heerde
za 16 feb 2019 De zwaarste 10 van Zeeland
Burgh-Haamstede
za 16 feb 2019 Rietplasrun
Emmen
za 16 feb 2019 42e Veldloopcomp. StARD (5ew.)
Gorinchem
za 16 feb 2019 8 van Langezwaag
Langezwaag
za 16 feb 2019 ACO van Elderen Bosloop
Ommen
zo 17 feb 2019 PK Sport Bosdijkloop
Vinkeveen
zo 17 feb 2019 Hellegat Cross
Willemstad
zo 17 feb 2019 Leudal Cross
Haelen
zo 17 feb 2019 Leesten Cross
Ugchelen
zo 17 feb 2019 DiemerCross
Diemen
zo 17 feb 2019 Sportplein Eindhoven Karpencross
Eindhoven
zo 17 feb 2019 160e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 17 feb 2019 28e MARESIA Cross Duathlon
Waalwijk
zo 17 feb 2019 Parkloop #24 - Park Lingezegen
Elst
zo 17 feb 2019 DJA Cross
Zundert
zo 17 feb 2019 Rooise Crosslopen 2018 - 2019 - 5e
Sint-Oedenrode
za 23 feb 2019 BEEsports baanultra
Steenwijk
za 23 feb 2019 Netl NK Cross
Noordoostpolder
za 23 feb 2019 Beko Jutberg Trail
Dieren
za 23 feb 2019 Jubileumloop Wezep
Wezep
za 23 feb 2019 Zwemloop Kapelle
Kapelle
zo 24 feb 2019 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 24 feb 2019 Berden Voorjaarsloop
Venlo
zo 24 feb 2019 De Halve van Vroomshoop
Vroomshoop
zo 24 feb 2019 Rico Salvetti Loop
Moergestel
zo 24 feb 2019 Netl NK Cross
Noordoostpolder
zo 24 feb 2019 Classique D'Alphen
Alphen
zo 24 feb 2019 Oerpolderloop
It Heidenskip
za 02 mrt 2019 Bos- en Heideloop
Garderen
za 02 mrt 2019 Kruikenloop
Tilburg
za 02 mrt 2019 2e Crossloop
Kampen
zo 03 mrt 2019 Runnersworld-Polderloop
Obdam
zo 03 mrt 2019 Achtkastelenloop
Vorden
zo 03 mrt 2019 Trappenbergloop
Huizen
zo 03 mrt 2019 Den Helder - Schagen
Den Helder
zo 03 mrt 2019 Runx Loopgroep03 Mooie Nel Cross
Haarlem
zo 03 mrt 2019 Rondje Goutum
Leeuwarden
zo 03 mrt 2019 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 03 mrt 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 03 mrt 2019 Run Bike Run TV Argo
Wierden
zo 03 mrt 2019 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
za 09 mrt 2019 Bovenbergcross
Markelo
za 09 mrt 2019 Halve Marathon van Haren
Haren
za 09 mrt 2019 Halve marathon De Waal
De Waal-Texel
za 09 mrt 2019 39e Broekhuis Halve Marathon Harderwijk
Harderwijk
za 09 mrt 2019 Ren voor hun leven cross run
Heerde
za 09 mrt 2019 Pannekoekenmolenloop
Burgh-Haamstede
za 09 mrt 2019 Spa-Francorchamps Run
Stavelot
za 09 mrt 2019 3bergenLOOP
Driebergen
za 09 mrt 2019 43e RIWAL Hoogwerkers halve marathon
Dordrecht
za 09 mrt 2019 Veluwepoortloop
Nijkerk
za 09 mrt 2019 Club Crosskampioenschappen
AV Pijnenburg
za 09 mrt 2019 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 09 mrt 2019 Krokusloop
Hulst
zo 10 mrt 2019 Halve van Oostvoorne
Oostvoorne
zo 10 mrt 2019 AttilaRun
Tilburg
zo 10 mrt 2019 Louis Vinkloop
Amsterdam
zo 10 mrt 2019 Elverloop
Wehl
zo 10 mrt 2019 Voorjaarsloop
Heerhugowaard
zo 10 mrt 2019 Lente Walk or Run Bussloo
Bussloo
zo 10 mrt 2019 Mokumse Vrouwenloop
Amsterdam
zo 10 mrt 2019 Munnikloop
Purmerend
zo 10 mrt 2019 Kopjesloop
Delft
zo 10 mrt 2019 Parkloop #25 - Park Lingezegen
Elst
wo 13 mrt 2019 Baanloop Maart
Aalsmeer
do 14 mrt 2019 Baanloop
Zwolle
za 16 mrt 2019 Vuurtorentrail
Hollum Ameland
za 16 mrt 2019 Halve Marathon van Sint Anthonis
Sint Anthonis
za 16 mrt 2019 RegioBank Schapendriftrun Elspeet
Elspeet
za 16 mrt 2019 67e Reeuwijkse Plassenloop
Reeuwijk
za 16 mrt 2019 Kroeg tot Kroegloop
Ruinen
za 16 mrt 2019 Lenteloop
Emmen
za 16 mrt 2019 Leadax-Run
Wapenveld
za 16 mrt 2019 SV-Putten Rusthoeveloop
Putten
za 16 mrt 2019 Finale cros competitie regio 1 t/m 5
Warmenhuizen
zo 17 mrt 2019 Vuurtorentrail
Hollum Ameland
zo 17 mrt 2019 Rondje Nederland
Arnhem
zo 17 mrt 2019 Internationale Zwinstedenloop
Sluis
zo 17 mrt 2019 Kempen Run
Hapert
zo 17 mrt 2019 Parnassia Groep Cross
Castricum
zo 17 mrt 2019 Sultanaloop
Zaandam
zo 17 mrt 2019 Zuurbier Makelaardij Voorjaarsloop Dokev
Anna Paulowna
zo 17 mrt 2019 Park-cross
Uden
zo 17 mrt 2019 Hel van Bakel
Bakel
zo 17 mrt 2019 Parkloop #25 - Park Lingezegen
Elst
zo 17 mrt 2019 Drunense Duinenloop
Drunen
ma 18 mrt 2019 3 km testloop
Nieuwleusen
di 19 mrt 2019 Coopertest, 1000m en 5000m
Epe
za 23 mrt 2019 Univé Leekster Lente Loop
Leek
za 23 mrt 2019 Ronde van Bruinisse
Bruinisse
za 23 mrt 2019 16e SecureRun
Ameide
za 23 mrt 2019 Ladies Park Run
Rijssen
za 23 mrt 2019 Ruitenburg Halve Westland
Naaldwijk
za 23 mrt 2019 OVM Gaanzeloop 2019
Gelselaar
zo 24 mrt 2019 20 van Alphen
Alphen aan den Rijn
zo 24 mrt 2019 Lenteloop Eerbeek
Eerbeek
zo 24 mrt 2019 Beers 10 van Tiengemeten
Tiengemeten
zo 24 mrt 2019 31e Parelloop
Brunssum
zo 24 mrt 2019 RunBikeFun
Lemele
zo 24 mrt 2019 Optiek Tom Lenteloop
Rhoon
zo 24 mrt 2019 25e Haaksbergse Engelse Mijlenloop
Haaksbergen
zo 24 mrt 2019 Hollandia's Dijkenloop
Hoorn
zo 24 mrt 2019 Annerbos Cross
Annen
zo 24 mrt 2019 19e Halderbergeloop 2019
Oudenbosch
zo 24 mrt 2019 Zwemloop Roosendaal
Roosendaal
zo 24 mrt 2019 TRR-Bosloop
Tilburg
wo 27 mrt 2019 Kronos Campusloop
Enschede
wo 27 mrt 2019 Obstaclerun 't DoesGoor
Goor
do 28 mrt 2019 Coopertest AV Spiridon
Rijen
za 30 mrt 2019 4e AVT Lageveldloop
Wierden
za 30 mrt 2019 18e Monnikenloop
Schiermonnikoog
za 30 mrt 2019 6e HUMAN-CARE~run
Putten
za 30 mrt 2019 Halve Marathon van Nunspeet
Nunspeet
za 30 mrt 2019 Rondje Zegveld
Zegveld
za 30 mrt 2019 Condensloop
Leeuwarden
za 30 mrt 2019 14e Rondje Vrachelen
Oosterhout
za 30 mrt 2019 Halve Marathon Nunspeet
Nunspeet
za 30 mrt 2019 25km van Hulst
Hulst
za 30 mrt 2019 4e Brakelse Lenteloop
Brakel
zo 31 mrt 2019 Weir Venloop
Venlo
zo 31 mrt 2019 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 31 mrt 2019 IJsselTrail
IJsselstein
zo 31 mrt 2019 Rondje Boerpad
Ruinerwold
zo 31 mrt 2019 Ronde van Park 16Hoven
Rotterdam
zo 31 mrt 2019 Kruisberg Trailrun
Doetinchem
zo 31 mrt 2019 Oringerrun
Odoorn
zo 31 mrt 2019 10 van Halsteren
Halsteren
di 02 apr 2019 Primeradehaan 4 mijl run
Hoogeveen
wo 03 apr 2019 NK Veldloop ambtenaren
Best
wo 03 apr 2019 Campus Run
Wageningen
wo 03 apr 2019 Campus Run
Wageningen
do 04 apr 2019 Sportplein Eindhoven Dommelloop
Eindhoven
vr 05 apr 2019 8e Boulevardloop Nieuweroord
Nieuweroord
vr 05 apr 2019 aco scholierenloop
Ommen
za 06 apr 2019 LEGiO-run
Grootegast
za 06 apr 2019 18e Dokkum Bonifatiusloop
Dokkum
za 06 apr 2019 Moba Kippenren
Barneveld
za 06 apr 2019 Kastelenloop Diepenheim kids
Diepenheim
za 06 apr 2019 12e Raitdaiprun
Sauwerd
za 06 apr 2019 Zwemloop Vlissingen
Vlissingen
zo 07 apr 2019 15e De Zestig van Texel
Texel
zo 07 apr 2019 26e Craft Ekiden Zwolle
Zwolle
zo 07 apr 2019 Kastelenloop Diepenheim
Diepenheim
zo 07 apr 2019 Lochemse Bergloop
Barchem
zo 07 apr 2019 Bouwgroep Van Schijndel Molenbroek triml
Gemert
zo 07 apr 2019 Stoomtramloop
Medemblik-Hoorn
zo 07 apr 2019 Beekse Trailrun Montferland
Beek Montferland
zo 07 apr 2019 Klifloop
Nijmegen-Noord
zo 07 apr 2019 Open Zaans Kampioenschap 10 EM
Krommenie
zo 07 apr 2019 Brijderloop
Alkmaar
zo 07 apr 2019 Scholierenloop
Sint-Oedenrode
zo 07 apr 2019 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 07 apr 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 07 apr 2019 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 07 apr 2019 8e Westfriese RunBikeRun
Hoorn Nh
zo 07 apr 2019 90e Jagersplasloop
Zaandam
wo 10 apr 2019 9e Global-e Leemputtenloop
Rijen
wo 10 apr 2019 Roetersrun
Amsterdam
wo 10 apr 2019 Olympic Moves regionale finale
Nijmegen
wo 10 apr 2019 Baanloop April
Aalsmeer
do 11 apr 2019 Olympic Moves regionale finale
Assen
do 11 apr 2019 Baanloop 5km
Zwolle
za 13 apr 2019 Woldbergtrail
Steenwijk
za 13 apr 2019 Semslinieloop en Lutje Turfje loop
Annerveenschekanaal
za 13 apr 2019 Hubo Heitse Leudalloop
Heythuysen
za 13 apr 2019 VeluwseBronRun
Emst
za 13 apr 2019 46e Rivierenland Parkloop
Schoonhoven
za 13 apr 2019 Slach om é Mar
Burgum
za 13 apr 2019 7e Oethoester loop
Uithuizen
za 13 apr 2019 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 14 apr 2019 Enschede Marathon
Enschede
zo 14 apr 2019 Unicef kinderloop
Hoogeveen
zo 14 apr 2019 Hoogeveense Cascaderun
Hoogeveen
zo 14 apr 2019 IJsselloop
Deventer
zo 14 apr 2019 Nescioloop
Amsterdam
zo 14 apr 2019 Kloetloop
Grootebroek
zo 14 apr 2019 PLUS Kleffenloop
Overloon
zo 14 apr 2019 Westeinderloop
Aalsmeer
zo 14 apr 2019 Zier Running Lenteloop
Den Haag
zo 14 apr 2019 Ronde van Súdwest Fryslân
Sneek
zo 14 apr 2019 Voorjaarsloop Goirle
Goirle
zo 14 apr 2019 Kivo 10 Engelse Mijl
Edam
zo 14 apr 2019 PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk
Heiloo
zo 14 apr 2019 12e Oranjeloop
Ter Aar
zo 14 apr 2019 Kopjesloop
Delft
zo 14 apr 2019 Amerongse Bergloop
Amerongen
zo 14 apr 2019 Ronde van Arnhem
Arnhem
di 16 apr 2019 Zomeravondcup 1
Utrecht
di 16 apr 2019 Trimloopcyclus 1
Geldrop
wo 17 apr 2019 iRun Bfit
Didam
wo 17 apr 2019 Campusrun
Nijmegen
do 18 apr 2019 TenneT Lenteloop
Arnhem
za 20 apr 2019 Jan van de Pol voorjaarsloop
Rhenen
za 20 apr 2019 De Koningsloop
Heerde
za 20 apr 2019 Taxandria Vennenloop
Oisterwijk
za 20 apr 2019 Essense paasloop en 30e 10 mijl
Essen
za 20 apr 2019 De Voshaar 5000
Eibergen
za 20 apr 2019 Fit & Frij Rin
Heeg
zo 21 apr 2019 Paasloop Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
zo 21 apr 2019 4Mijl van Diever
Diever
zo 21 apr 2019 Duin-Bollenloop
Julianadorp
zo 21 apr 2019 Zwemloop Breda
Breda
zo 21 apr 2019 Parkloop #26 - Park Lingezegen
Elst
ma 22 apr 2019 De Halve van de Haar
Haarzuilens
ma 22 apr 2019 Lions Heuvelloop
Overveen
ma 22 apr 2019 Paasloop - Kilder
Kilder
ma 22 apr 2019 De Wielenloop Rosmalen
Rosmalen
ma 22 apr 2019 Zjwamer Paosloup
Swalmen
ma 22 apr 2019 43e Paasloop
Boxtel
ma 22 apr 2019 55e Drie molenloop
Aarlanderveen
ma 22 apr 2019 Molenloop Rotterdam
Rotterdam
ma 22 apr 2019 Paasloop
Numansdorp
ma 22 apr 2019 Helly Hansen Paasloop
Bolsward
di 23 apr 2019 38e De-4-van-Meppel
Meppel
wo 24 apr 2019 Mûzelloop
Jirnsum
vr 26 apr 2019 6e Exalto.biz Koningsnachtloop
Hoorn Nh
za 27 apr 2019 Singelloop
Wijk bij Duurstede
za 27 apr 2019 Beiler Koningsloop
Beilen
za 27 apr 2019 Oranjerun
Oldehove
za 27 apr 2019 Wallenloop
Elburg
za 27 apr 2019 Kings & Queens run
Lieshout
za 27 apr 2019 Koningsloop Hasselt
Hasselt
za 27 apr 2019 TVE Sport Wijboschloop
Wijbosch
za 27 apr 2019 Koningsloop
Harderwijk
za 27 apr 2019 Oranjeloop
Hoge Hexel
za 27 apr 2019 Stadsloop Hattem 2019
Hattem
zo 28 apr 2019 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 28 apr 2019 42e Treechloop
Maastricht
zo 28 apr 2019 Triami Sprint Triathlon
Deventer
zo 28 apr 2019 Finale Vechtstreek in Beweging Loop
Maarssen
zo 28 apr 2019 Hoge Berg loop
Den Burg
zo 28 apr 2019 Zwemloop Stelleplas
Heinkenszand
di 30 apr 2019 38e De-4-van-Meppel 30/4/2019
Meppel
di 30 apr 2019 38e De-4-van-Meppel 30/4/2019
Meppel
wo 01 mei 2019 Baanloop en Coopertest
Apeldoorn
wo 01 mei 2019 Bulleloop
Lekkum
vr 03 mei 2019 Westenholterun
Zwolle
za 04 mei 2019 Hunebedloop
Borger
za 04 mei 2019 Lexis Crossloop Zuidwolde
Zuidwolde
za 04 mei 2019 Start to Run
Uden
za 04 mei 2019 5e Canicross Vilt-Valkenburg
Berg en Terblijt
zo 05 mei 2019 Liberty Run
Waalwijk
zo 05 mei 2019 Bevrijdingsloop
Holten
zo 05 mei 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 05 mei 2019 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
di 07 mei 2019 Zomeravondcup 2
Utrecht
di 07 mei 2019 38e De-4-van-Meppel 7/5/2019
Meppel
wo 08 mei 2019 Erflandenrun
Hoogeveen
wo 08 mei 2019 Twirreloop
Wytgaard
wo 08 mei 2019 10e Soest Blauwe Paaltjes Loop
Soest
za 11 mei 2019 Run van Gieten
Gieten
za 11 mei 2019 Rondom de Heerlijkheid
Eck en Wiel
za 11 mei 2019 Twentse Smokkel Trail
Losser
za 11 mei 2019 Gemert City Run
Gemert
za 11 mei 2019 Putten Power Run
Putten
za 11 mei 2019 Rundje um ut Hundje
Horst
za 11 mei 2019 17e van Mossel OPC Kaaienloop
Oosterhout Nb
za 11 mei 2019 Emilialoop
Wijchen
za 11 mei 2019 Groot Boeschoten Trail
Voorthuizen
za 11 mei 2019 5e Dorp met Vaart-Loop
Nieuw-Amsterdam
za 11 mei 2019 Zwemloop Reynaertland Hulst
Hulst
za 11 mei 2019 Hindeloop
Hindeloopen
za 11 mei 2019 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 11 mei 2019 Rondom de Heerlijkheid
Eck en Wiel
za 11 mei 2019 VI Bieg Papieski
Lubin (POL)
zo 12 mei 2019 Rondehoeploop
Ouderkerk a/d Amstel
zo 12 mei 2019 Esterun
Escharen
zo 12 mei 2019 Slach om 'e Súd
Leeuwarden
zo 12 mei 2019 Kopjesloop
Delft
zo 12 mei 2019 Lauwersmeer Marathon
Lauwersoog
zo 12 mei 2019 Dikke Tien Run
Feerwerd
zo 12 mei 2019 91e Jagersplasloop
Zaandam
zo 12 mei 2019 Lauwersmeer Marathon
Lauwersoog
ma 13 mei 2019 Hardloopavond4daagse
Amsterdam
di 14 mei 2019 Voorjaarsloop
Epe
di 14 mei 2019 Achtervolgingsloop
Wieringerwerf
di 14 mei 2019 Hardloopavond4daagse dag 2
Amsterdam
di 14 mei 2019 38e De-4-van-Meppel 14/5/2019
Meppel
wo 15 mei 2019 Klaverblad Hooglandse Dorpsloop
Hoogland
wo 15 mei 2019 19e Germano Veldwijkloop
Ermelo
wo 15 mei 2019 Hardloopavond4daagse dag 3
Amsterdam
wo 15 mei 2019 1e Traingswedstrijd Lionitas
Leeuwarden
wo 15 mei 2019 Stienserloop
Stiens
wo 15 mei 2019 Koplopers Klasse Cup
Delft
do 16 mei 2019 Paddenrun
Wapenveld
do 16 mei 2019 Hardloopavond4daagse dag 4
Amsterdam
vr 17 mei 2019 MEER-run
Meerstad
vr 17 mei 2019 Aalandenloop
Zwolle
za 18 mei 2019 Centrum Run Groesbeek
Groesbeek
za 18 mei 2019 15e Vrieling Hardenberg City Run
Hardenberg
za 18 mei 2019 15e Krakelingenloop
Heukelum
za 18 mei 2019 Koploop 2.0: AMAZING Trail
Amerongen
za 18 mei 2019 Kleef Run Apeldoorn
Apeldoorn
za 18 mei 2019 Guus Wokke opticien loop
Kessel
za 18 mei 2019 Steemer Omloop
Stedum
zo 19 mei 2019 Ketelwaldtrail
Milsbeek
zo 19 mei 2019 Rondje Voorne
Brielle
zo 19 mei 2019 Bornsche Maten Loop
Borne
zo 19 mei 2019 Running Center City Hanzeloop
Zutphen
zo 19 mei 2019 Halve van Renesse/Hele van Renesse
Renesse
zo 19 mei 2019 Rietplasloop
Emmen
zo 19 mei 2019 Heel Steenwijkerwold Rent
Steenwijkerwold
zo 19 mei 2019 Bommelasloop
Enschede
zo 19 mei 2019 40e STB Heidetrail
Landgraaf
zo 19 mei 2019 Gemeente Bernheze 25 jaar Run
Bernheze
zo 19 mei 2019 Ros Beiaard Triatlon
Dendermonde (BEL)
zo 19 mei 2019 MAIN MTB Challenge
Zeewolde
zo 19 mei 2019 MAIN MTB Challenge
Zeewolde
zo 19 mei 2019 Lubrzanska Dziesiatka
Lubrza (POL)
di 21 mei 2019 Trimloopcyclus 2
Geldrop
di 21 mei 2019 2e Loopavond mei
Heerde
wo 22 mei 2019 Zomeravondcup 3
Utrecht
wo 22 mei 2019 Clubkampieonschappen
Zeewolde
wo 22 mei 2019 Zwemloop de Waterlelie
Zuidwolde
do 23 mei 2019 Wärtsilä Power Run
Kampen
do 23 mei 2019 24e Cebustaloop
Heerlen
vr 24 mei 2019 17e Twenterand Run
Vriezenveen
za 25 mei 2019 36e Drenthe Loopfestijn
Klazienaveen
za 25 mei 2019 Zalkerloop
Zalk
za 25 mei 2019 Centrum Run Groesbeek
Groesbeek
za 25 mei 2019 Brooklandrun
Bornerbroek
za 25 mei 2019 CONTOUR Run op Velden
Velden
za 25 mei 2019 Deurne City Run
Deurne
za 25 mei 2019 Ponymarkt 2.0 Prestatieloop
Puttershoek
za 25 mei 2019 Rondje Sprundel
Sprundel
za 25 mei 2019 Osseloop
Ottersum
za 25 mei 2019 Rondje Almkerk
Almkerk
za 25 mei 2019 Loop om 't Bildt
St.-Jacobiparochie
za 25 mei 2019 Ten Poster Meul'n Loop
Ten Post
zo 26 mei 2019 BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch
's-Hertogenbosch
zo 26 mei 2019 Quintusloop
Hengelo
zo 26 mei 2019 The Royal Ten
Den Haag
zo 26 mei 2019 De Loop van Leidsche Rijn
Vleuten/De Meern
zo 26 mei 2019 Wefitness ReitdiephavenRun
Groningen
zo 26 mei 2019 Waterland Halve Marathon
Monnickendam
zo 26 mei 2019 Solo Duo Team Marathon
Oosterwolde
zo 26 mei 2019 Eiberrun
Eibergen
zo 26 mei 2019 Hitlandrun
Nieuwerkerk ad IJsse
zo 26 mei 2019 Kidsrun Drenthe
Ruinerwold
zo 26 mei 2019 Parkloop #27 - Park Lingezegen
Elst
zo 26 mei 2019 Sint Andries run
Antwerpen (BEL)
wo 29 mei 2019 Station tot Station Loop
Dalfsen
wo 29 mei 2019 simonefmestafette
Hoogeveen
do 30 mei 2019 Smulbosloop
Dordrecht
do 30 mei 2019 32e Trompper Optiek Golden Tenloop
Delft
do 30 mei 2019 15 km van Smaal Standdaarbuiten
Standdaarbuiten
vr 31 mei 2019 Loopgala AC loopschool
Doetinchem
za 01 jun 2019 Om Odijk
Odijk
za 01 jun 2019 25e LONU Van Goghloop
Nuenen
za 01 jun 2019 Van Goghloop Zundert
Zundert
za 01 jun 2019 4 mijl van Papendrecht
Papendrecht
za 01 jun 2019 Mini Marathon Zeewolde
Zeewolde
za 01 jun 2019 Biothlon
Arnhem
za 01 jun 2019 OmOdijk
Odijk
za 01 jun 2019 Remax Kneesloop Dokev
Anna Paulowna
zo 02 jun 2019 Doesburg City Run
Doesburg
zo 02 jun 2019 De Asserstadsloop
Assen
zo 02 jun 2019 Trailrun Leudal
Heythuysen
zo 02 jun 2019 BandenMaat Driedorpenloop
Kortenhoef
zo 02 jun 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 02 jun 2019 Wierholt bosloop
Wieringerwerf
zo 02 jun 2019 De Asserstadsloop
Assen
zo 02 jun 2019 Tanis Triathlon De Langstraat
Waalwijk
zo 02 jun 2019 1e Rondje schoolmeester 2019
Westzaan
wo 05 jun 2019 Zomeravondcup 4
Utrecht
wo 05 jun 2019 Bedriegertjestrail
Rozendaal
wo 05 jun 2019 De Lus van Akkrum
Akkrum
wo 05 jun 2019 Rode Loper
Oosterwolde
wo 05 jun 2019 Speeltuinloop
Hollandscheveld
wo 05 jun 2019 Rode Loper 2019
Oosterwolde
wo 05 jun 2019 Zomerstrandcircuit, strand
Huisduinen
do 06 jun 2019 Uilenstede VU Polderloop
Amstelveen
do 06 jun 2019 FBK Dubbele Mijl
Hengelo (O)
vr 07 jun 2019 Kadodderloop
Sint-Katelijne-Waver
vr 07 jun 2019 Finale Olympic Moves
Papendal
za 08 jun 2019 37e Nationale Lenteloop
Papendrecht
za 08 jun 2019 10venenloop
Tiendeveen
za 08 jun 2019 Rhenense Bosloop
Rhenen
za 08 jun 2019 1e Pinksterloop
"t Harde
zo 09 jun 2019 Kleipikkersrun
St-Lenaarts
zo 09 jun 2019 WodanRun
Wolfheze
zo 09 jun 2019 Gaasperplasrun
Amsterdam
zo 09 jun 2019 Keppelrun
Hoog-Keppel
zo 09 jun 2019 Reuzenloop Borgerhout
Borgerhout
ma 10 jun 2019 Loop Rondje Koekange
Koekange
ma 10 jun 2019 Engelen run
Engelen
ma 10 jun 2019 Lelieloop
Etten-Leur
ma 10 jun 2019 Ooyse Landloop
Oud Zevenaar
wo 12 jun 2019 PotmargeRun
Leeuwarden
wo 12 jun 2019 Pagnevaartloop
Oudenbosch
wo 12 jun 2019 Hippolytusrun
Middelstum
do 13 jun 2019 Purmerbosloop
Purmerend
vr 14 jun 2019 Assist Verzuim Rijsserbergloop
Rijssen
vr 14 jun 2019 Loop door Houten
Houten
vr 14 jun 2019 Watergoed
Valburg
za 15 jun 2019 De Maasdijk
Oss
za 15 jun 2019 Heuvelrugloop Maarn
Maarn
za 15 jun 2019 Benu Rundeloop
Zwartemeer
za 15 jun 2019 21e Groot Ginkelse Loop
Wekerom (gem. Ede)
za 15 jun 2019 Scania Zwolse Halve Marathon
Zwolle
za 15 jun 2019 Kroondomein Trail
Apeldoorn
za 15 jun 2019 Steeds Beter Run
Eelde
za 15 jun 2019 Genneperhuysloop
Gennep
za 15 jun 2019 13e Hernense Stratenloop
Hernen
za 15 jun 2019 Dwars Door Dongen
Dongen
za 15 jun 2019 Garderen Loopt Door!
Garderen
za 15 jun 2019 Globalathletics Kids
Nijmegen
za 15 jun 2019 Strzegomska12
Strzegom (POL)
za 15 jun 2019 Leijenloop
Opeinde
zo 16 jun 2019 8 van Drachten
Drachten
zo 16 jun 2019 Survivalrun
Boven-Leeuwen
Met dank aan www.uitslagen.nl voor het beschikbaar stellen van deze uitslagen.