Uitslagen archief - 2019

Uitslagen andere jaren

1997  1998  1999 
2000  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009 
2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019 

Uitslagen

vr 04 jan 2019 De Snertloop 2019
Reeuwijk
za 05 jan 2019 32e Florijnwinterloop
Woudenberg
za 05 jan 2019 WinterFireRun
Vuren
za 05 jan 2019 Winterloop Enter
Enter
za 05 jan 2019 Wintercross VVOP
Voorthuizen
za 05 jan 2019 c.s.v. VIOS Midwinterloop
Vaassen
za 05 jan 2019 Mourik Nieuwjaarsloop
Oud-Beijerland
za 05 jan 2019 Nieuwjaarsloop vv Hulshorst
Hulshorst
za 05 jan 2019 Oliebollencross
Den Haag
za 05 jan 2019 Aluvo Snertloop
Nieuwleusen
za 05 jan 2019 KOSC loop
Ootmarsum
za 05 jan 2019 Nieuwjaarsloop CVW
Slootdorp
zo 06 jan 2019 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 06 jan 2019 Jaspercross
Asten
zo 06 jan 2019 Rutbeekcross
Enschede
zo 06 jan 2019 Gaasperplascross
Amsterdam
zo 06 jan 2019 Teuge runs for life
Teuge
zo 06 jan 2019 Lunettencross
Vught
zo 06 jan 2019 Nijmeegse Nieuwjaarsloop
Nijmegen
zo 06 jan 2019 Covebo Nieuwjaarsloop
Venlo Boekend
zo 06 jan 2019 Douwe Kleefstraloop
Leeuwarden
zo 06 jan 2019 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 06 jan 2019 38e Olympia'18 Oliebollen Omloop
Boxmeer
zo 06 jan 2019 Nieuwjaarsloop
Hoek van Holland
zo 06 jan 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 06 jan 2019 Parkloop #9 - Park Doornik
Doornik
zo 06 jan 2019 Bedaf-cross
Uden
zo 06 jan 2019 3e AV Horror Winterloop 1819
Sneek
zo 06 jan 2019 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 06 jan 2019 Klaverbladloop
Apeldoorn
zo 06 jan 2019 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 06 jan 2019 Brabants Kampioenschap veldlopen/Pagnevaartcross
Bosschenhoofd
zo 06 jan 2019 Loopband Marathon
Almelo
wo 09 jan 2019 Baanloop Januari
Aalsmeer
vr 11 jan 2019 12e Rijnstate nieuwjaarsloop
Arnhem
za 12 jan 2019 Plus van der Horst Bosloop
Elspeet
za 12 jan 2019 Snertloop
Nijkerk
za 12 jan 2019 3e cross GO crosscompetitie
Epe
za 12 jan 2019 Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme
Zweeloo
za 12 jan 2019 Zandstuve Bosloop
Vroomshoop
za 12 jan 2019 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 12 jan 2019 Cross
Epe
za 12 jan 2019 AVR 4e Runningcenter duinloop
Katwijk
zo 13 jan 2019 Zac Freudenburg Cross
Groningen
zo 13 jan 2019 Runnersworld Bentinckspark Run
Hoogeveen
zo 13 jan 2019 LOKO Loopcompetitie
Zeewolde
zo 13 jan 2019 Kroese Wevers cross
Winterswijk
zo 13 jan 2019 De Kaaisjouwer Run
Nijmegen
zo 13 jan 2019 159e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 13 jan 2019 Kuijkse Stratenloop
Nieuwkuijk
zo 13 jan 2019 Wilkin Sports Cross Goirle
Goirle
zo 13 jan 2019 Kopjesloop 1vd4
Delft
zo 13 jan 2019 13 Bieg WOSP
Zielona Gora (POL)
vr 18 jan 2019 55ste Abdijcross Ladies Night Run
Kerkrade
za 19 jan 2019 Zuurbergcross
Holten
za 19 jan 2019 Kwintelooyen WinterRun
Rhenen
za 19 jan 2019 Atlantisdata Zwolse Bos Loop
Heerde
za 19 jan 2019 55ste Abdijcross
Kerkrade
za 19 jan 2019 FORTIUS Merwelandencross
Dordrecht
za 19 jan 2019 Udikloop
Klijndijk
za 19 jan 2019 2e crossduathlon
Workum
za 19 jan 2019 42e Veldloopcomp. StARD (3ew.)
Dordrecht
zo 20 jan 2019 55ste Abdijcross
Kerkrade
zo 20 jan 2019 Beers Binnenmaas Cross
Mijnsheerenland
zo 20 jan 2019 Hulsbeekcross
Oldenzaal
zo 20 jan 2019 Global-e Spiridoncross
Rijen
zo 20 jan 2019 Annendaalloop
Posterholt
zo 20 jan 2019 Ruitenburg Halve Maassluis
Maassluis
zo 20 jan 2019 Bosmarathon en minder
Assen
zo 20 jan 2019 DES Dieprijt Cross
Eersel
zo 20 jan 2019 Beekse Winterbosloop Montferland
Beek Montferland
zo 20 jan 2019 Heldense Bossen Verloscross
Helden
zo 20 jan 2019 Schelfhorstpark Winterloop
Almelo
zo 20 jan 2019 Leemkuilcross 2019
Berg en Dal
zo 20 jan 2019 Parkloop #23 - Park Lingezegen
Elst
zo 20 jan 2019 Rooise Crosslopen 2018 - 2019 - 4e
Sint-Oedenrode
ma 21 jan 2019 1500 meter testloop
Nieuwleusen
za 26 jan 2019 Pierewaai Trail
IJmuiden
za 26 jan 2019 50e Mastboscross
Breda
za 26 jan 2019 De Tol Trailrun
Nunspeet
za 26 jan 2019 30e Physio.Fit Dirk IV-loop
Hoornaar
za 26 jan 2019 FS Hondsrugcross
Emmen
za 26 jan 2019 Halve marathon van Tzum
Tzum
za 26 jan 2019 3e jeugdcross competitie
Wieringerwerf
za 26 jan 2019 Crosscompetitie voorronde Zuid
Amersfoort
za 26 jan 2019 Scholierenloop
Venray
za 26 jan 2019 NSK Cross 2019
Amstelveen
zo 27 jan 2019 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 27 jan 2019 Safari Trail
Arnhem
zo 27 jan 2019 Vlakwatercross
Venray
zo 27 jan 2019 50e Mastboscross
Breda
zo 27 jan 2019 Beekse Winterbosloop Montferland
Beek Montferland
zo 27 jan 2019 62e Joe Mann Bosloop
Best
zo 27 jan 2019 Lengkeekcross / Trail
Oostvoorne
zo 27 jan 2019 89e Jagersplasloop
Zaandam
zo 27 jan 2019 7e Zwevende Kei Cross
Dalfsen
do 31 jan 2019 2e Baanloop
Kampen
za 02 feb 2019 TexelTrail
Texel
za 02 feb 2019 Kroondomein Het Loo Marathon
Apeldoorn
za 02 feb 2019 Welkoop Wintercross
Zeewolde
za 02 feb 2019 Lichtjesloop
Assendelft
za 02 feb 2019 AVR 5e Runningcenter duinloop
Katwijk
za 02 feb 2019 42e Veldloopcomp. StARD (4ew.)
Alblasserdam
za 02 feb 2019 5. Crosslauf Petrusheim
Weeze
zo 03 feb 2019 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 03 feb 2019 Centraal Beheer Midwinter Marathon
Apeldoorn
zo 03 feb 2019 Groenhovenloop
Gouda
zo 03 feb 2019 Beekse Winterbosloop Montferland
Beek Montferland
zo 03 feb 2019 RunX Zaanlandcross
Zaandam
zo 03 feb 2019 Atledo Cross
Dongen
zo 03 feb 2019 Arnoud Magnin Wintercross
Schipborg
zo 03 feb 2019 Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden
Leeuwarden
zo 03 feb 2019 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 03 feb 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 03 feb 2019 Voorwinden Heinenoordtunnelloop
Oud-Beijerland
zo 03 feb 2019 4e AV Horror Winterloop 1819
Sneek
zo 03 feb 2019 Heuvelrug-cross
Uden
zo 03 feb 2019 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 03 feb 2019 Noordkop cross
Den Helder
za 09 feb 2019 45e Februariloop
Bennekom
za 09 feb 2019 Valentijnscross
Wierden
za 09 feb 2019 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 10 feb 2019 Noord-Aa Polderloop
Zoetermeer
zo 10 feb 2019 Nederheide Commanderije Cross
Milheeze
zo 10 feb 2019 Wedertcross
Valkenswaard
zo 10 feb 2019 Ballentent strandloop
Hoek van Holland
zo 10 feb 2019 LOKO Loopcompetitie
Zeewolde
zo 10 feb 2019 MOS cross duathlon Etten-Leur
Etten-Leur
zo 10 feb 2019 Kopjesloop
Delft
zo 10 feb 2019 Kleine Wielenloop
Leeuwarden
wo 13 feb 2019 Baanloop Februari
Aalsmeer
za 16 feb 2019 4e cross GO crosscompetitie
Heerde
za 16 feb 2019 De zwaarste 10 van Zeeland
Burgh-Haamstede
za 16 feb 2019 Rietplasrun
Emmen
za 16 feb 2019 42e Veldloopcomp. StARD (5ew.)
Gorinchem
za 16 feb 2019 8 van Langezwaag
Langezwaag
za 16 feb 2019 ACO van Elderen Bosloop
Ommen
zo 17 feb 2019 PK Sport Bosdijkloop
Vinkeveen
zo 17 feb 2019 Hellegat Cross
Willemstad
zo 17 feb 2019 Leudal Cross
Haelen
zo 17 feb 2019 Leesten Cross
Ugchelen
zo 17 feb 2019 DiemerCross
Diemen
zo 17 feb 2019 Sportplein Eindhoven Karpencross
Eindhoven
zo 17 feb 2019 160e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 17 feb 2019 28e MARESIA Cross Duathlon
Waalwijk
zo 17 feb 2019 Parkloop #24 - Park Lingezegen
Elst
zo 17 feb 2019 DJA Cross
Zundert
zo 17 feb 2019 Rooise Crosslopen 2018 - 2019 - 5e
Sint-Oedenrode
za 23 feb 2019 BEEsports baanultra
Steenwijk
za 23 feb 2019 Netl NK Cross
Noordoostpolder
za 23 feb 2019 Beko Jutberg Trail
Dieren
za 23 feb 2019 Jubileumloop Wezep
Wezep
za 23 feb 2019 Zwemloop Kapelle
Kapelle
zo 24 feb 2019 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 24 feb 2019 Berden Voorjaarsloop
Venlo
zo 24 feb 2019 De Halve van Vroomshoop
Vroomshoop
zo 24 feb 2019 Rico Salvetti Loop
Moergestel
zo 24 feb 2019 Netl NK Cross
Noordoostpolder
zo 24 feb 2019 Classique D'Alphen
Alphen
zo 24 feb 2019 Oerpolderloop
It Heidenskip
za 02 mrt 2019 Bos- en Heideloop
Garderen
za 02 mrt 2019 Kruikenloop
Tilburg
za 02 mrt 2019 2e Crossloop
Kampen
zo 03 mrt 2019 Runnersworld-Polderloop
Obdam
zo 03 mrt 2019 Achtkastelenloop
Vorden
zo 03 mrt 2019 Trappenbergloop
Huizen
zo 03 mrt 2019 Den Helder - Schagen
Den Helder
zo 03 mrt 2019 Runx Loopgroep03 Mooie Nel Cross
Haarlem
zo 03 mrt 2019 Rondje Goutum
Leeuwarden
zo 03 mrt 2019 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 03 mrt 2019 Hema ijzeren man loop
Weert
zo 03 mrt 2019 Run Bike Run TV Argo
Wierden
zo 03 mrt 2019 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
za 09 mrt 2019 Bovenbergcross
Markelo
za 09 mrt 2019 Halve Marathon van Haren
Haren
za 09 mrt 2019 Halve marathon De Waal
De Waal-Texel
za 09 mrt 2019 39e Broekhuis Halve Marathon Harderwijk
Harderwijk
za 09 mrt 2019 Ren voor hun leven cross run
Heerde
za 09 mrt 2019 Pannekoekenmolenloop
Burgh-Haamstede
za 09 mrt 2019 Spa-Francorchamps Run
Stavelot
za 09 mrt 2019 3bergenLOOP
Driebergen
za 09 mrt 2019 43e RIWAL Hoogwerkers halve marathon
Dordrecht
za 09 mrt 2019 Veluwepoortloop
Nijkerk
za 09 mrt 2019 Club Crosskampioenschappen
AV Pijnenburg
za 09 mrt 2019 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 09 mrt 2019 Krokusloop
Hulst
zo 10 mrt 2019 Halve van Oostvoorne
Oostvoorne
zo 10 mrt 2019 AttilaRun
Tilburg
zo 10 mrt 2019 Louis Vinkloop
Amsterdam
zo 10 mrt 2019 Elverloop
Wehl
zo 10 mrt 2019 Voorjaarsloop
Heerhugowaard
zo 10 mrt 2019 Lente Walk or Run Bussloo
Bussloo
zo 10 mrt 2019 Mokumse Vrouwenloop
Amsterdam
zo 10 mrt 2019 Munnikloop
Purmerend
zo 10 mrt 2019 Kopjesloop
Delft
zo 10 mrt 2019 Parkloop #25 - Park Lingezegen
Elst
wo 13 mrt 2019 Baanloop Maart
Aalsmeer
do 14 mrt 2019 Baanloop
Zwolle
za 16 mrt 2019 Vuurtorentrail
Hollum Ameland
za 16 mrt 2019 Halve Marathon van Sint Anthonis
Sint Anthonis
za 16 mrt 2019 RegioBank Schapendriftrun Elspeet
Elspeet
za 16 mrt 2019 67e Reeuwijkse Plassenloop
Reeuwijk
za 16 mrt 2019 Kroeg tot Kroegloop
Ruinen
za 16 mrt 2019 Lenteloop
Emmen
za 16 mrt 2019 Leadax-Run
Wapenveld
za 16 mrt 2019 SV-Putten Rusthoeveloop
Putten
za 16 mrt 2019 Finale cros competitie regio 1 t/m 5
Warmenhuizen
zo 17 mrt 2019 Vuurtorentrail
Hollum Ameland
zo 17 mrt 2019 Rondje Nederland
Arnhem
zo 17 mrt 2019 Kempen Run
Hapert
zo 17 mrt 2019 Parnassia Groep Cross
Castricum
zo 17 mrt 2019 Sultanaloop
Zaandam
zo 17 mrt 2019 Zuurbier Makelaardij Voorjaarsloop Dokev
Anna Paulowna
zo 17 mrt 2019 Park-cross
Uden
zo 17 mrt 2019 Hel van Bakel
Bakel
zo 17 mrt 2019 Parkloop #25 - Park Lingezegen
Elst
ma 18 mrt 2019 3 km testloop
Nieuwleusen
Met dank aan www.uitslagen.nl voor het beschikbaar stellen van deze uitslagen.