Uitslagen archief - 2016

Uitslagen andere jaren

1997  1998  1999 
2000  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009 
2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017 

Uitslagen

za 02 jan 2016 Mourik Nieuwjaarsloop
Oud-Beijerland
za 02 jan 2016 Wintercross VVOP
Voorthuizen
za 02 jan 2016 Oliebollencross HAAG Atletiek
Den Haag
za 02 jan 2016 Snertloop
Nieuwleusen
za 02 jan 2016 CVW Nieuwjaarsloop
Slootdorp
zo 03 jan 2016 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 03 jan 2016 Halve van Westvoorne
Westvoorne
zo 03 jan 2016 35e Olympia'18 Oliebollen Omloop
Boxmeer
zo 03 jan 2016 Erima Jaspercross (en BK cross)
Asten
zo 03 jan 2016 R&R Grafische DienstverlenNieuwjaarsloop
Venlo Boekend
zo 03 jan 2016 Nieuwjaarsloop
Hoek van Holland
zo 03 jan 2016 Wintercup
Lelystad
zo 03 jan 2016 Douwe Kleefstraloop
Leeuwarden
zo 03 jan 2016 Parklopen Park Sonsbeek
Arnhem
zo 03 jan 2016 Nieuwjaarscross
Rotterdam
zo 03 jan 2016 3e AVHorror Winterloop 2015/16
Sneek
zo 03 jan 2016 FC Trias Nieuwjaarsloop
Winterswijk
zo 03 jan 2016 Volksloop 3 januari 2016
Weert
zo 03 jan 2016 Bedaf-cross
Uden
zo 03 jan 2016 Pagnevaartcross
Hoeven
zo 03 jan 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 03 jan 2016 Klaverbladloop
Apeldoorn
zo 03 jan 2016 Run-Bike-Run
Zeewolde
vr 08 jan 2016 9e Rijnstate nieuwjaarsloop
Arnhem
za 09 jan 2016 29e Florijnwinterloop
Woudenberg
za 09 jan 2016 3e cross crosscompetitie 2015-2016
Emmeloord
za 09 jan 2016 c.s.v. VIOS Midwinterloop
Vaassen
za 09 jan 2016 4e RunningPoint cross loop
Vlaardingen
za 09 jan 2016 Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme
Zweeloo
za 09 jan 2016 Winterloop Enter
Enter
za 09 jan 2016 18e AGU Egmond-Pier-Egmond
Egmond aan Zee
za 09 jan 2016 3e Zandstuve Bosloop
Vroomshoop
za 09 jan 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 09 jan 2016 Crosscompetitie voorronde Zuid
Amersfoort
za 09 jan 2016 Zwemloop Vlissingen
Vlissingen
za 09 jan 2016 AVR Running Center Duinloop
Katwijk Zh
zo 10 jan 2016 44e Saucony Egmond Halve Marathon
Egmond aan Zee
zo 10 jan 2016 Teuge runs for live
Teuge
zo 10 jan 2016 Den Haag Strandmarathon
Den Haag/Wassenaar
zo 10 jan 2016 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 10 jan 2016 Jan Weggemans Trimloop
Hoogeveen
zo 10 jan 2016 KroeseWevers cross
Winterswijk Huppel
zo 10 jan 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
zo 10 jan 2016 4e Hercules Trainingsloop
Dordrecht
zo 10 jan 2016 Clubcross ACW66
Kaatsheuvel
wo 13 jan 2016 Baanloop 13 Januari 2016
Aalsmeer
za 16 jan 2016 Atlantisdata Zwolse Bos Loop
Heerde
za 16 jan 2016 Overbosch en Heideloop Garderen
Garderen
za 16 jan 2016 52ste Abdijcross
Kerkrade
za 16 jan 2016 Winterclinic 10 km AV-pec 1910
Zwolle
za 16 jan 2016 Udikloop
Klijndijk
za 16 jan 2016 3e Lageveldloop
Wierden
za 16 jan 2016 Allert Hagedoorn cross
Kampen
za 16 jan 2016 Merwelandencross 2016
Dordrecht
zo 17 jan 2016 Pampushoutcross
Almere
zo 17 jan 2016 Rokkeveense Dekkerloop
Zoetermeer
zo 17 jan 2016 Annendaalloop
Posterholt
zo 17 jan 2016 52ste Abdijcross
Kerkrade
zo 17 jan 2016 Wilkin Sports Cross Goirle
Goirle
zo 17 jan 2016 Ruitenburg Halve
Maassluis
zo 17 jan 2016 DES Dieprijt Cross
Eersel
zo 17 jan 2016 Broekstreker Veldloop
Ekehaar
zo 17 jan 2016 Leemkuilcross 2016
Nijmegen
zo 17 jan 2016 Rooise Crosslopen 2015/2016 4e
Sint-Oedenrode
zo 17 jan 2016 1 van de 4 Clingendaelcross
Wassenaar
ma 18 jan 2016 3 km testloop
Nieuwleusen
za 23 jan 2016 AV Zeewolde Wintercross
Zeewolde
za 23 jan 2016 27e Physio.Fit Dirk IV loop
Hoornaar
za 23 jan 2016 Kwintelooyenwinterrun
Veenendaal/Rhenen
za 23 jan 2016 Holterbergcross
Holten
zo 24 jan 2016 Global-e Spiridoncross
Rijen
zo 24 jan 2016 Runnersworld Zaanlandcross
Zaandam
zo 24 jan 2016 ARWB-cross Roosendaal
Roosendaal
zo 24 jan 2016 Plato ambtenarencross
Hollandscheveld
zo 24 jan 2016 Jeugdcross
Hollandscheveld
za 30 jan 2016 Nimberg Hunebedloop
Havelte
za 30 jan 2016 Mastboscross
Breda
za 30 jan 2016 FS Hondsrugcross
Emmen
za 30 jan 2016 Safari Trail
Arnhem
za 30 jan 2016 Openingsrun Reeuwijkse Randweg
Reeuwijk
za 30 jan 2016 AVR Running Center 5e Duinloop
Katwijk Zh
za 30 jan 2016 Scholierenloop
Venray
zo 31 jan 2016 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 31 jan 2016 Safari Run
Arnhem
zo 31 jan 2016 Runnersworld Beeckestijn Cross
Velsen-Zuid
zo 31 jan 2016 Vlakwatercross
Venray
zo 31 jan 2016 Amersfoortse Bergcross
Amersfoort
zo 31 jan 2016 Mastboscross
Breda
zo 31 jan 2016 59e Joe Mann Bosloop
Best
zo 31 jan 2016 Schietbergencross
Geldrop
zo 31 jan 2016 Hubo Kaagloop 2016
Wervershoof
zo 31 jan 2016 Heuvelrug-cross
Uden
zo 31 jan 2016 21km Urksteeg (clinic)
Zwolle
zo 31 jan 2016 HIVERNAL Trail
HEERLEN
zo 31 jan 2016 2e Lengkeek Kruin. Gorscross
Oostvoorne
zo 31 jan 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 31 jan 2016 G4M
Noord Nederland
za 06 feb 2016 Kruikenloop
Tilburg
za 06 feb 2016 De 10e Zwaarste 10 van Zeeland
Burgh-Haamstede
za 06 feb 2016 Van Splunder-Heinenoordtunnelloop
Oud-Beijerland
za 06 feb 2016 Regiocross Almere
Almere
zo 07 feb 2016 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 07 feb 2016 Midwinter Marathon
Apeldoorn
zo 07 feb 2016 Voorne 10 Engelse Mijlen
Brielle
zo 07 feb 2016 Groenhovenloop
Gouda
zo 07 feb 2016 Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden
Leeuwarden
zo 07 feb 2016 Parklopen Park Sonsbeek
Arnhem
zo 07 feb 2016 Wintercup
Lelystad
zo 07 feb 2016 5e Hercules Trainingsloop
Dordrecht
zo 07 feb 2016 4e AVHorror Winterloop 2015/16
Sneek
zo 07 feb 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 07 feb 2016 Volksloop 7 frbruari 2016
Weert
zo 07 feb 2016 Arnoud Magnin Wintercross
Zuidlaren
wo 10 feb 2016 Amsterdam Cross Challenge 2016
Amsterdam
wo 10 feb 2016 Baanloop 10 Februari 2016
Aalsmeer
do 11 feb 2016 2e Baanloop Allert Hagedoorn
Kampen
vr 12 feb 2016 Valentijnsloop Brummen
Brummen
za 13 feb 2016 42e Februariloop
Bennekom
za 13 feb 2016 4e Cross G/O Crosscompetitie
Heerde
za 13 feb 2016 Rietplasrun
Emmen
za 13 feb 2016 Valentijnscross
Wierden
za 13 feb 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 13 feb 2016 ACOVanElderen Crossloop
Ommen
zo 14 feb 2016 39e Groet uit Schoorl Run
Schoorl
zo 14 feb 2016 Wedertcross
Valkenswaard
zo 14 feb 2016 Dinkelloop & Canicross
Losser
zo 14 feb 2016 Noord-Aa Polderloop
Zoetermeer
zo 14 feb 2016 Leestencross
Ugchelen (Apeldoorn)
zo 14 feb 2016 Heldense Bossen Cross
Helden
zo 14 feb 2016 150e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 14 feb 2016 Lokoloop competitie
Zeewolde
za 20 feb 2016 Gelre Jutbergtrail
Dieren
za 20 feb 2016 TexelTrail
Texel
za 20 feb 2016 Slangenburgse Trailrun
IJzevoorde
za 20 feb 2016 Zwemloop Bergen op Zoom
Bergen op Zoom
za 20 feb 2016 Zandstuve Bosloop XXL
Vroomshoop
zo 21 feb 2016 Trail by the Sea
Burgh Haamstede
zo 21 feb 2016 Vaartsluisboscross
Almere
zo 21 feb 2016 PK Sport Bosdijkloop
Vinkeveen
zo 21 feb 2016 Avé Leudal Cross
Haelen
zo 21 feb 2016 Danikerbosloop
Geleen
zo 21 feb 2016 DiemerCross
Diemen
zo 21 feb 2016 Commanderije bosloop
De Mortel
zo 21 feb 2016 de Ballentent strandloop
Hoek van Holland
zo 21 feb 2016 DJA Cross en Clubcross
Zundert
zo 21 feb 2016 80e Jagersplasloop
Zaandam
zo 21 feb 2016 Rooise Crosslopen 2015/2016 4e
Sint-Oedenrode
zo 21 feb 2016 25e MARESIA Cross Duathlon&ATB evenement
Waalwijk
zo 28 feb 2016 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 28 feb 2016 Berden Voorjaarsloop
Venlo
zo 28 feb 2016 Sportplein Eindhoven Karpencross
Eindhoven
zo 28 feb 2016 Lunettencross
Vught
zo 28 feb 2016 Atledo Cross
Dongen
zo 28 feb 2016 Rondje Bussloo
Bussloo
zo 28 feb 2016 VONDELRUN
Amsterdam
zo 28 feb 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 28 feb 2016 Oerpolderloop
It Heidenskip
zo 28 feb 2016 Classique D'Alphen
Alphen
za 05 mrt 2016 3bergenLOOP
Driebergen
za 05 mrt 2016 Dickninger Crossloop
De WIjk
za 05 mrt 2016 Bovenbergcross
Wierden
za 05 mrt 2016 DES Halve Marathon
Eersel
za 05 mrt 2016 Allert Hagedoorn Cross
Kampen
za 05 mrt 2016 Bovenbergcross
Markelo
za 05 mrt 2016 2de ParketReus TopRun
Stein Lb
za 05 mrt 2016 Crosskampioenschappen
AV Pijnenburg
zo 06 mrt 2016 20 van Alphen
Alphen aan den Rijn
zo 06 mrt 2016 NN CPC Loop Den Haag
Den Haag
zo 06 mrt 2016 5 km Loop Den Haag
Den Haag
zo 06 mrt 2016 AA Drink 10 km Loop
Den Haag
zo 06 mrt 2016 Rico Salvetti Loop
Moergestel
zo 06 mrt 2016 10 van Tiengemeten
Tiengemeten
zo 06 mrt 2016 Den Helder - Schagen
Den Helder
zo 06 mrt 2016 Vink Baggerloop
Didam
zo 06 mrt 2016 Achtkastelenloop
Vorden
zo 06 mrt 2016 Mokumse Vrouwenloop
Amsterdam
zo 06 mrt 2016 Rabobank Trappenbergloop
Huizen
zo 06 mrt 2016 Bemmelloop
Bemmel
zo 06 mrt 2016 RunVisonloop
Winterswijk
zo 06 mrt 2016 Runnersworld Parkloop
Heiloo
zo 06 mrt 2016 Wintercup
Lelystad
zo 06 mrt 2016 Parklopen Park Sonsbeek
Arnhem
zo 06 mrt 2016 Rondje Goutum
Leeuwarden
zo 06 mrt 2016 8ste RaboJeugdrun Stein
Stein Lb
zo 06 mrt 2016 Volksloop 6 maart 2016
Weert
zo 06 mrt 2016 28e Hel van Bakel
Bakel
zo 06 mrt 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
wo 09 mrt 2016 Baanloop 9 Maart 2016
Aalsmeer
do 10 mrt 2016 Baanloop
Zwolle
za 12 mrt 2016 Halve Marathon Harderwijk
Harderwijk
za 12 mrt 2016 Pannekoekenmolenloop
Burgh-Haamstede
za 12 mrt 2016 40e Halve van Hercules
Dordrecht
za 12 mrt 2016 RopaTrail Almkerk
Almkerk
za 12 mrt 2016 Halve marathon De Waal
De Waal-Texel
za 12 mrt 2016 NK Cross Oldenzaal
Oldenzaal
za 12 mrt 2016 Veneboerloop
Drachten
za 12 mrt 2016 Hulsbeekcross
Oldenzaal
za 12 mrt 2016 Track & Field Run
Aalten
za 12 mrt 2016 Veluwepoortloop
Nijkerk
za 12 mrt 2016 Halve Marathon van Haren
Haren Gn
za 12 mrt 2016 Run Bike Run TV ARGO
't Lageveld
za 12 mrt 2016 Veldloop clubkampioenschappen
Warnsveld
za 12 mrt 2016 De Krokusloop
Hulst
za 12 mrt 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 12 mrt 2016 Lentecross 12 maart 2016
Amersfoort
za 12 mrt 2016 Lentecross Jeugd
Amersfoort
zo 13 mrt 2016 AttilaRun
Tilburg
zo 13 mrt 2016 Louis Vinkloop
Amsterdam
zo 13 mrt 2016 Runnersworld Spaarnwoudeloop
Velsen-Zuid
zo 13 mrt 2016 46e Merenloop
Grou
zo 13 mrt 2016 Voorjaarsloop
Heerhugowaard
zo 13 mrt 2016 Halve Marathon Clinic av PEC 1910
Zwolle
zo 13 mrt 2016 NK Cross Oldenzaal
Oldenzaal
zo 13 mrt 2016 Gulbergencross
Mierlo
zo 13 mrt 2016 Westeinderloop
Aalsmeer
zo 13 mrt 2016 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 13 mrt 2016 AVON Emma-cross
Heerlen
zo 13 mrt 2016 Munnikloop
Purmerend
zo 13 mrt 2016 Stadion-cross
Uden
zo 13 mrt 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
ma 14 mrt 2016 1500 meter testloop
Nieuwleusen
di 15 mrt 2016 Cialfo Cooper-1000m-5000m
Epe
za 19 mrt 2016 15e Monnikenloop
Schiermonnikoog
za 19 mrt 2016 Vuurtorentrail
Hollum Ameland
za 19 mrt 2016 Kroeg tot Kroegloop
Ruinen
za 19 mrt 2016 Lenteloop
Emmen
za 19 mrt 2016 Kruidenloop
Wapenveld
za 19 mrt 2016 15e Dokkum Bonifatiusloop
Dokkum
za 19 mrt 2016 Halve Marathon van Sint Anthonis
Sint Anthonis
za 19 mrt 2016 Univé Leekster Lente Loop
Leek
za 19 mrt 2016 64e Reeuwijkse Plassenloop
Reeuwijk
za 19 mrt 2016 4e Lageveldloop
Wierden
za 19 mrt 2016 Obstakelrun by Diz
Hardenberg
za 19 mrt 2016 Crossfinale jeugd Regio 1 t/m 5
Wieringerwerf
za 19 mrt 2016 2e Zandvoort-Katwijk-Zandvoort
Zandvoort
za 19 mrt 2016 Voorjaarsloop De Dijkrunners
Dodewaard
zo 20 mrt 2016 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 20 mrt 2016 Weir Venloop
Venlo
zo 20 mrt 2016 9e Runner's World Zandvoort Circuit Run
Zandvoort
zo 20 mrt 2016 Optiek Tom Lenteloop Albrandswaard
Rhoon
zo 20 mrt 2016 Lenteloop Eerbeek
Eerbeek
zo 20 mrt 2016 Lenteloop Almere
Almere
zo 20 mrt 2016 Brouwers Groenprojecten Koppelcross
Nistelrode
zo 20 mrt 2016 Internationale Zwinstedenloop
Sluis
zo 20 mrt 2016 Rondje Nederland
Arnhem
zo 20 mrt 2016 Kempen Run
Hapert
zo 20 mrt 2016 Hunzerun
Annen
zo 20 mrt 2016 22e RABO Haaksbergse Engelse Mijlenloop
Haaksbergen
zo 20 mrt 2016 Vuurtoren Trail
Ameland
zo 20 mrt 2016 Drunense Duinenloop
Drunen
zo 20 mrt 2016 Halderbergeloop
Oudenbosch
zo 20 mrt 2016 PUUR Wonen Voorjaarsloop DOKEV
Anna Paulowna
zo 20 mrt 2016 Hollandia's Dijkenloop
Hoorn Nh
do 24 mrt 2016 CIOS Paasloop
Breda
vr 25 mrt 2016 Runnersworld AVH Nightrun
Hoofddorp
vr 25 mrt 2016 Jan Knippenberg Memorial 2016
Den Helder
za 26 mrt 2016 10 van BRU
Bruinisse
za 26 mrt 2016 15e Runnersworld Astrea Run
Groningen
za 26 mrt 2016 Zuudwoldiger Viaductenloop
Zuidwolde
za 26 mrt 2016 Landalloop
Haarle
za 26 mrt 2016 Lansingerlandloop
Bleiswijk
za 26 mrt 2016 27e 10 mijl van Essen
Essen
za 26 mrt 2016 Sleenerzandcross
Schoonoord
za 26 mrt 2016 25 KM van Hulst
Hulst
zo 27 mrt 2016 Geert Brettschneiderlp PEC1910
Zwolle
zo 27 mrt 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
ma 28 mrt 2016 Zjwamer Paosloup
Swalmen
ma 28 mrt 2016 De Halve van de Haar
Haarzuilens
ma 28 mrt 2016 Peter Rusmanloop
Oirsbeek-Schinnen
ma 28 mrt 2016 3LandenLoopLosser
Losser
ma 28 mrt 2016 Lions Heuvelloop
Overveen
ma 28 mrt 2016 Paasloop - Kilder
Kilder
ma 28 mrt 2016 Rabobank Klap tot klaploop
Stadskanaal
ma 28 mrt 2016 40ste Rabobank Paasloop
Boxtel
ma 28 mrt 2016 52e Drie molenloop
Aarlanderveen
ma 28 mrt 2016 Ziedewij Oude Maasloop
Barendrecht
ma 28 mrt 2016 Openingswedstrijd
Helmond
di 29 mrt 2016 Coopertest AV Spiridon
Rijen
do 31 mrt 2016 Sportplein Eindhoven Dommelloop
Eindhoven
do 31 mrt 2016 Club Cross
Eindhoven
vr 01 apr 2016 Rabobank scholierenloop
Ommen
za 02 apr 2016 Cauberg Trail Run Valkenburg
Valkenburg a/d Geul
za 02 apr 2016 Halve Marathon van Nunspeet
Nunspeet
za 02 apr 2016 LEGiO-run
Grootegast
za 02 apr 2016 33e Kraaijenbergse Plassenloop
Linden (Cuijk)
za 02 apr 2016 13e SecureRun Ameide
Ameide
za 02 apr 2016 IMANTS GRENSLOOP Grenzeloos, Grandioos!
Reusel - Arendonk
za 02 apr 2016 Runnersworld Halve Marathon Ommen
Ommen
za 02 apr 2016 11e Rondje Vrachelen
Oosterhout
za 02 apr 2016 43e Rivierenland Parkloop
Schoonhoven
za 02 apr 2016 Condensloop
Leeuwarden
za 02 apr 2016 Raitdaiprun
Sauwerd
zo 03 apr 2016 Eindhoven Airport Run
Eindhoven
zo 03 apr 2016 28e Parelloop
Brunssum
zo 03 apr 2016 Lochemse Bergloop
Barchem
zo 03 apr 2016 Ronde van Park 16Hoven
Rotterdam
zo 03 apr 2016 10e Drutenloop
Druten
zo 03 apr 2016 23ste Ekiden Zwolle
Zwolle
zo 03 apr 2016 Nomen race
Beekbergen
zo 03 apr 2016 10 van Halsteren
Halsteren
zo 03 apr 2016 Ronde van Súdwest Fryslân
Sneek
zo 03 apr 2016 Brijderloop
Alkmaar
zo 03 apr 2016 De10vanAssen
Assen
zo 03 apr 2016 Wintercup
Lelystad
zo 03 apr 2016 Parkloop #4 Park Sonsbeek
Arnhem
zo 03 apr 2016 Rotary Zuiderzeelandloop
Zeewolde
zo 03 apr 2016 SportOptimaalRun
Amerongen
zo 03 apr 2016 Volksloop 3 april 2016
Weert
zo 03 apr 2016 Scholierenloop 2016
Sint-Oedenrode
zo 03 apr 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 03 apr 2016 5e Westfriese RunBikeRun 2016
Hoorn Nh
zo 03 apr 2016 MYTIME zwemloop
Valkenburg a/d Geul
zo 03 apr 2016 Zwemloop Roosendaal
Roosendaal
ma 04 apr 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
di 05 apr 2016 Primera de Haan 4 mijlrun
Hoogeveen
di 05 apr 2016 Coopertest, 5km , 10km
Harderwijk
wo 06 apr 2016 Kronos Campusloop
Enschede
wo 06 apr 2016 Scholierenbaanloop
Harderwijk
za 09 apr 2016 NN Kids Runs Rotterdam
Rotterdam
za 09 apr 2016 AD Mini Marathon Rotterdam
Rotterdam
za 09 apr 2016 Herpertz Kraanverhuur Leudalloop
Heythuysen
za 09 apr 2016 Semslinieloop en Lutje Turfje loop
Annerveenschekanaal
za 09 apr 2016 MOBA Kippenren
Barneveld
za 09 apr 2016 Natuurloop Siddeburen
Siddeburen
za 09 apr 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 10 apr 2016 NN Marathon Rotterdam
Rotterdam
zo 10 apr 2016 1/4 Marathon Rotterdam
Rotterdam
zo 10 apr 2016 Halve van Den Helder
Den Helder
zo 10 apr 2016 Hollen door de Bollen
Lisse
zo 10 apr 2016 Salland verzekeringen IJsselloop
Deventer
zo 10 apr 2016 Army Urban Run
Eindhoven
zo 10 apr 2016 Nescioloop
Amsterdam
zo 10 apr 2016 Klifloop
Nijmegen-Noord
zo 10 apr 2016 Molenbroek trimloop
Gemert
zo 10 apr 2016 Toertocht 'door de Gelderse Poort'
Arnhem
zo 10 apr 2016 Laco zwemloop
Venray
zo 10 apr 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
zo 10 apr 2016 BKK-loop
Oudendijk Nh
wo 13 apr 2016 6e Global-e Leemputtenloop
Rijen
wo 13 apr 2016 Baanloop 13 April 2016
Aalsmeer
wo 13 apr 2016 Zwemloop
Zeewolde
do 14 apr 2016 Wekeromse Hardloop 3-daagse
Wekerom
do 14 apr 2016 5 km baanloop
Zwolle
vr 15 apr 2016 Unicef Loop Breukelen
Breukelen
vr 15 apr 2016 The Night Run Festival
Nijmegen
vr 15 apr 2016 Wekeromse Hardloop 3-daagse
Wekerom
za 16 apr 2016 Funqtiobakenbosloop
Tegelen
za 16 apr 2016 Ladies' Run for Chartity
Stellendam
za 16 apr 2016 Wekeromse Hardloop 3-daagse
Wekerom
za 16 apr 2016 Taxandria Vennenloop
Oisterwijk
za 16 apr 2016 VeluwseBronRun
Emst
za 16 apr 2016 AV Zeewolde Trailrun De Stille Kern
Zeewolde
za 16 apr 2016 Start to Run
Uden
za 16 apr 2016 Bedumer Bosloop
Bedum
za 16 apr 2016 Yakult Start to Run - 3km
Doetinchem
zo 17 apr 2016 Enschede Marathon
Enschede
zo 17 apr 2016 Hoogeveense Cascaderun
Hoogeveen
zo 17 apr 2016 DIS Familieloop Sittard
Sittard
zo 17 apr 2016 Hilversum City Run
Hilversum
zo 17 apr 2016 Zier Running Lenteloop
Den Haag
zo 17 apr 2016 PLUS Kleffenloop
Overloon
zo 17 apr 2016 Kloetloop
Grootebroek
zo 17 apr 2016 Sultanaloop
Zaandam
zo 17 apr 2016 Kivo 10 Engelse Mijl
Edam
zo 17 apr 2016 PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk
Heiloo
zo 17 apr 2016 Duin-Bollenloop, Julianadorp
Julianadorp
zo 17 apr 2016 Zwemloop Breda
Breda
di 19 apr 2016 Zomeravondcup 1
Utrecht
di 19 apr 2016 Trimloopcyclus 1
Geldrop
wo 20 apr 2016 Yakult Start to Run
Wieringerwerf
wo 20 apr 2016 IJsseloord2 loop
Arnhem
do 21 apr 2016 Haarlem
Olympic Moves Haarle
vr 22 apr 2016 12e Vrieling Hardenberg City Run
Hardenberg
vr 22 apr 2016 FontysStormt
Venlo
vr 22 apr 2016 Ladies Run Arnhem
Arnhem
za 23 apr 2016 Rundje um ut Hundje
Horst
za 23 apr 2016 Jan van de Pol voorjaarsloop
Rhenen
za 23 apr 2016 DE LOPER Testloop
Arnhem
za 23 apr 2016 Zwemloop Reynaertland Hulst
Hulst
zo 24 apr 2016 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 24 apr 2016 Fit Bosloop
De Bilt / Zeist
zo 24 apr 2016 Vuurtorenloop
Vlieland
zo 24 apr 2016 Roermond City Run
Roermond
zo 24 apr 2016 Kastelenloop Diepenheim
Diepenheim
zo 24 apr 2016 Oranjeloop Lieshout
Lieshout
zo 24 apr 2016 Bergsprint De Muur van Beek
Beek (Berg en Dal)
zo 24 apr 2016 Koningsloop PEC1910
Zwolle
zo 24 apr 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 24 apr 2016 8e Oranjeloop
Ter Aar
zo 24 apr 2016 Maarssen RUN
Maarssen
zo 24 apr 2016 81e Jagersplasloop
Zaandam
zo 24 apr 2016 Fjoerrin 2016
Makkum
ma 25 apr 2016 3 km testloop
Nieuwleusen
di 26 apr 2016 Dorpsloop Twello
Twello
di 26 apr 2016 Konings loop
Raamsdonksveer
di 26 apr 2016 Koningsloop 2016
Halsteren
di 26 apr 2016 3e Exalto.biz Koningsnachtloop
Hoorn Nh
wo 27 apr 2016 Wallenloop
Elburg
wo 27 apr 2016 69e Havenloop
Vlaardingen
wo 27 apr 2016 Wijboschloop
Wijbosch
wo 27 apr 2016 Oranjerun
Oldehove
wo 27 apr 2016 Singelloop
Wijk bij Duurstede
wo 27 apr 2016 Beiler Koningsloop
Beilen
wo 27 apr 2016 Oranjeloop
Hoge Hexel
wo 27 apr 2016 Koningsloop Aalten
Aalten
wo 27 apr 2016 Haegsche Koningsloop
Wassenaar
wo 27 apr 2016 Van Zuilichem Vlietloop, 1/2 marathon
Oud Gastel
wo 27 apr 2016 Stadsloop DWLoopschool
Hattem
za 30 apr 2016 Crossloop + Canicross Zuidwolde
Zuidwolde
za 30 apr 2016 2e Dorp met Vaart-Loop
Nieuw-Amsterdam
za 30 apr 2016 Taxi Bakker Run
Vlaardingen
za 30 apr 2016 Hoora Fit en Frij Rin
Heeg
zo 01 mei 2016 39e Treechloop
Maastricht
zo 01 mei 2016 Spark Prestatielopen
Spijkenisse
zo 01 mei 2016 Parkloop #5 Park Sonsbeek
Arnhem
zo 01 mei 2016 Triami Sprint Triathlon
Deventer
zo 01 mei 2016 Volksloop 1 mei 2016
Weert
zo 01 mei 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 01 mei 2016 Zwemloop Rucphen
Rucphen
di 03 mei 2016 Liberty Run
Waalwijk
do 05 mei 2016 Smulbosloop
Dordrecht
do 05 mei 2016 29e Trompper Optiek Golden Tenloop
Delft
do 05 mei 2016 15 km van Smaal Standdaarbuiten
Standdaarbuiten
do 05 mei 2016 34e Gebr. Swinkels Dreefloop
Deurne
do 05 mei 2016 Bevrijdingsloop
Holten
vr 06 mei 2016 Putten Power Run
Putten
za 07 mei 2016 14e van Mossel OPC Kaaienloop
Oosterhout Nb
zo 08 mei 2016 Rondehoeploop
Ouderkerk a/d Amstel
zo 08 mei 2016 Reuzenloop Borgerhout
Borgerhout
zo 08 mei 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
di 10 mei 2016 Zomeravondcup 2
Utrecht
di 10 mei 2016 Voorjaarsloop
Epe
di 10 mei 2016 35e 4-Van-Meppel
Meppel
wo 11 mei 2016 16e Veldwijkloop
Ermelo
wo 11 mei 2016 7eSoester Blauwe Paaltjes Loop
Soest
wo 11 mei 2016 Baanloop 11 Mei 2016
Aalsmeer
wo 11 mei 2016 Zwemloop De Waterlelie
Zuidwolde
vr 13 mei 2016 Baanloop
Zwolle
vr 13 mei 2016 Massacross
Maasmechelen (BEL)
za 14 mei 2016 Trailrun
Hattem
za 14 mei 2016 Run van Gieten
Gieten
za 14 mei 2016 Guus Wokke opticien loop
Panningen
za 14 mei 2016 Molen tot Molenloop
Garderen
za 14 mei 2016 Hindeloop 2016
Hindeloopen
za 14 mei 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 14 mei 2016 Stemer Omloop
Stedum
za 14 mei 2016 Geuldalloop
Berg en Terblijt
zo 15 mei 2016 Bommelasloop
Enschede
zo 15 mei 2016 Terheijdenloop
Terheijden
zo 15 mei 2016 Raamrun
Escharen
zo 15 mei 2016 Vlagheideloop
Eerde
zo 15 mei 2016 Kleipikkersrun
St-Lenaarts
zo 15 mei 2016 37e Mayk van Beek OOG & OOR Heideloop
Landgraaf
zo 15 mei 2016 Cityrun Apeldoorn
Apeldoorn
ma 16 mei 2016 Lelieloop
Etten-Leur
ma 16 mei 2016 De Kroon Ooyse Landloop
Oud Zevenaar
ma 16 mei 2016 1e Almerathon
Almere
di 17 mei 2016 Trimloopcyclus 2
Geldrop
di 17 mei 2016 35e 4-Van-Meppel
Meppel
di 17 mei 2016 32e Scholierenloop
Hoogland
wo 18 mei 2016 Erflandenrun
Hoogeveen
wo 18 mei 2016 Hooglandse Dorpsloop
Hoogland
wo 18 mei 2016 Wisentloop Dronten
Dronten
do 19 mei 2016 21e Cebustaloop
Heerlen
do 19 mei 2016 FBK Dubbele Mijl
Hengelo (O)
vr 20 mei 2016 Aalandenloop
Zwolle
vr 20 mei 2016 21e Bouwbedrijf Beverwijkloop
Balkbrug
vr 20 mei 2016 Nacht van Groningen
Groningen
vr 20 mei 2016 Running4Hope
Rouveen
za 21 mei 2016 Kleef Run Apeldoorn
Apeldoorn
za 21 mei 2016 12e Krakelingenloop
Heukelum
za 21 mei 2016 Brooklandrun
Bornerbroek
za 21 mei 2016 NightRun Helmond
Helmond
za 21 mei 2016 Gerard Tebroke Memorialloop
Aalten
za 21 mei 2016 Eemmeerloop
Bunschoten
za 21 mei 2016 Oirschotse Stoelloop
Oirschot
za 21 mei 2016 Mini Marathon Zeewolde
Zeewolde
zo 22 mei 2016 Ketelwaldtrail
Milsbeek
zo 22 mei 2016 Rietplasloop
Emmen
zo 22 mei 2016 City Hanzeloop
Zutphen
zo 22 mei 2016 5 mijl van Tilburg
Tilburg
zo 22 mei 2016 Rondje Bussloo
Bussloo
zo 22 mei 2016 44e Terploop
Heumen
zo 22 mei 2016 33e Wallenloop
Naarden
zo 22 mei 2016 Running Winterswijk
Winterswijk
ma 23 mei 2016 Hardloopavond4daagse
Amsterdam
di 24 mei 2016 Hardloopavond4daagse avond 2
Amsterdam
di 24 mei 2016 35e 4-Van-Meppel
Meppel
wo 25 mei 2016 Zomeravondcup 3
Utrecht
wo 25 mei 2016 Hardloopavond4daagse avond 3
Amsterdam
wo 25 mei 2016 Station tot Station Loop
Dalfsen
wo 25 mei 2016 AVZ Clubkampioenschappen
Zeewolde
do 26 mei 2016 Hardloopavond4daagse Bieravond
Amsterdam
za 28 mei 2016 Ameronger Koploop
Amerongen
za 28 mei 2016 Contour stadium run
Oldebroek
za 28 mei 2016 Boerenloop
Abbega
za 28 mei 2016 Rondje Sprundel
Sprundel
zo 29 mei 2016 VenloStormt
Venlo
zo 29 mei 2016 33e Drenthe Loopfestijn
Klazienaveen
zo 29 mei 2016 LoopFestival LeidscheRijn
Vleuten/De Meern
zo 29 mei 2016 The Royal Ten
Den Haag
zo 29 mei 2016 Ladiesrun Rotterdam
Rotterdam
zo 29 mei 2016 Eiberrun
Eibergen
zo 29 mei 2016 Waterland Halve Marathon
Monnickendam
zo 29 mei 2016 76e Run2Day Pim Mulierloop
Santpoort-Noord
zo 29 mei 2016 Quintusloop
Hengelo (gld)
zo 29 mei 2016 Haagse Beemden Loop
Breda
zo 29 mei 2016 De ronde van Cothen
Cothen
zo 29 mei 2016 Tweestromenloop
Wijchen
zo 29 mei 2016 151e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 29 mei 2016 Oerparcours
Mill
zo 29 mei 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 29 mei 2016 BrandLoyalty Vestingloop
's-Hertogenbosch
di 31 mei 2016 Zomeravondcup
Albergen
di 31 mei 2016 35e 4-Van-Meppel
Meppel
wo 01 jun 2016 Speeltuinloop
Hollandscheveld
wo 01 jun 2016 Pagnevaartloop
Oudenbosch
do 02 jun 2016 Wärtsilä Power Run
Kampen
do 02 jun 2016 De Veesser Run
Veessen
vr 03 jun 2016 14e Twenterand Run
Vriezenveen
vr 03 jun 2016 Gorcum City Run
Gorinchem
vr 03 jun 2016 Pepijnloop
Pey
vr 03 jun 2016 BB-lopers Baan Classic
Zwolle
za 04 jun 2016 BaarloStormt
Baarlo
za 04 jun 2016 Slachtemarathon (hardlopen)
Friesland
za 04 jun 2016 Van Goghloop Zundert
Zundert
za 04 jun 2016 Kragten Avondloop Herten
Herten
za 04 jun 2016 Zeebodemloop
Lelystad
za 04 jun 2016 22e LONU Van Goghloop
Nuenen
za 04 jun 2016 Osseloop
Ottersum
za 04 jun 2016 17e Albert Heijn Rondje Rijen
Rijen
za 04 jun 2016 Remax Kneesloop
Anna Paulowna
zo 05 jun 2016 19e Veluwezoomloop
Dieren
zo 05 jun 2016 Schutz Marathon Hoorn
Hoorn
zo 05 jun 2016 Marathon Amersfoort
Amersfoort
zo 05 jun 2016 Trailrun Leudal
Heythuysen
zo 05 jun 2016 Zwitserloot Dakrun
Groesbeek
zo 05 jun 2016 Halve van Renesse
Renesse
zo 05 jun 2016 Ladiesrun Eindhoven
Eindhoven
zo 05 jun 2016 Rabobank Drie Dorpenloop
Kortenhoef
zo 05 jun 2016 Mooi Ruinen Run
Ruinen
zo 05 jun 2016 Spoorbuurtloop
Alkmaar
zo 05 jun 2016 Diemse Experience Run
Didam
zo 05 jun 2016 Parkloop #6 Park Sonsbeek
Arnhem
zo 05 jun 2016 8e Asserstadsloop
Assen
zo 05 jun 2016 Volksloop 5 juni 2016
Weert
zo 05 jun 2016 MARESIA Fun Triathlon
Waspik
zo 05 jun 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 05 jun 2016 1e Rondje Schoolmeester 2016
Westzaan
zo 05 jun 2016 Sint-Andries Run
Antwerpen (BEL)
di 07 jun 2016 Achtervolgingsloop
Wieringerwerf
wo 08 jun 2016 Zomeravondcup 4
Utrecht
wo 08 jun 2016 Bernhoven loopt warm!
Uden
wo 08 jun 2016 Baanloop 8 Juni 2016
Aalsmeer
wo 08 jun 2016 Hippolytusrun Middelstum
Middelstum
do 09 jun 2016 Bekkema Run
Harkstede
do 09 jun 2016 Uilenstede VU Polderloop
Amstelveen
do 09 jun 2016 Grachtenloop Bredevoort
Bredevoort
do 09 jun 2016 4 Mijl van Vierpolders
Vierpolders
vr 10 jun 2016 Mediweert Singelloop
Weert
vr 10 jun 2016 Ter Steege Rijsserbergloop
Rijssen
vr 10 jun 2016 Olympic Moves
Amsterdam
za 11 jun 2016 34e Nationale Lenteloop
Papendrecht
za 11 jun 2016 KroondomeinTrail
Apeldoorn
za 11 jun 2016 Scania Zwolse Halve Marathon
Zwolle
za 11 jun 2016 Enveloop
Dinxperlo
za 11 jun 2016 Positif Dwars Door Dongen
Dongen
za 11 jun 2016 Berenkuil Omloop Grolloo
Grolloo
za 11 jun 2016 10K2016 Krimpenerwaard
Krimpen aan den Lek
za 11 jun 2016 Triathlon TV Argo
Wierden
za 11 jun 2016 5e Patersruntsje
Workum
za 11 jun 2016 Klimmen tegen MS
MONTVENTOUX
zo 12 jun 2016 SPIE Rondje Voorne
Brielle
zo 12 jun 2016 Gaasperplasrun
Amsterdam
zo 12 jun 2016 GasTerra Ladiesrun Groningen
Groningen
zo 12 jun 2016 Engelen run
Engelen
zo 12 jun 2016 Keppelrun
Hoog-Keppel
zo 12 jun 2016 27e Goed Beter Best Loop
Best
zo 12 jun 2016 Run4Educaided
Groningen
zo 12 jun 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
zo 12 jun 2016 Like2Swim
Rotterdam
zo 12 jun 2016 2e Rondje Schoolmeester 2016
Westzaan
di 14 jun 2016 Zomeravondcup
Albergen
wo 15 jun 2016 Global-e Runnersworld Hardloopgala Gilze
Gilze
do 16 jun 2016 Purmerbosloop
Purmerend
do 16 jun 2016 32e Blijhamloop
Blijham
vr 17 jun 2016 Businessloop Amersfoort
Amersfoort
vr 17 jun 2016 MidZomerLoop Leiderdorp
Leiderdorp
vr 17 jun 2016 BUFFER-RUN
Bingelrade
za 18 jun 2016 Heuvelrugloop Maarn
Maarn
za 18 jun 2016 Bavoloop
Rijsbergen
za 18 jun 2016 18e Groot Ginkelse Loop
Wekerom (gem. Ede)
za 18 jun 2016 Genneperhuysloop
Gennep
za 18 jun 2016 ABH-Loop
Numansdorp
za 18 jun 2016 Wieringermeer Trail
Wieringerwerf
za 18 jun 2016 10e Hernense Stratenloop
Hernen
za 18 jun 2016 Midzomerloop Goirle
Goirle
za 18 jun 2016 Haastrechtloop
Haastrecht
za 18 jun 2016 Schutsloop XL
Noordscheschut
za 18 jun 2016 City Bootcamp Run
Nijmegen
za 18 jun 2016 Leijenloop Opeinde
Opeinde
za 18 jun 2016 Mediq Apotheek Pykstra Rundeloop
Zwartemeer
zo 19 jun 2016 6e MHB Overbetuweloop
Elst
zo 19 jun 2016 Twentse vrouwenloop
Enschede
zo 19 jun 2016 D'Run
Doetinchem
zo 19 jun 2016 8 van Drachten
Drachten
zo 19 jun 2016 Rabo Molenloop
Voorburg
zo 19 jun 2016 Vaderdaglopen
Sint-Oedenrode
zo 19 jun 2016 Triatlon Race Baardmannetje
Oostvoorne
zo 19 jun 2016 3e Rondje Schoolmeester 2016
Westzaan
di 21 jun 2016 Staete Makelaars Jeroen Boschloop
's-Hertogenbosch
di 21 jun 2016 Trimloopcyclus 3
Geldrop
di 21 jun 2016 Cialfo C.t-1000-2000-5000-1uur
Epe
wo 22 jun 2016 Munnikenslagloop
Rouveen
wo 22 jun 2016 PotmargeRun
Leeuwarden
vr 24 jun 2016 Midzomernachtcross
Amsterdam
vr 24 jun 2016 Banthumloop
Bergentheim
vr 24 jun 2016 Radboud Sports 2016
Nijmegen
vr 24 jun 2016 Brechtse stratenloop
Brecht (BEL)
za 25 jun 2016 15e Lingewaalloop
Herwijnen
za 25 jun 2016 Univé Stadsloop Appingedam
Appingedam
za 25 jun 2016 Avondloop centrum Deurne
Deurne
za 25 jun 2016 Merseloop
Merselo
za 25 jun 2016 Tough Ten Miles - Farmers Fun
Oisterwijk
zo 26 jun 2016 Stoomtramloop
Medemblik-Hoorn
zo 26 jun 2016 Ladiesrun Utrecht
Utrecht
zo 26 jun 2016 Bemels Beste Boeren Bergloop
Bemelen
zo 26 jun 2016 Halve Marathon van Roosendaal
Roosendaal
zo 26 jun 2016 Memorial Fons Brydenbach
Rijkevorsel
zo 26 jun 2016 AFAS Hamersveldloop
Leusden
zo 26 jun 2016 Wefitness ReitdiephavenRun
Groningen
zo 26 jun 2016 Dochterense Volkscross
Laren
zo 26 jun 2016 Coevorder Grachtenloop
Coevorden
zo 26 jun 2016 Univé Run van Roden
Roden
zo 26 jun 2016 Galgenloop
Berkel-Enschot
zo 26 jun 2016 4e Rondje Schoolmeester 2016
Westzaan
zo 26 jun 2016 Blubberrace Overleek
Monnickendam
ma 27 jun 2016 3 km testloop
Nieuwleusen
di 28 jun 2016 Intersport Dijk tot Damloop
Edam-Volendam
di 28 jun 2016 Zomeravondcup 3
Albergen
di 28 jun 2016 Reggesteyn Obstacle Run
Rijssen
di 28 jun 2016 GUV Zomeravondloop
Aalten
wo 29 jun 2016 Midzomeravondloop
Bleiswijk
wo 29 jun 2016 Reggesteyn Obstacle Run Dag2
Rijssen
vr 01 jul 2016 Bafloop
Baflo
vr 01 jul 2016 Eiland Run
Nijmegen
za 02 jul 2016 Tot de Nek in de Drek Obstacle Mud Run
Vriezenveen
za 02 jul 2016 Rotterdam Ekiden
Rotterdam
za 02 jul 2016 Steeds Beter Run
Eelde
za 02 jul 2016 6e Knooppunt Baarlo Loop
Baarlo
za 02 jul 2016 Van Bank tot Bank
Heerde
za 02 jul 2016 Midzomermarathon Apeldoorn
Apeldoorn
za 02 jul 2016 Remax Kneesloop
Anna Paulowna
za 02 jul 2016 Havenloop
Middenmeer
za 02 jul 2016 Bernard run
Santpoort-Noord
za 02 jul 2016 Lopster Torenloop Loppersum
Loppersum
za 02 jul 2016 Triatlon Brecht
Brecht (BEL)
za 02 jul 2016 Chaamloop
Chaam
zo 03 jul 2016 KAB Midzomerrun Westervoort
Westervoort
zo 03 jul 2016 M-Run Molenschot
molenschot
zo 03 jul 2016 Parkloop #7 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 03 jul 2016 1e Sportwijk Nijl‚n Run
Leeuwarden
zo 03 jul 2016 3de Heidekamppark 5km Run
Stein Lb
zo 03 jul 2016 Volksloop 3 juli 2016
Weert
zo 03 jul 2016 Loop door Workum
Workum
di 05 jul 2016 Run2dayrunners
Barneveld
wo 06 jul 2016 20e Rabo Klepperstadloop
Hardenberg
wo 06 jul 2016 Van der Straatenloop
Werkendam
wo 06 jul 2016 Wierholt Zomeravondloop
Wieringerwerf
vr 08 jul 2016 Summernightrun
Sittard
za 09 jul 2016 Voorthuizen Loopt
Voorthuizen
za 09 jul 2016 33e Dorpsloop De Lutte
De Lutte
za 09 jul 2016 Appelternloop
Appeltern
za 09 jul 2016 2e Oosterhoutse trail
Oosterhout Nb
za 09 jul 2016 Oethoesterloop
Uithuizen
za 09 jul 2016 FrysMan
Gaasterland
zo 10 jul 2016 Walk & Run for KiKa
Zuidwolde/Hoogeveen
zo 10 jul 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
zo 10 jul 2016 12e Den Haag Strandmarathon
Wassenaar
zo 10 jul 2016 Coriotrail
Heerlen
wo 13 jul 2016 Baanloop 13 Juli 2016
Aalsmeer
do 14 jul 2016 3km Baanwedstrijd
Rotterdam
vr 15 jul 2016 Parelloop Vasse
Vasse
za 16 jul 2016 Wiezoloop
Wierden
za 16 jul 2016 Pop Up Run Zomeravondloop
Almere
zo 17 jul 2016 Farmstaclerun
Heino
di 19 jul 2016 Fiat Winkelhorst Walfortloop
Aalten
wo 20 jul 2016 Zee van Tijd Strandloop
Julianadorp
vr 22 jul 2016 De Meander - Mondo Verde loop
Landgraaf
do 28 jul 2016 5 km baanwedstrijd
Rotterdam
za 30 jul 2016 Halve marathon Lauwersoog-Ulrum
Ulrum
di 02 aug 2016 4e Vrieling Varia Run
Dedemsvaart
wo 03 aug 2016 Wierholt Zomeravondloop
Wieringerwerf
wo 03 aug 2016 Zee van Tijd Strandloop
Julianadorp
do 04 aug 2016 28e Kooyman Polderloop
de Kwakel
za 06 aug 2016 Triatlon De Bres
Sint-Jozef Rijkevors (BEL)
zo 07 aug 2016 Parkloop #8 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 07 aug 2016 Koopman Bergrun
Winterswijk
zo 07 aug 2016 Volksloop 7 augustus 2016
Weert
wo 10 aug 2016 Vakantieloop
Biest-Houtakker
wo 10 aug 2016 Groene Ster Avondloop
Leeuwarden
wo 10 aug 2016 Baanloop 10 Augustus 2016
Aalsmeer
vr 12 aug 2016 De 7 van Zevenhuizen
Zevenhuizen Gn
zo 14 aug 2016 Stortemelk Halve Marathon
Vlieland
zo 14 aug 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
di 16 aug 2016 Twee Bruggenloop
Winterswijk
wo 17 aug 2016 KemVeldloop
Tilligte
wo 17 aug 2016 4 mijl van Staphorst
Staphorst
wo 17 aug 2016 17e Evean Run
Zaandam
vr 19 aug 2016 17e Evean Run
Zaandam
vr 19 aug 2016 27e Dorpsloop Baambrugge
Baambrugge
za 20 aug 2016 Singelloop
Hollandscheveld
za 20 aug 2016 22ste Kermisloop Siebengewald
Siebengewald
za 20 aug 2016 Runnersworldloop
Apeldoorn
za 20 aug 2016 Rondje Van Langen
Elst Gld
za 20 aug 2016 Aquaklimcross
Sibculo
zo 21 aug 2016 DB Schenker Boeskoolloop
Oldenzaal
zo 21 aug 2016 Stratenloop Boekel
Boekel
zo 21 aug 2016 TRR-Bosloop (testloop TTM)
Tilburg
zo 21 aug 2016 RAERUN
Raeren (BEL)
di 23 aug 2016 Ronde van Abcoude
Abcoude
di 23 aug 2016 Wolfsvenloop
Mierlo
wo 24 aug 2016 Alkeloop
Alteveer-Kerkenveld
wo 24 aug 2016 Stratenloop van Genderen
Genderen
wo 24 aug 2016 41e Gildeloop
Soest
do 25 aug 2016 Havenloop
Zierikzee
do 25 aug 2016 OOG Edam Kermisloop
Edam
do 25 aug 2016 Wiekloop 2016
De Wijk
vr 26 aug 2016 Velserbroekloop
Velserbroek
vr 26 aug 2016 Zandstrooisterloop
Schoonebeek
za 27 aug 2016 Stelvio for Life
Bormio
za 27 aug 2016 Sneek Bolsward Sneek
Sneek
za 27 aug 2016 Loop naar de Pomp
Schijndel
za 27 aug 2016 Van Oers BelsLijntjeLoop
Baarle-Nassau (BEL)
za 27 aug 2016 Oranjeloop
Nieuwleusen
za 27 aug 2016 Recreatieloop
Damwald
zo 28 aug 2016 Maas Running Masters
's-Hertogenbosch
zo 28 aug 2016 Dorpsloop Teteringen
Teteringen
zo 28 aug 2016 6e Nazomerloop
Schoonhoven
zo 28 aug 2016 21e Gicom Ketelhavenloop
Ketelhaven (Dronten)
zo 28 aug 2016 Bommen Berendloop
Groningen
ma 29 aug 2016 Rabobank Lichtstadloop
Gramsbergen
di 30 aug 2016 Strabrechtseheideloop
Geldrop
di 30 aug 2016 9de Loop van Groot Steenbergen
Welberg
wo 31 aug 2016 Overlevingsloop
Huisduinen
wo 31 aug 2016 Avondloop 2016
Zeewolde
wo 31 aug 2016 A.V. Triathlon Emiclaerloop
Amersfoort
do 01 sep 2016 10km Baanwedstrijd
Rotterdam
vr 02 sep 2016 5e Boulevardloop Nieuweroord
Nieuweroord
za 03 sep 2016 Heideloop
Ermelo
za 03 sep 2016 6e Loop naar de Pomp
Noordeloos
za 03 sep 2016 3e TrailRun en ColorRun
Beneden-Leeuwen
za 03 sep 2016 Kustloop Vrouwenpolder
Vrouwenpolder
za 03 sep 2016 Triasrun
Harderwijk
za 03 sep 2016 Plinq Loopfestijn Dalfsen
Dalfsen
za 03 sep 2016 RCN de Roggeberg Loop
Appelscha
za 03 sep 2016 9e Rabo Wieler Classic
Beneden-Leeuwen
za 03 sep 2016 Bunniks Mooiste
Bunnik
za 03 sep 2016 Remax Kneesloop
Anna Paulowna
za 03 sep 2016 Proostmeerloop Wagenborgen
Wagenborgen
za 03 sep 2016 Dijkhuizenrun
Ruinerwold
zo 04 sep 2016 N70 trail
Nijmegen
zo 04 sep 2016 Haarlemmermeer Run
Hoofddorp
zo 04 sep 2016 17e DijkenLoop
Beneden-Leeuwen
zo 04 sep 2016 Halve Marathon Oostland
Pijnacker
zo 04 sep 2016 Enza Zaden Vooroeverloop
Medemblik
zo 04 sep 2016 Bert Timmer Memorial Loop
Duiven
zo 04 sep 2016 30 van Amsterdam Noord
Amsterdam
zo 04 sep 2016 CZ Tilburg Ten Miles
Tilburg
zo 04 sep 2016 Parkloop #9 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 04 sep 2016 Prinsentuinloop
Leeuwarden
zo 04 sep 2016 17e Skeeleren over Dijken
Beneden-Leeuwen
zo 04 sep 2016 Volksloop 4 september 2016
Weert
zo 04 sep 2016 Kuilenloop
Mill/Langenboom
zo 04 sep 2016 30e Halve Marathon Nieuwkoop
Nieuwkoop
zo 04 sep 2016 Lop Wah Los
Laren
ma 05 sep 2016 Minimarathon Ten Boer
Ten Boer
di 06 sep 2016 9e 's Heerenloop
Ermelo
di 06 sep 2016 Salverda Berkumloop 2016
Zwolle
di 06 sep 2016 Molenvlietloop
Aalsmeer
wo 07 sep 2016 Wierholt Zomeravondloop
Wieringerwerf
do 08 sep 2016 Baanloop
Zwolle
do 08 sep 2016 BBQ compleetloop
Giessen
vr 09 sep 2016 Pesserrun
Pesse
za 10 sep 2016 Proef Rondje Stroe
Stroe
za 10 sep 2016 Ronde van Waalre
Waalre
za 10 sep 2016 Kramprun
Varsseveld
za 10 sep 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 10 sep 2016 Zaankanterloop 2016
Zaandam
za 10 sep 2016 Westernielandrun Westernieland
Westernieland
za 10 sep 2016 Politietriathlon Spijkenisse
Spijkenisse
za 10 sep 2016 Triatlon Wommels
Wommels
za 10 sep 2016 Fish Potato Run
Emmeloord
za 10 sep 2016 zwartewaterlandloop
Zwartsluis
za 10 sep 2016 SchippersRun Odoorn
Odoorn
za 10 sep 2016 A local Swim Lemmer
Lemmer
zo 11 sep 2016 Markenbinnenrun
Markenbinnen
zo 11 sep 2016 Zeevangsloop
Middelie
zo 11 sep 2016 Quikrun
Roosendaal
zo 11 sep 2016 Menzis Singelloop
Enschede
zo 11 sep 2016 Slach om Reahus 2016
Reahus
zo 11 sep 2016 31e Vescom Halve Marathon
Deurne
zo 11 sep 2016 De Maashorst Run
Nistelrode
zo 11 sep 2016 heemparkloop
zoetermeer
zo 11 sep 2016 Albert Eising-loop
Dalen
zo 11 sep 2016 Liberty Loop
Geldrop
wo 14 sep 2016 Hulckesteijnloop
Nijkerk Gld
wo 14 sep 2016 A.D. Franekerloop
Franeker
wo 14 sep 2016 Schuttersveldloop 2016
Sneek
wo 14 sep 2016 Simone FM Uurloop
Hoogeveen
wo 14 sep 2016 Baanloop September
Aalsmeer
do 15 sep 2016 de Franeker ronde
Franeker
vr 16 sep 2016 Balseputte Loop
Bergentheim
za 17 sep 2016 Zeijer Strubbenloop
Zijen
za 17 sep 2016 6e Geuzenloop
Vlaardingen
za 17 sep 2016 Grachtenloop
Hasselt
za 17 sep 2016 Jaarmarktloop Mijnsheerenland
Mijnsheerenland
za 17 sep 2016 Hummel ZUIDHORuN
Zuidhorn
za 17 sep 2016 Padualoop
Boekel
za 17 sep 2016 De Wolden Estafette
Echten Dr
za 17 sep 2016 De Hoenwaard Run
Hattem
za 17 sep 2016 Klenckeloop Oosterhesselen
Oosterhesselen
za 17 sep 2016 Hummel ZUIDHORuN
Zuidhorn
zo 18 sep 2016 Maasstadloop
Rotterdam
zo 18 sep 2016 37e Beekse Marathon
Hilvarenbeek
zo 18 sep 2016 Almelo Allee
Almelo
zo 18 sep 2016 38e Kok Wooncenter Halve van Hoogland
Hoogland
zo 18 sep 2016 De Tien van 't Aogje
Breda
zo 18 sep 2016 Halve en Kwart Marathon van Cranendonck
Soerendonk
zo 18 sep 2016 Rooise Crosslopen 2016/2017 1e
Sint-Oedenrode
zo 18 sep 2016 1 van de 4 loop
Wassenaar
zo 18 sep 2016 Rundje RšŲtje
Reutje - OdiliŽnberg
zo 18 sep 2016 Sandurrun
Emmen
zo 18 sep 2016 Triatlon Zutphen
Zutphen
di 20 sep 2016 Cialfo Coop-1000-1em-3000-5000
Epe
wo 21 sep 2016 11e Bruggenloop Nijmegen
Nijmegen
do 22 sep 2016 3e Ambtenaren marathon
Papendal
vr 23 sep 2016 Run for Joyce
Oldebroek
vr 23 sep 2016 Martini Marathon
Groningen
vr 23 sep 2016 Zorgmarathon
Arnhem
za 24 sep 2016 Wolderwijdloop
Zeewolde
za 24 sep 2016 Vredesloop Den Haag (5+10 km)
Den Haag
za 24 sep 2016 De vijf van Bavel
Bavel
za 24 sep 2016 Thaisner DorpsRun
Thesinge
za 24 sep 2016 STAPloop
Brunssum
za 24 sep 2016 HardLoop voor Hoop
Sneek
za 24 sep 2016 Run voor Hospice Berkenstein
Veenendaal
zo 25 sep 2016 Texel Halve Marathon
Texel
zo 25 sep 2016 Gipmans planten Kwaakerrun
Venlo
zo 25 sep 2016 RoermondStormt
Roermond
zo 25 sep 2016 Fysio Fitness Belfeld Kermisloop
Belfeld
zo 25 sep 2016 Goss Contiweb Maasheggenloop
Boxmeer
zo 25 sep 2016 Posbankloop
Velp (Gld)
zo 25 sep 2016 Parelrun
Eersel
zo 25 sep 2016 Eventurun Twickelloop
Delden
zo 25 sep 2016 31e 7-loop
Zevenhoven
zo 25 sep 2016 Testloop Leisure World Kerstloop
Dronten
zo 25 sep 2016 Melanenloop 2016 - AC Olympia
Halsteren
zo 25 sep 2016 HooilandRun
Lichtenvoorde
zo 25 sep 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 25 sep 2016 av ASTYLOS
Tiel
vr 30 sep 2016 Kustmarathon Zeeland LADIES RUN
Zoutelande
vr 30 sep 2016 Light Kustrun Kustmarathon Zeeland
Zoutelande
za 01 okt 2016 Kustmarathon Zeeland
Burgh-Haamstede
za 01 okt 2016 Kustmarathon Zeeland minimarathon
Burgh-Haamstede
za 01 okt 2016 3e OnderdijksRun
Kampen
za 01 okt 2016 Stel Orthopedie Tynaarlo Cross Run
Tynaarlo
za 01 okt 2016 Kloosterveste Run
Assen
za 01 okt 2016 1e Lageveldloop
Wierden
za 01 okt 2016 Noorder Fitrun
Leeuwarden
za 01 okt 2016 8e Clingse Bosloop
Clinge
za 01 okt 2016 Clubkampioenschappen Baan 2016
AV Pijnenburg
za 01 okt 2016 MTB tocht
Zoutelande
za 01 okt 2016 Lingenzegen
Elst
za 01 okt 2016 Eemsmondloop Uithuizermeeden
Uithuizermeeden
za 01 okt 2016 Trappenloop
Heerlen
za 01 okt 2016 Knoesellooop
Broechem (BEL)
zo 02 okt 2016 Rottemerenloop
Bleiswijk
zo 02 okt 2016 48e Langs de Gouwe loop
Waddinxveen
zo 02 okt 2016 Huttenkloasloop
Oldenzaal
zo 02 okt 2016 Amgen Singelloop Breda
Breda
zo 02 okt 2016 Herstloop de Liemers
Babberich
zo 02 okt 2016 Evink Run
Drachten
zo 02 okt 2016 Rondje Bergen
Bergen
zo 02 okt 2016 Océ-Loop
Venlo
zo 02 okt 2016 de Meierijloop
Vught
zo 02 okt 2016 Wijckloop
Wijk aan Zee
zo 02 okt 2016 Bikkelloop
Zuidwolde
zo 02 okt 2016 Tempo Run
Bussum
zo 02 okt 2016 Staddijkloop
Nijmegen
zo 02 okt 2016 Westfriesgasthuis Loop(t)
Hoorn
zo 02 okt 2016 ABNAMRO Wintercup
Lelystad
zo 02 okt 2016 Crazy River Run
Gorinchem
zo 02 okt 2016 MCD-run
Dwingeloo
zo 02 okt 2016 Agriport A7 1/2 Marathon
Wieringerwerf
zo 02 okt 2016 Kaak Kanonsloop
Groenlo
zo 02 okt 2016 Parkloop #10 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 02 okt 2016 Volksloop 2 oktober 2016
Weert
zo 02 okt 2016 Scholierenloop
Uden
zo 02 okt 2016 82e Jagersplasloop
Zaandam
zo 02 okt 2016 Schollebosloop 2016
Capelle a/d IJssel
wo 05 okt 2016 Campusrun Radboud 2016
Radboud
wo 05 okt 2016 Scholierenveldloop
Grootebroek
vr 07 okt 2016 Asselse 2 mijl
Apeldoorn
za 08 okt 2016 15e Wim Hol Memorial
Papendrecht
za 08 okt 2016 de 10 van de Kurenpolder
Hank
za 08 okt 2016 AH Kees Elzinga ReestRun
Meppel
za 08 okt 2016 IJlst 750 Walk & Run
IJlst
za 08 okt 2016 Arkervaartloop
Nijkerk
za 08 okt 2016 1e Zandstuve Bosloop 2016/2017
Vroomshoop
za 08 okt 2016 De Haagse tien
Den Haag
za 08 okt 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 09 okt 2016 Najaarsloop
Heerhugowaard
zo 09 okt 2016 Hoge Veluwe Loop
Hoenderloo
zo 09 okt 2016 Devilís Trail Utrechtse Heuvelrug
Doorn
zo 09 okt 2016 81e Sloterplasloop
Amsterdam
zo 09 okt 2016 4 Mijl van Groningen
Groningen
zo 09 okt 2016 DLL Marathon Eindhoven
Eindhoven
zo 09 okt 2016 De Herfstloop Twente
Enschede
zo 09 okt 2016 Pijnenburg Bosmarathon Soest
Soest
zo 09 okt 2016 Sterkip Volendam Vestingloop
Edam
zo 09 okt 2016 Zaanse Schansloop
Zaandam
zo 09 okt 2016 Wim Lebbink Herfstlopen
Wehl
zo 09 okt 2016 8e Nadine OK Run
Scharwoude
zo 09 okt 2016 28e Kleine Haar Loop
Kring van Dorth
zo 09 okt 2016 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 09 okt 2016 Bosschenhoofdse Midsummerrun
Bosschenhoofd
zo 09 okt 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
di 11 okt 2016 Beatrix-Run
Tilburg
wo 12 okt 2016 Baanloop Oktober
Aalsmeer
do 13 okt 2016 Baanloop
Zwolle
do 13 okt 2016 Clubcross
Eindhoven
za 15 okt 2016 Herfstloop
Lelystad
za 15 okt 2016 Glowrun Bussloo
Bussloo
za 15 okt 2016 52e Athlos Cross
Harderwijk
za 15 okt 2016 Isokin Loenermarktrial
Loenen Gld
za 15 okt 2016 Zuidlaardermarktloop
Zuidlaren
za 15 okt 2016 12e Oldemeijercross
Hardenberg
za 15 okt 2016 BB-lopers Clubkampioenschap 10k
Zwolle
za 15 okt 2016 Run Bike Run
Harderwijk
za 15 okt 2016 Heterun
Heteren
za 15 okt 2016 AVR Running Center 1e duinloop
Katwijk
zo 16 okt 2016 Devilís Trail DAK Drunense Duinen
Drunen
zo 16 okt 2016 Molenhoeks Makkie
Molenhoek
zo 16 okt 2016 Wim Lebbink Herfstlopen
Wehl
zo 16 okt 2016 Stadsloop
Kerkrade
zo 16 okt 2016 LochemTrail
Barchem
zo 16 okt 2016 Rooise Crosslopen 2016/2017 2e
Sint-Oedenrode
za 22 okt 2016 Boszichtrun
Beilen
za 22 okt 2016 Zwarte Dennen Cross
Staphorst
za 22 okt 2016 Yakult Start to Run
Doetinchem
za 22 okt 2016 Start to Run
Uden
za 22 okt 2016 1e Vijfhoekparkloop 2016
Zaandam
za 22 okt 2016 Viking Outdoor Trailrun 2016
Dieren
za 22 okt 2016 Ekensteinloop Appingedam
Appingedam
za 22 okt 2016 Strontraceloop 2016
Workum
za 22 okt 2016 Yakult Start to Run
Doetinchem
zo 23 okt 2016 Kempen Trail
Bladel
zo 23 okt 2016 Kluiskenshof 10 van AVR
Rucphen
zo 23 okt 2016 Gebr. vd Laar Bridge to Bridge Run
Blerick - Venlo
zo 23 okt 2016 Blauwe Meer Cross
Loon op Zand
zo 23 okt 2016 4Parken City Trail
Arnhem
zo 23 okt 2016 Club Profit Run
Zeist
di 25 okt 2016 Coopertest AV Spiridon
Rijen
vr 28 okt 2016 Glowrun Apeldoorn
Apeldoorn
vr 28 okt 2016 Ladiesrun
Zwolle
za 29 okt 2016 Diepe Hel Holterbergloop
Nijverdal
za 29 okt 2016 41e Dijkloop
Schoonhoven
za 29 okt 2016 Dallirun (voorheen Klokloop)
Heerde
za 29 okt 2016 AVD Cross / Dwingelderveld-loop
Dwingeloo
za 29 okt 2016 35e Snertcross
Tilburg
za 29 okt 2016 DE LOPER testloop, Arnhem
Cranevelt
za 29 okt 2016 KNHS Ride & Run
Ermelo
za 29 okt 2016 Pheidippidesloop
Utrecht
za 29 okt 2016 2e Lowfieldchallenge
Wierden
za 29 okt 2016 Off Road Duathlon Weert
Weert
za 29 okt 2016 Najaarsloop De Dijkrunners
Dodewaard
zo 30 okt 2016 Devil's Trail - Rijk van Nijmegen
Nijmegen
zo 30 okt 2016 Klaas Vaak Droomtijdloop
Delft
zo 30 okt 2016 unicefrun West-Friesland
Bovenkarspel
zo 30 okt 2016 Marathon Brabant
Etten-Leur
zo 30 okt 2016 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 30 okt 2016 Zeemijlenloop Delfzijl
Delfzijl
zo 30 okt 2016 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 30 okt 2016 Herfstloop van Spijkenisse
Spijkenisse
zo 30 okt 2016 Vlasakkerloop
Amersfoort
zo 30 okt 2016 Halve Marathon Doetinchem
Doetinchem
zo 30 okt 2016 AV23 Middenmeerloop
Amsterdam
zo 30 okt 2016 Lidl Wolfskamerloop
Huizen
zo 30 okt 2016 Genneperheiloop
Gennep
zo 30 okt 2016 De IJzeren Man Cross
Weert
zo 30 okt 2016 Don Quichotte Sparrenbosloop
Boxtel
zo 30 okt 2016 Najaarscross
Bleiswijk
zo 30 okt 2016 Najaarscross
Rotterdam
zo 30 okt 2016 1e AV Horror Winterloop
Sneek
zo 30 okt 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 30 okt 2016 Wim Petersloop
Zwolle
zo 30 okt 2016 Hollandia ParkCross 2016 (crosscircuit.nl)
Hoorn Nh
ma 31 okt 2016 1500 meter testloop
Nieuwleusen
za 05 nov 2016 Kleintje Berenloop
West-Terschelling
za 05 nov 2016 VestingstadRun
Woudrichem
za 05 nov 2016 Najaarsloop
Epe
za 05 nov 2016 Plantsoenloop
Groningen
za 05 nov 2016 Halve Marathon Renswoude
Renswoude
za 05 nov 2016 De Gerrit Voortman Lemelerbergloop
Lemele
za 05 nov 2016 Oosterparkrun
Ridderkerk
za 05 nov 2016 Raboloop
Mill
za 05 nov 2016 Boekeldercross
Aalten
za 05 nov 2016 2e Vijfhoekparkloop 2016
Zaandam
za 05 nov 2016 2e Canicross
Valkenburg a/d Geul
za 05 nov 2016 AVR Running Center 2e duinloop
Katwijk
zo 06 nov 2016 Holapress Valkenloop
Valkenswaard
zo 06 nov 2016 Trail by the Sea (24km)
Burgh-Haamstede
zo 06 nov 2016 Parnassia Laan van Meerdervoort Loop
Den Haag (Kijkduin)
zo 06 nov 2016 Berenloop Terschelling
Terschelling-West
zo 06 nov 2016 Randerodecross
Ugchelen
zo 06 nov 2016 Maasduinenloop
Bergen Lb.
zo 06 nov 2016 Bosloop
Malden
zo 06 nov 2016 Boerenkoolloop
Warmenhuizen
zo 06 nov 2016 Runnersworld KAV Holland Cross
Spaarndam
zo 06 nov 2016 ENCI bergloop
Maastricht
zo 06 nov 2016 NeaRun
Purmerend
zo 06 nov 2016 Maalbeekcross
Belfeld
zo 06 nov 2016 Theehuis Oosterbosrun
Klazienaveen
zo 06 nov 2016 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 06 nov 2016 Drunense Duinen Cross
Drunen
zo 06 nov 2016 Parkloop #11 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 06 nov 2016 1e TCC - Pingelloop
Haaksbergen
zo 06 nov 2016 Grote Veldloop
Vorden
zo 06 nov 2016 Volksloop 6 november 2016
Weert
zo 06 nov 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 06 nov 2016 D'n Duvelscross
Lieshout
zo 06 nov 2016 Rond d'n Ekker Duathlon
Reusel
wo 09 nov 2016 Baanloop November
Aalsmeer
do 10 nov 2016 Baanloop
Zwolle
za 12 nov 2016 Zandenplasloop
Nunspeet
za 12 nov 2016 28e Typhoon-loop Gorinchem
Gorinchem
za 12 nov 2016 49e Mosselloop
Burgh-Haamstede
za 12 nov 2016 47e Bennekomse Bosloop
Bennekom
za 12 nov 2016 2e Lageveldloop
Wierden
za 12 nov 2016 Vios Cross
Hollanscheveld
za 12 nov 2016 Binnenmaas Halve Marathon
Mijnsheerenland
za 12 nov 2016 1e Cross Crosscompetitie
Harderwijk
za 12 nov 2016 Boekelder Cross Comp 2016
Aalten
za 12 nov 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 12 nov 2016 Springendalloop
Ootmarsum
zo 13 nov 2016 VOV run Vries
Vries
zo 13 nov 2016 Trailrun Weerterbos
Weert
zo 13 nov 2016 't Ooijsommetje
Ooij
zo 13 nov 2016 Spelderholtloop
Beekbergen
zo 13 nov 2016 19e Eenhoornloop
Hoorn
zo 13 nov 2016 Dinkelloop (TCC)
Losser
zo 13 nov 2016 28e MARESIA Cross
Kaatsheuvel
zo 13 nov 2016 152e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 13 nov 2016 Molenvencross
Helmond
zo 13 nov 2016 Witvencross en Wandel Event
Veldhoven
zo 13 nov 2016 8erhoektrail
Hummelo
zo 13 nov 2016 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 13 nov 2016 Dickie Klooscross
Rotterdam
zo 13 nov 2016 Wielen Trail
Leeuwarden
zo 13 nov 2016 Triple A Molenloop
Edam-Volendam
zo 13 nov 2016 Dijkgatboscross (2e wedstrijd Roelecircuit)
Wieringerwerf
vr 18 nov 2016 P-services Run by Night Barneveld
Barneveld
za 19 nov 2016 Spirit Goes British
Oud-Beijerland
za 19 nov 2016 Brix CRM Crosloop
Rijssen
za 19 nov 2016 ACO Van Elderen Crossloop
Ommen
za 19 nov 2016 Boekelder Cross Comp 2016 wk3
Aalten
za 19 nov 2016 Reeuwijksehout Cross
Reeuwijk
za 19 nov 2016 3e Vijfhoekparkloop 2016
Zaandam
za 19 nov 2016 1e Competitiecross
Heiloo
za 19 nov 2016 Crosscompetitie voorronde Zuid
Soest
za 19 nov 2016 Crosscompetitie Midden - AKU
Uithoorn
zo 20 nov 2016 Bommelasloop
Enschede
zo 20 nov 2016 Baggelhuizercross
Assen
zo 20 nov 2016 51e Scorpiocross
Oosterhout
zo 20 nov 2016 50e Thorcross
Roosendaal
zo 20 nov 2016 Twee Bruggenloop
Zwolle
zo 20 nov 2016 Streekboscross 2016
Grootebroek
zo 20 nov 2016 Singelland Family Run
Drachten
zo 20 nov 2016 Rooise Crosslopen 2016/2017 3e
Sint-Oedenrode
zo 20 nov 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
za 26 nov 2016 3 Bruggen Ultra
Kampen
za 26 nov 2016 Loket.nl Warandeloop (zaterdag)
Tilburg
za 26 nov 2016 49e Horaloop
Ede
za 26 nov 2016 Herfst Cross Norg
Norg
za 26 nov 2016 Run Rondje Rhenoy
Beesd
za 26 nov 2016 2e Zandstuve Bosloop
Vroomshoop
za 26 nov 2016 Boekelder Cross Comp 2016 wk4
Aalten
zo 27 nov 2016 Halve Marathon Ell
Ell
zo 27 nov 2016 Hoge Lage Torenloop
Enschede
zo 27 nov 2016 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 27 nov 2016 Loket.nl Warandeloop (zondag)
Tilburg
zo 27 nov 2016 Zwarte Pietenloop
Bemmel
zo 27 nov 2016 Sint Nicolaasloop
Zwolle
zo 27 nov 2016 Sint Nicolaasloop
Monnickendam
zo 27 nov 2016 Bovenbergloop
Markelo
zo 27 nov 2016 Keiencrossen
Uden
zo 27 nov 2016 Driedorpencross
Sint-Oedenrode
zo 27 nov 2016 Duinstrandloop
Den Haag
zo 27 nov 2016 33e DSD Zandboscross
Deurne
zo 27 nov 2016 Ringvaartloop
Aalsmeer
zo 27 nov 2016 7e Sinterklaasloop
Vlaardingen
zo 27 nov 2016 1e Lengkeek Kruin. Gorscross
Oostvoorne
zo 27 nov 2016 Garden Pleasure Cross 2016
Anna Paulowna
zo 27 nov 2016 Forza Run-ATB-Run Haaksbergen
Haaksbergen
zo 27 nov 2016 Surpriseloop AC Olympia
Halsteren
ma 28 nov 2016 Sinterklaasloop
Bolsward
do 01 dec 2016 1e baanloop Allert Hagedoorn
Kampen
vr 02 dec 2016 4e Vijfhoekparkloop 2016
Zaandam
za 03 dec 2016 Sint Nicolaasloop
Bleiswijk
za 03 dec 2016 Henk Bijker Bovenboerloop
Nijeveen
za 03 dec 2016 Rob Prooi Memorial Cross
Barendrecht
za 03 dec 2016 Eurozorg Sintloop
Heerde
za 03 dec 2016 Sint Nicolaasloop
Bunschoten
za 03 dec 2016 Nienoord Crossloop
Leek
za 03 dec 2016 AVR Running Center 3e duinloop, Katwijk
Panbos
za 03 dec 2016 4e Vijfhoekparkloop 2016
Zaandam
zo 04 dec 2016 De Mispelhoefloop
Eindhoven
zo 04 dec 2016 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 04 dec 2016 Pfixx Solar Montferland Run
's-Heerenberg
zo 04 dec 2016 32e Snertloop De Lutte
De Lutte
zo 04 dec 2016 AV Horror Winterlopen 2016/2017
Sneek
zo 04 dec 2016 10e Stratenloop Waspik
Waspik
zo 04 dec 2016 Sinterklaasloop
Santpoort-Noord
zo 04 dec 2016 De 33e Sjef van Ooyen Kapellerbosloop
Landgraaf
zo 04 dec 2016 Mardenkro Enclavecross
Baarle-Nassau
zo 04 dec 2016 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 04 dec 2016 volksloop 4 december 2016
Weert
zo 04 dec 2016 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 04 dec 2016 Duincross
Den Helder
zo 04 dec 2016 SportOptimaal Deur Cross
Leusden
do 08 dec 2016 Baanloop
Zwolle
za 10 dec 2016 Koude Polderloop
Nijkerk
za 10 dec 2016 6e Intersport Ten Miles
Zierikzee
za 10 dec 2016 Wilgenweard Nijverdalse bergcross
Nijverdal
za 10 dec 2016 2e Cross Crosscompetitie
Emmeloord
za 10 dec 2016 Schuler Snertloop
Nieuw-Schoonebeek
za 10 dec 2016 Run to the Start
Uden
za 10 dec 2016 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 11 dec 2016 L'Avant Sylvestre Cross loop
Reusel
zo 11 dec 2016 DSW Bruggenloop Rotterdam
Rotterdam
zo 11 dec 2016 AV Haarlemmermeer cross
Hoofddorp
zo 11 dec 2016 SPADO Cross
Bergen op Zoom
zo 11 dec 2016 Engelermeer veldloop
's-Hertogenbosch
zo 11 dec 2016 Cees Clement Cross
Sneek
zo 11 dec 2016 Scharenborg Crossloop
Lievelde
zo 11 dec 2016 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 11 dec 2016 Heemparkloop
Zoetermeer
zo 11 dec 2016 St George Cross
Spierdijk
zo 11 dec 2016 Kerstcorrida
Zoutleeuw (BEL)
wo 14 dec 2016 Baanloop December
Aalsmeer
vr 16 dec 2016 Trappenloop
Nijmegen
za 17 dec 2016 Ameland Adventurerun
Nes - Ameland
za 17 dec 2016 Leisure World Kerstloop Dronten
Dronten
za 17 dec 2016 Avondkerstloop Nispen
Nispen
za 17 dec 2016 Coop Dorpsloop
De Krim
za 17 dec 2016 Lightrun
Klazienaveen
za 17 dec 2016 Sportivity TrailRun
Werkendam
za 17 dec 2016 Aagtekerkerun
Aagtekerke
za 17 dec 2016 ACO Van Elderen Crossloop
Ommen
za 17 dec 2016 Kriekeloop 2016 5.2km
Clinge
za 17 dec 2016 KLM Roadrunners Open
Langevelderslag
za 17 dec 2016 Gerard Scheperscross
Doetinchem
zo 18 dec 2016 Spijkenisse-Spark Marathon
Spijkenisse
zo 18 dec 2016 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 18 dec 2016 Mescherbergloop
Eijsden
zo 18 dec 2016 Winter Step-One Loop
Borne
zo 18 dec 2016 Neelder Veldloop
Roermond
zo 18 dec 2016 50e Lidocross/Brabantse Kampioenschappen
Waalwijk
zo 18 dec 2016 36e Winterloop De Willy's
Wilbertoord
zo 18 dec 2016 Verhoeve Groen Cross
Appelscha
zo 18 dec 2016 Eindejaarsloop
Zwolle
zo 18 dec 2016 Pekkercross
Oud Gastel
zo 18 dec 2016 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 18 dec 2016 5e Zwevende Kei Cross
Dalfsen
ma 19 dec 2016 3 km testloop
Nieuwleusen
di 20 dec 2016 Coopertest, 1000m en 5000m
Epe
do 22 dec 2016 Santa Run Nijmegen
Nijmegen
vr 23 dec 2016 baanloop
Meppel
vr 23 dec 2016 Kerstcross
Apeldoorn
za 24 dec 2016 Schapenkoppen Sportpark Cross
Dordrecht
ma 26 dec 2016 Auwjaorscross
Oirschot
ma 26 dec 2016 Kasteelloop
Horst
ma 26 dec 2016 22e Kerstloop
Amstelveen
ma 26 dec 2016 Keiloop Meddo
Winterswijk-Meddo
ma 26 dec 2016 TOPVORM Kerstloop
Gemert
ma 26 dec 2016 Kerstcross Haag Atletiek
Den Haag
ma 26 dec 2016 Kerstcross AVON Heerlen
Heerlen
ma 26 dec 2016 37e Kerstloop Gennep
Gennep
ma 26 dec 2016 TOF Kerstcross
Breda
ma 26 dec 2016 Wim van Beek Crossloop
Klarenbeek
ma 26 dec 2016 Kerstloop
's-Graveland
ma 26 dec 2016 HRR Kerststrandloop
's-Gravenhage
di 27 dec 2016 26e Derde Kerstdagloop
Arnhem
do 29 dec 2016 Verlichte Cross
Oldebroek
do 29 dec 2016 Klompenrace 2016
Rouveen
vr 30 dec 2016 Oudejaars Crossloop Vorden
Vorden
za 31 dec 2016 34e Rabobank oliebollenloop
Schoonhoven
za 31 dec 2016 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
za 31 dec 2016 Rabobank Sylvestercross
Soest
za 31 dec 2016 32e Oudejaarsloop
Hilvarenbeek
za 31 dec 2016 Oudejaarscross SISU
Almelo
za 31 dec 2016 Papegaaij en Tegelaar Oudejaarsloop
Kampen
za 31 dec 2016 Oliebollenloop
Weert
za 31 dec 2016 Midwinterloop
Den Ham Ov
za 31 dec 2016 Oudejaarsloop
Den Helder
Met dank aan www.uitslagen.nl voor het beschikbaar stellen van deze uitslagen.










.