Uitslagen archief - 2010

Uitslagen andere jaren

1997  1998  1999 
2000  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009 
2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017 

Uitslagen

za 02 jan 2010 CVW Nieuwjaarsloop
Slootdorp
za 02 jan 2010 Sunteam-nieuwjaarsloop
Oud Beijerland
zo 03 jan 2010 3e Bij Folkert Winterloop
Sneek
zo 03 jan 2010 29e Olympia'18 Oliebollen Omloop
Boxmeer
zo 03 jan 2010 Pagnevaartcross
Bosschenhoofd
zo 03 jan 2010 Robbenoordbos oliebollenloop
Wieringerwerf
zo 03 jan 2010 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
za 09 jan 2010 Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme
Aalden
za 09 jan 2010 4e cross G/O crosscompetitie
Aalten
za 09 jan 2010 Cross Competitie
Landsmeer
za 09 jan 2010 23e Florijnwinterloop
Woudenberg
za 09 jan 2010 3e RunningPoint Veldloop
Vlaardingen
zo 10 jan 2010 14e Parkloop
Beek Lb
za 16 jan 2010 Udik Loop
Klijndijk
za 16 jan 2010 Zwolse Bos halve marathon
Heerde
za 16 jan 2010 41e BN/DeStem Mastboscross
Breda
za 16 jan 2010 21e Dirk IV loop
Hoornaar
zo 17 jan 2010 Annendaalloop
Posterholt
zo 17 jan 2010 41e BN/DeStem Mastboscross
Breda
zo 17 jan 2010 Corus/Runnersworld Zaanland cross
Zaandam
zo 17 jan 2010 Halve van Maassluis
Maassluis
za 23 jan 2010 1e Marathontestloop
Vlaardingen
za 23 jan 2010 Gorzencross
Ridderkerk
zo 24 jan 2010 Grootveld cross
Dalen
zo 24 jan 2010 Safari Run
Arnhem
zo 24 jan 2010 46ste Rabobank Parkstad Limburg Eurode Abdijcross
Kerkrade
zo 24 jan 2010 Rabobank Goed, Beter, Best-loop
Best
zo 24 jan 2010 Rooise Trimcompetitie 4e wedstrijd
Sint Oedenrode
zo 24 jan 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 24 jan 2010 THORCROSS/Brabantse kampioenschappen
Roosendaal
zo 24 jan 2010 Corus Runnersworld Beeckestijncross
Velsen-Zuid
zo 24 jan 2010 Schalmloop
Marienheem
zo 24 jan 2010 Peterskamploop
Zwolle
za 30 jan 2010 Holterbergcross
Holten
zo 31 jan 2010 TelstarRabo Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 31 jan 2010 Vlakwatercross
Venray
zo 31 jan 2010 20e Spiridoncross
Rijen
zo 31 jan 2010 Kaagloop
Wervershoof
zo 31 jan 2010 Crossloop Luttenberg
Luttenberg
zo 31 jan 2010 2e Lengkeek Kruin. Gors Cross
Oostvoorne
zo 31 jan 2010 Clingendaelcross
Wassenaar
wo 03 feb 2010 Run by Night
Ottersum
za 06 feb 2010 cross
Anna Paulowna
za 06 feb 2010 Brug tot Brugloop
Beerzerveld
zo 07 feb 2010 Leeuwarden-Marssum-Leeuwarden
Leeuwarden
zo 07 feb 2010 4e Bij Folkert Winterloop
Sneek
zo 07 feb 2010 Avé Heytse Cross
Haelen
zo 07 feb 2010 overmuntheloop
Urmond
zo 07 feb 2010 Lunettencross
Vught
zo 07 feb 2010 Wedertcross
Valkenswaard
zo 07 feb 2010 Loopgroep Goirle Cross
Goirle
zo 07 feb 2010 DJA Cross
Zundert
zo 07 feb 2010 Robbenoordbosloop Winterseizoen 2009/2010
Wieringerwerf
zo 07 feb 2010 AVC Bosloop
Castricum
zo 07 feb 2010 Ten Broeke Crossloop
Lemelerveld
zo 07 feb 2010 Strandloop
Hoek van Holland
wo 10 feb 2010 Florimex 5km baanloop
Aalsmeer
za 13 feb 2010 Kruikenloop
Tilburg
za 13 feb 2010 Cross competitie regio 1 t/m 5
Castricum
za 13 feb 2010 RUN-2-DAY VLINDERLOOP
Houten
za 13 feb 2010 Van Splunder-Heinenoordtunnelloop
Oud Beijerland
zo 14 feb 2010 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 14 feb 2010 Leuvenheimse beekloop
Leuvenheim
zo 14 feb 2010 33e Groet Uit Schoorl Run
Schoorl
za 20 feb 2010 Jutbergloop
Dieren
za 20 feb 2010 Run2Day Crosscompetitie
Arrien
za 20 feb 2010 2e Testloop AV Fortuna
Vlaardingen
zo 21 feb 2010 Midwintermarathon
Apeldoorn
zo 21 feb 2010 Heldense Bossen Cross
Panningen
zo 21 feb 2010 Atledo-Cross
Dongen
zo 21 feb 2010 31e JSC Prestatieloop
Broekland Ov
zo 21 feb 2010 PK Sport Bosdijkloop
Vinkeveen
za 27 feb 2010 Stuifzandcross
Stuifzand
za 27 feb 2010 Grachten Hartloop Festijn
Meppel
za 27 feb 2010 DES Halve Marathon 'Jan Kolenloop''
Eersel
za 27 feb 2010 Bovenbergcross
Goor
zo 28 feb 2010 TelstarRabo Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 28 feb 2010 Berden Voorjaarsloop
Venlo
zo 28 feb 2010 Commanderijecross 2010
De Mortel
zo 28 feb 2010 53e Joe Mann Bosloop
Best
zo 28 feb 2010 Rooise Trimcompetitie 5e wedstrijd
Sint Oedenrode
zo 28 feb 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 28 feb 2010 Rico Salvetti Loop
Moergestel
zo 28 feb 2010 19e MARESIA Off-Road Duathlon
Waalwijk
zo 28 feb 2010 Zwartewaterloop
Zwolle
zo 28 feb 2010 Bunkercross
Olst
za 06 mrt 2010 Veneboerloop
Drachten
za 06 mrt 2010 Veneboerloop
Drachten
za 06 mrt 2010 Halve Marathon van Harderwijk
Harderwijk
za 06 mrt 2010 22e Engelse Mijlenloop Winterswijk
Winterswijk
za 06 mrt 2010 Dolium Run
Eersel
za 06 mrt 2010 SPAR NK Cross
Hellendoorn
zo 07 mrt 2010 Rondje Goutum
Leeuwarden
zo 07 mrt 2010 Atag Achtkastelenloop
Vorden
zo 07 mrt 2010 Nico de Witt Marathon
Beek Ubbergen
zo 07 mrt 2010 De Plok Baggerloop
Didam
zo 07 mrt 2010 Drunense Duinenloop
Drunen
zo 07 mrt 2010 Robbenoordbosloop Winterseizoen 2009/2010
Wieringerwerf
zo 07 mrt 2010 Den Helder - Schagen
Den Helder
zo 07 mrt 2010 Corus / Runnersworld Parkloop
Heiloo
zo 07 mrt 2010 Trappenbergloop
Huizen
zo 07 mrt 2010 Westeinderloop
Aalsmeer
zo 07 mrt 2010 SPAR NK Cross
Hellendoorn
zo 07 mrt 2010 20 van Alphen
Alphen aan den Rijn
zo 07 mrt 2010 33e Brielse Maasloop
Brielle
wo 10 mrt 2010 Florimex 5 km Baanloop
Aalsmeer
do 11 mrt 2010 Coopertest en 5km baanloop
Zwolle
za 13 mrt 2010 Halve marathon De Waal
De Waal
za 13 mrt 2010 De 32 van Kampen
Kampen
za 13 mrt 2010 3e Zandstuve Bosloop
Den Ham Ov
za 13 mrt 2010 Run-2-Day Vlinderloop
Houten
za 13 mrt 2010 Lentecross
Amersfoort
za 13 mrt 2010 Pannekoekenmolenloop
Burgh Haamstede
za 13 mrt 2010 7e Kontakt 5 Mijlen loop
Ameide
zo 14 mrt 2010 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 14 mrt 2010 40e Merenloop
Grou
zo 14 mrt 2010 22e Hel van Bakel
Bakel
zo 14 mrt 2010 Driedorpencross
Veghel
zo 14 mrt 2010 Clubcross ACW'66
Kaatsheuvel
zo 14 mrt 2010 30 van Tilburg
Tilburg
zo 14 mrt 2010 Halderbergeloop
Oudenbosch
zo 14 mrt 2010 Molenvaartloop
Anna Paulowna
zo 14 mrt 2010 Voorjaarsloop
Heerhugowaard
zo 14 mrt 2010 Louis Vinkloop
Amsterdam
zo 14 mrt 2010 Beetskoogkadeloop
Oudendijk Nh
zo 14 mrt 2010 AD Haagsche Courant 10 km Loop
's-Gravenhage
zo 14 mrt 2010 West 5 km Loop
's-Gravenhage
zo 14 mrt 2010 CPC Loop Den Haag
's-Gravenhage
zo 14 mrt 2010 Trias Halve Marathon
Dordrecht
di 16 mrt 2010 Coopertest, 1000m en 5000m
Epe
za 20 mrt 2010 Mazda Lenteloop
Emmen
za 20 mrt 2010 kroeg naar kroegloop
Ruinerwold
za 20 mrt 2010 9e Bonifatiusloop
Dokkum
za 20 mrt 2010 Kruidenloop
Wapenveld
za 20 mrt 2010 Veluwepoortloop - Lopen voor Alpe d'HuZes
Nijkerk Gld
za 20 mrt 2010 1e voorjaarsloop De Dijkrunners Dodewaard
Dodewaard
za 20 mrt 2010 Halve Marathon van Sint Anthonis
Sint Anthonis
za 20 mrt 2010 Finale atletiekunie jeugdcross regio 1 t/m 5
Wieringerwerf
za 20 mrt 2010 4e Zandstuve Bosloop
Den Ham Ov
za 20 mrt 2010 58e Reeuwijkst Plassenloop
Reeuwijk
zo 21 mrt 2010 Lenteloop
Almere
zo 21 mrt 2010 33e Treechloop
Maastricht
zo 21 mrt 2010 ING Venloop
Venlo
zo 21 mrt 2010 Intersp van den Broek halve marathon
Veldhoven
zo 21 mrt 2010 Hollandia's Dijkenloop
Hoorn Nh
zo 21 mrt 2010 Runnersworld Spaarnwoudeloop
Velsen-Zuid
zo 21 mrt 2010 Westerveldloop
Zwolle
zo 21 mrt 2010 16e RABO Haaksbergse Engelse Mijlen
Haaksbergen
zo 21 mrt 2010 Mijlen van Zeist
Zeist
zo 21 mrt 2010 Internationale Rabobank Zwinstedenloop
Sluis
za 27 mrt 2010 Univé Leekster Lente Loop
Leek
za 27 mrt 2010 LOGO Bergloopkampioenschap
Geulle
za 27 mrt 2010 Run2Day Cross competitie
Ommen
za 27 mrt 2010 DRW Run-Bike-Run
Nijverdal
za 27 mrt 2010 25 km van Hulst
Hulst
za 27 mrt 2010 Binnenmaasloop
Mijnsheerenland
zo 28 mrt 2010 Ronde van Wymbritseradiel
Sneek
zo 28 mrt 2010 TelstarRabo Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 28 mrt 2010 Parelloop
Brunssum
zo 28 mrt 2010 Scholierenloop
Sint Oedenrode
zo 28 mrt 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 28 mrt 2010 AVW Acht van Middenmeer
Middenmeer
zo 28 mrt 2010 Runner's World Zandvoort CircuitRun
Zandvoort
zo 28 mrt 2010 75e SLOTERPLASLOOP
Amsterdam
zo 28 mrt 2010 3e marathontestl met Prestatielopen
Vlaardingen
zo 28 mrt 2010 Dwars Door Dordt
Dordrecht
ma 29 mrt 2010 Voorjaarsloop
Helmond
vr 02 apr 2010 5 van Schoorl
Schoorl
za 03 apr 2010 Raitdaiprun
Sauwerd
za 03 apr 2010 2e Off-Road Triathlon Valkenburg
Berg en Terblijt
za 03 apr 2010 Reuselse Stratenloop
Reusel
za 03 apr 2010 Het Rondje Vrachelen
Oosterhout Nb
za 03 apr 2010 De zwaarste 10 van Zeeland
Burgh Haamstede
zo 04 apr 2010 Robbenoordbos Paasloop
Wieringerwerf
ma 05 apr 2010 Coopertest
Ede Gld
ma 05 apr 2010 Peter Rusmanloop
Oirsbeek
ma 05 apr 2010 34 ste Rabobank Paasloop
Boxtel
ma 05 apr 2010 Kidney-Run
Roosendaal
ma 05 apr 2010 Open Zaanse Kampioenschap
Krommenie
ma 05 apr 2010 13e THG Drielandenloop
Losser
ma 05 apr 2010 Jaarbeurs Utrecht Marathon
Utrecht
ma 05 apr 2010 46e Drie Molenloop
Aarlanderveen
ma 05 apr 2010 Shell Ziedewij Oude Maasloop
Barendrecht
wo 07 apr 2010 Primera de Haan 4 mijlrun
Hoogeveen
do 08 apr 2010 Coopertest en 5km baanloop
Zwolle
vr 09 apr 2010 Scholierenloop
Ommen
za 10 apr 2010 Condensloop
Leeuwarden
za 10 apr 2010 Scholierenbaanloop
Harderwijk
za 10 apr 2010 50 Plus Run
Ede Gld
za 10 apr 2010 2e Voorjaarsloop De Dijkrunners Dodewaard
Dodewaard
za 10 apr 2010 9e Univé Astrea Run
Groningen
za 10 apr 2010 Volvo Furness Car Halve Marathon Ommen
Ommen
za 10 apr 2010 RUN-2-DAY VLINDERLOOP
Houten
za 10 apr 2010 Keukenhof Run
Lisse
zo 11 apr 2010 Acht van Assen
Assen
zo 11 apr 2010 Nomen Race
Beekbergen
zo 11 apr 2010 4e DrutenLoop
Druten
zo 11 apr 2010 Halve van Den Helder
Den Helder
zo 11 apr 2010 Kloetloop
Grootebroek
zo 11 apr 2010 Rhenus Logistics Run
Hoofddorp
zo 11 apr 2010 AD 5 km Loop
Rotterdam
zo 11 apr 2010 10km Loop Rotterdam
Rotterdam
zo 11 apr 2010 Jeugdloop 1 km
Rotterdam
zo 11 apr 2010 Fortis Marathon Rotterdam
Rotterdam
wo 14 apr 2010 Avondloop Heythuysen
Heythuysen
wo 14 apr 2010 Florimex 5 km Baanloop
Aalsmeer
do 15 apr 2010 Roetersrun
Amsterdam
vr 16 apr 2010 Vrieling Hardenberg City Run
Hardenberg
vr 16 apr 2010 Unicef Loop Breukelen
Breukelen Ut
vr 16 apr 2010 Bergrace by Night
Rhenen
za 17 apr 2010 6e Krakelingenloop
Heukelum
za 17 apr 2010 Ricoh Kippenren
Barneveld
za 17 apr 2010 Vennenloop
Oisterwijk
zo 18 apr 2010 Hoogeveense Cascaderun
Hoogeveen
zo 18 apr 2010 Klifloop
Nijmegen
zo 18 apr 2010 Rondje Millingen
Millingen aan de Rijn
zo 18 apr 2010 Posno-Sport Halve Marathon
Weert
zo 18 apr 2010 Stadstriathlon Weert
Weert
zo 18 apr 2010 Bergse Monumentenloop
Bergen op Zoom
zo 18 apr 2010 Duin-Bollenloop
Julianadorp
zo 18 apr 2010 ZorgSpecialist Loop
Haarlem
zo 18 apr 2010 Nike Hilversum City Run
Hilversum
zo 18 apr 2010 KIVO loop
Edam
zo 18 apr 2010 Nescioloop
Amsterdam
zo 18 apr 2010 Geert Brettschneiderloop
Zwolle
zo 18 apr 2010 Salland Verzekeringen IJsselloop
Deventer
di 20 apr 2010 Avondinstuif AVW
Wieringerwerf
di 20 apr 2010 Zomeravondcup 1
Utrecht
do 22 apr 2010 Jan v d Velde Oranjeloop 5 km
Erica
vr 23 apr 2010 Jan v d Velde Oranjeloop 10 km
Erica
vr 23 apr 2010 Volkshuisvestersloop
Harderwijk
vr 23 apr 2010 Vier Windenloop
Spierdijk
vr 23 apr 2010 Live Life Max Running Event
Piershil
za 24 apr 2010 De Wolden Duatlon
Zuidwolde Dr
za 24 apr 2010 Bloemketerp-jeugdloop
Franeker
za 24 apr 2010 Horster Night Run
Horst
za 24 apr 2010 34e Geinloop
Amsterdam Zuidoost
zo 25 apr 2010 Rietplasloop
Emmen
zo 25 apr 2010 TelstarRabo Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 25 apr 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 25 apr 2010 Lions Heuvelloop
Overveen
zo 25 apr 2010 Zuidas Run
Amsterdam
zo 25 apr 2010 Enschede Marathon
Enschede
zo 25 apr 2010 Maarssen RUN
Maarssen
di 27 apr 2010 Coopertest, 5 en 10 km
Harderwijk
vr 30 apr 2010 Koninginneloop Beilen
Beilen
vr 30 apr 2010 25e Oranje Parkloop
Meppel
vr 30 apr 2010 Koninginneloop
Emmeloord
vr 30 apr 2010 Stadsloop
Hattem
vr 30 apr 2010 Wallenloop
Elburg
vr 30 apr 2010 Huissense stratenloop
Huissen
vr 30 apr 2010 1e Rabobank QUEENSRUN
Beek Lb
vr 30 apr 2010 Scopias Oranjeloop
Venlo
vr 30 apr 2010 29e Torenloop
Hilvarenbeek
vr 30 apr 2010 26e Vlietloop
Oud Gastel
vr 30 apr 2010 Oranjeloop
Lieshout
vr 30 apr 2010 Henk den Boer Koninginnedagloop
Hoorn Nh
vr 30 apr 2010 Oranjeloop
Hoge Hexel
vr 30 apr 2010 Singelloop
Wijk bij Duurstede
vr 30 apr 2010 64e Havenloop
Vlaardingen
vr 30 apr 2010 Breakfastrun
Hendrik Ido Ambacht
za 01 mei 2010 Crossloop
Zuidwolde Dr
za 01 mei 2010 Voorjaarsrun
Beesel
zo 02 mei 2010 21e Haagse Beemden Loop
Breda
zo 02 mei 2010 Robbenoordbosloop Winterseizoen 2009/2010
Wieringerwerf
wo 05 mei 2010 Libertyloop Geldrop - Mierlo
Geldrop
wo 05 mei 2010 Liberty Run
Waalwijk
wo 05 mei 2010 Run4Freedom
Gorinchem
do 06 mei 2010 feestweekloop daarlerveen
Daarlerveen
vr 07 mei 2010 De Drie Maenenloop
Ouderkerk aan den IJssel
za 08 mei 2010 Langste straat van Nederland-loop
Sint Jacobiparochie
za 08 mei 2010 Bedumer Bosloop
Bedum
za 08 mei 2010 8e KaaienLoop
Oosterhout Nb
za 08 mei 2010 ProRailRun
Kampen
za 08 mei 2010 RUN-2-DAY VLINDERLOOP
Houten
zo 09 mei 2010 Ronde van Oranjewoud
Heerenveen
zo 09 mei 2010 HAN-KAN Marathon & estafette
Arnhem
zo 09 mei 2010 Mokum Twiske-loop
Landsmeer
di 11 mei 2010 29e Trimloop-4-Daagse
Meppel
di 11 mei 2010 Rabobank 10 Engelse Mijl, 5EM en 5Km
Epe
di 11 mei 2010 Zomeravondcup 2
Utrecht
wo 12 mei 2010 10e Meerkantenloop
Ermelo
wo 12 mei 2010 Florimex 5km baanloop
Aalsmeer
do 13 mei 2010 Dreefloop
Deurne
do 13 mei 2010 De Burgh Hemelvaartloop
Eindhoven
do 13 mei 2010 15 km van Standdaarbuiten
Standdaarbuiten
do 13 mei 2010 23e Trompper Optiek Golden Tenloop
Delft
do 13 mei 2010 Trio estafette-Triatlon en Zwemloop
Made
vr 14 mei 2010 36e Stratenloop v Hindeloopen
Hindeloopen
za 15 mei 2010 28e Nationale Lenteloop
Papendrecht
za 15 mei 2010 Stemer Omloop
Stedum
za 15 mei 2010 11e Heuvelrugloop
Veenendaal
za 15 mei 2010 Bouwbedrijf Beverwijkloop 3e lustrum
Balkbrug
zo 16 mei 2010 Eiberrun
Eibergen
zo 16 mei 2010 10 Engelse Mijl
Schagen
zo 16 mei 2010 6e Marathon Hoorn
Hoorn Nh
zo 16 mei 2010 Pim Mulier Run2day loop
Santpoort-Noord
zo 16 mei 2010 Fortress Wallenloop
Naarden
zo 16 mei 2010 Bommelasloop
Enschede
zo 16 mei 2010 GGZ inGeestloop
Bennebroek
zo 16 mei 2010 GGZ inGeest Loop
Bennebroek
di 18 mei 2010 29e Trimloop-4-Daagse
Meppel
wo 19 mei 2010 Loko IT Wisentloop Dronten
Dronten
wo 19 mei 2010 26e Hooglandse Dorpsloop
Hoogland
wo 19 mei 2010 Verkerkloop
Zwijndrecht
zo 23 mei 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
ma 24 mei 2010 De Kroon Ooyse Landloop
Zevenaar
ma 24 mei 2010 45e Pinksterloop AV DES Eersel
Eersel
ma 24 mei 2010 LELIELOOP
Etten-Leur
ma 24 mei 2010 Children Of Sumatra Triatlon
Sportcentrum Bocholt (BEL)
ma 24 mei 2010 Run Beuningen Run
Beuningen Gld
di 25 mei 2010 29e Trimloop-4-Daagse
Meppel
wo 26 mei 2010 Station tot Station Loop
Dalfsen
wo 26 mei 2010 Zomeravondcup 3
Utrecht
do 27 mei 2010 FBK-Dubbele Mijl van Hengelo
Hengelo Ov
vr 28 mei 2010 Marsdijkrun Kinderen
Assen
vr 28 mei 2010 Veluwezoomloop
Dieren
vr 28 mei 2010 8e Twenterand Run
Vriezenveen
za 29 mei 2010 27e Unive Drenthe Marathon
Klazienaveen
za 29 mei 2010 Winkelrijk Marsdijk Run
Assen
za 29 mei 2010 10e Gerard Tebroke Memorialloop
Aalten
za 29 mei 2010 Dwars Door Dongen
Dongen
za 29 mei 2010 Stuwwalloop
Oosterbeek
za 29 mei 2010 Mini Marathon Zeewolde
Zeewolde
zo 30 mei 2010 Flynth Run 4 Ladies
Hazerswoude Dorp
zo 30 mei 2010 Sdu Royal Ten
's-Gravenhage
zo 30 mei 2010 AMC-Loop
Amsterdam Zuidoost
zo 30 mei 2010 Vestingloop 's-Hertogenbosch
's-Hertogenbosch
zo 30 mei 2010 GIBO-OLC Loop
Ootmarsum
zo 30 mei 2010 ASICS Ladiesrun Breda
Breda
zo 30 mei 2010 Dwars door de Reeshof
Tilburg
di 01 jun 2010 29e Trimloop-4-Daagse
Meppel
wo 02 jun 2010 Pagnevaartloop
Oudenbosch
do 03 jun 2010 Zomeravondloop Espel 2010
Espel
vr 04 jun 2010 Mission Olympic
Amsterdam
vr 04 jun 2010 Pepijnloop
Echt
za 05 jun 2010 Get Out Run
Exloo
za 05 jun 2010 Osseloop
Ottersum
za 05 jun 2010 Rondje Rijen
Rijen
za 05 jun 2010 Cuneraloop
Rhenen
za 05 jun 2010 Kneesloop
Anna Paulowna
za 05 jun 2010 Zeebodemloop Lelystad
Lelystad
za 05 jun 2010 Van Goghloop Zundert
Zundert
za 05 jun 2010 16e LONU Van Goghloop
Nuenen
zo 06 jun 2010 Zwitserloot Dakrun
Groesbeek
zo 06 jun 2010 CZ Megaloop
Landgraaf
zo 06 jun 2010 Raamloop - Corry Bruijst!
Escharen
zo 06 jun 2010 Robbenoordbosloop Winterseizoen 2009/2010
Wieringerwerf
zo 06 jun 2010 Letterenloop
Bloemendaal
zo 06 jun 2010 Waterland Halve Marathon
Monnickendam
zo 06 jun 2010 Rabobank Drie Dorpenloop
Kortenhoef
zo 06 jun 2010 Duorun
Schelle (BEL)
zo 06 jun 2010 Dorpsloop Ruinen
Ruinen
zo 06 jun 2010 Tuin van Brabantloop
Haaren
ma 07 jun 2010 Coopertest
Ede Gld
wo 09 jun 2010 Tromp Expert Goutum Run
Goutum
wo 09 jun 2010 Zomeravondcup 4
Utrecht
wo 09 jun 2010 Florimex 5 km baanloop
Aalsmeer
wo 09 jun 2010 Hippolytusrun
Middelstum
vr 11 jun 2010 Steinakkerloop
Stramproy
za 12 jun 2010 Halve marathon Festival
Zwolle
za 12 jun 2010 HAWO Rijsserbergloop
Rijssen
za 12 jun 2010 De Meeuw Oirschotse Stoelloop
Oirschot
za 12 jun 2010 Prestatieloop 3-5-10km en 10EM
Vlaardingen
za 12 jun 2010 11e Ooievaarsloop
Groot Ammers
za 12 jun 2010 26e Oostermeent Triathlon Huizen
Huizen
za 12 jun 2010 Feanster 40 triatlon
Surhuisterveen
zo 13 jun 2010 adidas Ladiesrun
Rotterdam
zo 13 jun 2010 15e Internationale Rondje Voorne
Brielle
zo 13 jun 2010 Stoomtramloop
Hoorn Nh
zo 13 jun 2010 Keppelrun
Hoog Keppel
zo 13 jun 2010 Triatlon Terheijden
Terheijden
zo 13 jun 2010 Asserstadsloop
Assen
zo 13 jun 2010 Asser Stadsloop
Assen
di 15 jun 2010 Coopertest - 1000m - 5000m
Epe
di 15 jun 2010 Achtervolgingsloop 2010
Wieringerwerf
wo 16 jun 2010 Global-e Stratenloop Gilze
Gilze
wo 16 jun 2010 Strandloop Huisduinen
Den Helder
do 17 jun 2010 Staete Ballonnenloop
's-Hertogenbosch
vr 18 jun 2010 Alvemarren RondwegRun jeugdloop
Sneek
vr 18 jun 2010 Haarl Dagblad-Life Fit Grachtenloop
Haarlem
vr 18 jun 2010 Midzomernachtcross
Amstelveen
vr 18 jun 2010 BUFFER-RUN
Bingelrade
vr 18 jun 2010 de Acht van Horst
Horst
za 19 jun 2010 Alvemarren RondwegRun
Sneek
za 19 jun 2010 Midzomeravondrun
Beekbergen
za 19 jun 2010 12 Groot Ginkelse Loop
Wekerom
za 19 jun 2010 St. Bavoloop
Rijsbergen
za 19 jun 2010 rabobank-Ambachtsheerlijkheidsloop
Numansdorp
za 19 jun 2010 4e Hernense Stratenloop
Hernen
zo 20 jun 2010 8 van drachten
Drachten
zo 20 jun 2010 26e AH Halve Marathon
Gennep
zo 20 jun 2010 Vaderdag lopen
Sint Oedenrode
zo 20 jun 2010 ZLM Stratenloop
Goirle
zo 20 jun 2010 Hamersveldloop
Leusden
zo 20 jun 2010 8 van drachten
Drachten
wo 23 jun 2010 27e Munnikenslagloop
Rouveen
wo 23 jun 2010 Strandloop Huisduinen
Den Helder
do 24 jun 2010 Rabo Dijk tot Damloop
Volendam
vr 25 jun 2010 Banthumloop
Bergentheim
za 26 jun 2010 N36 Run
Ommen
za 26 jun 2010 9e Lingewaalloop
Herwijnen
za 26 jun 2010 Utregse Meidenloop
Utrecht
za 26 jun 2010 Kinderdijk Run
Alblasserdam
zo 27 jun 2010 Galgenloop
Berkel-Enschot
zo 27 jun 2010 De Zomerklassieker van Brabant
Roosendaal
zo 27 jun 2010 29e Vechtloop
Weesp
zo 27 jun 2010 2° Recrutenloop
Turnhout (BEL)
ma 28 jun 2010 Woonborg Brinkrun Nieuw-Roden
Nieuw Roden
di 29 jun 2010 Coopertest
Rijen
wo 30 jun 2010 Rond de Linde loop
Wolvega
za 03 jul 2010 27e Dorpsloop De Lutte
De Lutte
za 03 jul 2010 Kragten Avondloop Herten
Herten
za 03 jul 2010 Kraaijenbergse Plassenloop
Linden
za 03 jul 2010 Kneesloop
Anna Paulowna
za 03 jul 2010 4° Marathon der Noorderkempen
Rijkevorsel (BEL)
za 03 jul 2010 Olde Wierdenloop
Opende
za 03 jul 2010 Chaamloop
Chaam
zo 04 jul 2010 7e Coevorder Grachtenloop
Coevorden
zo 04 jul 2010 Bemels Beste Boeren Bergloop
Bemelen
ma 05 jul 2010 testloop 5 km
Spijkenisse
wo 07 jul 2010 14e Rabo Klepperstadloop
Hardenberg
wo 07 jul 2010 Robbenoordbos zomeravondloopjes 2010
Wieringerwerf
wo 07 jul 2010 Henschotermeer Games
Woudenberg
do 08 jul 2010 Halve Marathon in drie dagen
Den Helder
vr 09 jul 2010 Jubileumloop
Westerhaar-Vriezenv Wijk
za 10 jul 2010 Wiezoloop
Wierden
wo 14 jul 2010 Campingloop te Makkum
Makkum Fr
za 17 jul 2010 9e Univé ZwemLoop Valkenburg
Valkenburg Lb
zo 18 jul 2010 Midzomerrun Westervoort
Westervoort
wo 21 jul 2010 Schip op 't Strandloop
Julianadorp
za 24 jul 2010 4° Groot Kampioenschap
Rijkevorsel (BEL)
zo 25 jul 2010 25e JSC Kermisloop
Broekland Ov
do 29 jul 2010 22e Polderloop De Kwakel
De Kwakel
di 03 aug 2010 AV-Archeus Zomeravondloop
Winterswijk
wo 04 aug 2010 Robbenoordbos zomeravondloopjes 2010
Wieringerwerf
wo 04 aug 2010 7 van Santpoort
Santpoort-Noord
vr 06 aug 2010 Furness Car Halve Marathon Dalfsen
Dalfsen
za 07 aug 2010 5° Recreatieve Triatlon De Bres
Rijkevorsel (BEL)
zo 08 aug 2010 Stortemelk Halve Marathon
Vlieland
di 10 aug 2010 Gouden Pijlloop
Emmen
di 10 aug 2010 Ronde van West
Capelle aan den IJssel
wo 11 aug 2010 Vakantieloop
Biest Houtakker
wo 11 aug 2010 Florimex 5 km baanloop
Aalsmeer
wo 11 aug 2010 Henschotermeer Games
Woudenberg
vr 13 aug 2010 De 7 van Zevenhuizen
Zevenhuizen Gn
za 14 aug 2010 Runnersworldloop
Apeldoorn
zo 15 aug 2010 Brünen Boeskoolloop
Oldenzaal
wo 18 aug 2010 Alkeloop te Alteveer/Kerkenveld
Alteveer gem De Wolden
vr 20 aug 2010 20e Dorpsloop Baambrugge
Baambrugge
za 21 aug 2010 Singelloop Hollandscheveld
Hollandscheveld
za 21 aug 2010 17e Kermisloop
Siebengewald
za 21 aug 2010 T.I.B.Ravijnloop
Nijverdal
zo 22 aug 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 22 aug 2010 Memorial Rik Clerckx
Linkhout (BEL)
di 24 aug 2010 Ronde van Abcoude
Abcoude
di 24 aug 2010 Ronde van Abcoude
Abcoude
wo 25 aug 2010 Get Running Wolfsvenloop
Mierlo
wo 25 aug 2010 Overlevingsloop
Den Helder
wo 25 aug 2010 Emiclaerloop
Amersfoort
do 26 aug 2010 14e Wiekloop
De Wijk
do 26 aug 2010 Kermisloop
Edam
vr 27 aug 2010 Ambtenarenloop
Amstelveen
vr 27 aug 2010 Zandstrooisterloop
Schoonebeek
za 28 aug 2010 Sneek Bolsward Sneek
Sneek
za 28 aug 2010 Ronde van Naastenbest
Best
za 28 aug 2010 Bels Lijntje Loop
Baarle Nassau
za 28 aug 2010 Hyundai Halve Marathon
Burgh Haamstede
za 28 aug 2010 Meermarathon
Amsterdam
za 28 aug 2010 15e Solcon Ketelhavenloop
Dronten
za 28 aug 2010 LGM Kersenloop 2010
Mierlo
za 28 aug 2010 Aquaklimcross
Sibculo
za 28 aug 2010 De Ronde van IHC Nedstaal
Alblasserdam
za 28 aug 2010 25e Kapittelloop
Brasschaat (BEL)
za 28 aug 2010 Bernhezeloop
Loosbroek
zo 29 aug 2010 jeugdloop Sneek-Bolsward-Sneek
Sneek
zo 29 aug 2010 Guus Wokke opticien loop
Panningen
zo 29 aug 2010 't Laar Loop
Julianadorp
zo 29 aug 2010 SevenaerRun
Zevenaar
zo 29 aug 2010 Dorpsloop Teteringen
Teteringen
zo 29 aug 2010 Gooische Run
Laren Nh
ma 30 aug 2010 Rabobank Lichtstadloop
Gramsbergen
ma 30 aug 2010 Minimarathon Ten Boer
Ten Boer
di 31 aug 2010 20e Salverda Berkumloop
Zwolle
di 31 aug 2010 John Vermeulen Strabrechtse Heide
Geldrop
wo 01 sep 2010 Bikkelloop
Zuidwolde Dr
wo 01 sep 2010 Robbenoordbos zomeravondloopjes 2010
Wieringerwerf
za 04 sep 2010 Heideloop
Ermelo
za 04 sep 2010 Unive Stad en Land Hanzeloop
Warnsveld
za 04 sep 2010 3e Maas en Waalse DijkenWielertocht
Beneden-Leeuwen
za 04 sep 2010 AVV Scarabee 10 k stratenloop
Valkenswaard
za 04 sep 2010 Remax Kneesloop
Anna Paulowna
za 04 sep 2010 Annermarktloop
Annen
za 04 sep 2010 TNO LOOP
Soesterberg
za 04 sep 2010 DijkhuizenRun
Ruinerwold
za 04 sep 2010 Bunniks Mooiste
Bunnik
za 04 sep 2010 Bunniks Mooiste
Bunnik
zo 05 sep 2010 Slach om Reahus
Reahus
zo 05 sep 2010 Jubileumloop Avanti Wilskracht
Enschede
zo 05 sep 2010 11e Maas en Waalse DijkenLoop
Beneden-Leeuwen
zo 05 sep 2010 Brabants Dagblad Tilburg Ten Miles
Tilburg
zo 05 sep 2010 35e Vlietloop
Voorschoten
zo 05 sep 2010 Haarlemmermeer Marathon
Hoofddorp
zo 05 sep 2010 PCC MaalwaterRun
Heiloo
zo 05 sep 2010 Tempo-Run
Bussum
zo 05 sep 2010 30 van Amsterdam Noord
Amsterdam
zo 05 sep 2010 de Marktstad...RUN!
Purmerend
zo 05 sep 2010 Sportlandgoed loop
Klazienaveen
zo 05 sep 2010 Triatlon/Duatlon
Drachten
wo 08 sep 2010 Florimex 5 km baanloop
Aalsmeer
do 09 sep 2010 Clubkampioenschap 2010
Nijkerk
vr 10 sep 2010 De Goudse Nationale Singelloop
Gouda
za 11 sep 2010 Glazenstadloop
Berlikum Fr
za 11 sep 2010 Fish Potato Run
Emmeloord
za 11 sep 2010 178e Vlinderloop
Houten
za 11 sep 2010 Triatlon Ladies Circle
Oudenaarde (BEL)
za 11 sep 2010 Ronde van Waalre
Waalre
za 11 sep 2010 1e najaarsloop De Dijkrunners Dodewaard
Dodewaard
za 11 sep 2010 Politie Triathlon Spijkenisse
Spijkenisse
za 11 sep 2010 Rabobank Pierloop Velsen
IJmuiden
zo 12 sep 2010 Bridge to Bridge
Arnhem
zo 12 sep 2010 Kuilenloop
Mill
zo 12 sep 2010 Brettenloop 2010
Amsterdam
zo 12 sep 2010 Bollekesloop
Berchem (BEL)
zo 12 sep 2010 Albert Eising-loop
Dalen
zo 12 sep 2010 Electrabel Burgum Run
Burgum
zo 12 sep 2010 Kranenbroeker Ommetje
Echt
zo 12 sep 2010 VGZ Marathon Meerssen
Meerssen
zo 12 sep 2010 Menzis singelloop
Enschede
wo 15 sep 2010 Schuttersveldloop
Sneek
wo 15 sep 2010 Bruggenloop Nijmegen
Nijmegen
wo 15 sep 2010 Appelloop
Olst
vr 17 sep 2010 24e Kennedymars Haaksbergen
Haaksbergen
za 18 sep 2010 Klenckeloop
Oosterhesselen
za 18 sep 2010 8e Newline halve marathon
Hattem
za 18 sep 2010 Eemsmondloop
Uithuizermeeden
za 18 sep 2010 21e Rabo Oosterparkloop
Ridderkerk
za 18 sep 2010 Rundeloop
Zwartemeer
za 18 sep 2010 Triathlon Staphorst
Staphorst
za 18 sep 2010 De Woldenestafette 2010
Echten Dr
zo 19 sep 2010 25e Groene Campus Halve Marathon
Deurne
zo 19 sep 2010 Maaspoortloop
's-Hertogenbosch
zo 19 sep 2010 31e Beekse Marathon
Hilvarenbeek
zo 19 sep 2010 26e Dam tot Damloop
Zaandam
zo 19 sep 2010 32e Saucony Halve van Hoogland
Hoogland
zo 19 sep 2010 Halve en kwart marathon Cranendonck
Soerendonk
zo 19 sep 2010 De Tien van 't Aogje
Breda
vr 24 sep 2010 SPORTDAG PSSD
DIEPENBEEK (BEL)
za 25 sep 2010 Wolderwijdloop
Zeewolde
za 25 sep 2010 Thaisner DorpsRun
Thesinge
za 25 sep 2010 Zwaluwse Zonzeel Loop
Hooge Zwaluwe
za 25 sep 2010 28e Joustermerkeloop
Joure
zo 26 sep 2010 9e Maasheggenloop
Boxmeer
zo 26 sep 2010 2e Zwemloop Wieringermeer
Wieringerwerf
zo 26 sep 2010 Atag Posbankloop
Velp Gld
zo 26 sep 2010 1e Biesloop
Landgraaf
zo 26 sep 2010 Het Ommer cross festival
Ommen
zo 26 sep 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 26 sep 2010 21e Geultechniekloop
Vlaardingen
zo 26 sep 2010 Texel Halve Marathon
Den Burg
zo 26 sep 2010 PFL Triatlon Trille
Lille (BEL)
zo 26 sep 2010 Open Rooise trimcompetitie
Sint-Oedenrode
zo 26 sep 2010 De 30 van Almere
Almere
zo 26 sep 2010 ABN AMRO Singelloop Utrecht
Utrecht
zo 26 sep 2010 Drafbike
Alkmaar
zo 26 sep 2010 Zilveren Kruis Achmea Loop
Haarlem
vr 01 okt 2010 MarathonZeeland LADIES RUN
Zoutelande
za 02 okt 2010 9e Otterberg-Blinkerdloop
Wijster
za 02 okt 2010 MarathonZeeland
Burgh-Haamstede
za 02 okt 2010 1e Vlietlandloop
Schiedam
za 02 okt 2010 15e Staploop
Brunssum
za 02 okt 2010 129e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 03 okt 2010 AMGEN Singelloop Breda
Breda
zo 03 okt 2010 Centrumloop
Helmond
zo 03 okt 2010 Océ-Loop
Venlo
zo 03 okt 2010 Polluxrun
Klazienaveen
zo 03 okt 2010 Mondriaan Run
Heerlen
zo 03 okt 2010 Wijckloop
Wijk aan Zee
zo 03 okt 2010 Langs de Gouweloop
Waddinxveen
zo 03 okt 2010 Agriport A7 Halvemarathon van Wieringerwerf
Wieringerwerf
zo 03 okt 2010 Parkstadrun
Amsterdam
zo 03 okt 2010 Rondje Bergen
Bergen Nh
zo 03 okt 2010 20 van Drachten
Drachten
zo 03 okt 2010 De Meierijloop
Vught
zo 03 okt 2010 Capelse Schollebosloop
capelle aan den Ijss
zo 03 okt 2010 20 van Drachten
Drachten
zo 03 okt 2010 Huttenkloasloop
Oldenzaal
ma 04 okt 2010 Coopertest
Ede
di 05 okt 2010 Coopertest, 5km, 10km
Harderwijk
wo 06 okt 2010 4e jeugdwedstrijd
Franeker
vr 08 okt 2010 Asselse 2 mijl
Apeldoorn
za 09 okt 2010 Survivalrun
Helmond
za 09 okt 2010 23e McDonald's Reest Halve Marathon
Meppel
za 09 okt 2010 1e Zandstuve Bosloop
Den Ham
za 09 okt 2010 Loenermarkloop
Loenen Gld
za 09 okt 2010 9e Wim Hol Memorial
Papendrecht
za 09 okt 2010 179e Vlinderloop
Houten
za 09 okt 2010 2e Najaarsloop De Dijkrunners Dodewaard
Dodewaard
za 09 okt 2010 Fortius - Arkervaartloop
Nijkerk Gld
za 09 okt 2010 Discoveryrun
Hoek van Holland
za 09 okt 2010 Maasstadloop
Rotterdam
zo 10 okt 2010 Marathon Eindhoven
Eindhoven
zo 10 okt 2010 Najaarsloop
Heerhugowaard
zo 10 okt 2010 2e Nadine OK Run
Scharwoude
zo 10 okt 2010 Kids First Crosscup Kotterbos
Almere
zo 10 okt 2010 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 10 okt 2010 FlevOniceRUN
Biddinghuizen
zo 10 okt 2010 Bergse Havenloop
Bergen op Zoom
zo 10 okt 2010 Run-Bike-Run ATB Kempen
Ravels (BEL)
zo 10 okt 2010 estafette marathon
Oud Beijerland
zo 10 okt 2010 Pijnenburg Bosmarathon Soest
Soest
zo 10 okt 2010 Bergse Plasloop
Rotterdam
zo 10 okt 2010 AVC Strandloop
Castricum
zo 10 okt 2010 Hoge Veluwe Loop
Hoenderloo
zo 10 okt 2010 Sjaak Arts Herfstloop
Nijmegen
wo 13 okt 2010 Florimex 5 km baanloop
Aalsmeer
do 14 okt 2010 Coopertest en 5km baanloop
Zwolle
za 16 okt 2010 9e Monnikenloop
Schiermonnikoog
za 16 okt 2010 Zuidlaardermarktloop
Zuidlaren
za 16 okt 2010 Oldemeijercross
Hardenberg
za 16 okt 2010 1e loop 2e RunningPoint veldloopcompetitie
Vlaardingen
za 16 okt 2010 5e AG´85 Zwarte Cross
Staphorst
za 16 okt 2010 1e cross g/o crosscompetitie
Dronten
za 16 okt 2010 Unicef Stadshagenrun
Zwolle
zo 17 okt 2010 35e Amsterdam Marathon
Amsterdam
zo 17 okt 2010 22e kleine Haar Loop
Kring van Dorth
zo 17 okt 2010 Heemstede Loop
Heemstede
zo 17 okt 2010 26e Maliebaanloop
Utrecht
di 19 okt 2010 Avondinstuif AVW
Wieringerwerf
za 23 okt 2010 4e Stoetenslagh-cross
Hardenberg
za 23 okt 2010 Strontraceloop van Workum
Workum
za 23 okt 2010 de Jong & Laan 46e Athlos Cros
Harderwijk
za 23 okt 2010 Herfstloop
Lelystad
za 23 okt 2010 Run Bike Run
Harderwijk
za 23 okt 2010 22e Poort6-loop
Gorinchem
za 23 okt 2010 RABO Ekensteinloop
Appingedam
za 23 okt 2010 Zesde VUmc gebouwenloop
Amsterdam
za 23 okt 2010 Amerongse Koploop
Amerongen
za 23 okt 2010 Hulsterlooloop
Nieuw Namen
za 23 okt 2010 Erasmusronde
Rotterdam
zo 24 okt 2010 Bridge to Bridge Run
Venlo
zo 24 okt 2010 10 van AVR
Rucphen
zo 24 okt 2010 Wim Petersloop
Zwolle
zo 24 okt 2010 ABUS Oirschotse Heidemarathon
Oirschot
zo 24 okt 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 24 okt 2010 Simon Kroon Vestingloop
Edam
zo 24 okt 2010 Molenhoeks Makkie
Molenhoek Lb
zo 24 okt 2010 Open Rooise trimcompetitie
Sint-Oedenrode
zo 24 okt 2010 Decathlon Stadsloop Kerkrade
Kerkrade
za 30 okt 2010 Klokloop
Heerde
za 30 okt 2010 Snertcross
Tilburg
za 30 okt 2010 2e loop 2e RunningPoint veldloopcompetitie
Vlaardingen
za 30 okt 2010 avd cross
Dwingeloo
za 30 okt 2010 Diepe hel Holterbergloop
Nijverdal
za 30 okt 2010 Pheidippidesloop
Utrecht
za 30 okt 2010 Off Road Duathlon Weert
Weert
zo 31 okt 2010 TelstarRabo bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 31 okt 2010 Don Quichotte Sparrenbosloop
Boxtel
zo 31 okt 2010 Marathon Brabant
Etten-Leur
zo 31 okt 2010 Roele de Vries Crosscircuit
Hoorn
zo 31 okt 2010 Wolfskamerloop
Huizen
zo 31 okt 2010 Halve Marathon Doetinchem
Doetinchem
zo 31 okt 2010 IJzeren man cross
Weert
zo 31 okt 2010 Safe2Lock Veldloop
Afferden lb
zo 31 okt 2010 Corus Runnersworld Cross
Spaarndam
zo 31 okt 2010 AV23 Middenmeerloop 31 oktober 2010
Amsterdam
zo 31 okt 2010 5e nationale Drechtstedenloop
Dordrecht
vr 05 nov 2010 Bergrace by Night
Rhenen
za 06 nov 2010 De Gerrit Voortman Lemelerbergloop
Lemele
za 06 nov 2010 Najaarsloop Epe Puur! Sport
Epe
za 06 nov 2010 41e Bennekomse Bosloop
Bennekom
za 06 nov 2010 Raboloop
Mill
za 06 nov 2010 26e Halve marathon Renswoude
Renswoude
za 06 nov 2010 4e Off-road Duatlon Valkenburg
Berg en Terblijt
zo 07 nov 2010 Grote Veldloop
Vorden
zo 07 nov 2010 Robbenoordbosloop Winterseizoen 2010/2011
Wieringerwerf
zo 07 nov 2010 Oosterbosrun
Klazienaveen
zo 07 nov 2010 Bosloop
Malden
zo 07 nov 2010 Parnassia Laan van Meerdervoort Loop
's-Gravenhage
zo 07 nov 2010 1e winterloop 2010
Sneek
zo 07 nov 2010 Terschelling Marathon
West-Terschelling
zo 07 nov 2010 Scopias Klein Zwitserlandcross
Tegelen
zo 07 nov 2010 No-Limits Najaars cross
Bladel
zo 07 nov 2010 Zilveren Turfloop
Mijdrecht
zo 07 nov 2010 Pingelloop
Haaksbergen
zo 07 nov 2010 Drunense Duinen Cross
Drunen
wo 10 nov 2010 Florimex 5 km baanloop
Aalsmeer
za 13 nov 2010 Gelders-overijssels crosskampioen
Harderwijk
za 13 nov 2010 VIOS CROSS Hollandscheveld
Hollandscheveld
za 13 nov 2010 43ste Mosselloop
Burgh-Haamstede
za 13 nov 2010 Zandenplasloop
Nunspeet
za 13 nov 2010 130e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
za 13 nov 2010 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 14 nov 2010 Dinkelloop
Losser
zo 14 nov 2010 Molenvencross
Helmond
zo 14 nov 2010 22e MARESIA Cross
Kaatsheuvel
zo 14 nov 2010 26e Dijkgatboscross (R d VriesCrossC)+SprintCross
Wieringerwerf
zo 14 nov 2010 Kids First Crosscup Beginbos
Almere
zo 14 nov 2010 Mooijers Mode Molenloop
Edam
zo 14 nov 2010 Olympisch stadionloop voor Unicef
Amsterdam
zo 14 nov 2010 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 14 nov 2010 Holapress Valkenloop
Valkenswaard
zo 14 nov 2010 BOUKE SPORT Run-ATB-Run
Reusel
zo 14 nov 2010 Klaverbladloop - Dotterbloemloop
Zoetermeer
zo 14 nov 2010 13e Eenhoornloop
Hoorn Nh
zo 14 nov 2010 Running Center Cross Circuit
Leeuwarden
za 20 nov 2010 3e Weerter Mizuno Bergloop
Weert
za 20 nov 2010 Rietveld-Bouw Cross
Papendrecht
za 20 nov 2010 Run2Day Crosscompetitie '10/'11 - 1e cross
Arrien
zo 21 nov 2010 Scorpiocross
Oosterhout Nb
zo 21 nov 2010 Bosccross Standdaarbuiten
Standdaarbuiten
zo 21 nov 2010 sav cross
Bovenkarspel
zo 21 nov 2010 21e 10 mijl van Essen
Essen (BEL)
zo 21 nov 2010 De Campus Cross
Veldhoven
zo 21 nov 2010 Twee Bruggenloop
Zwolle
za 27 nov 2010 Int. loket.nl Warandeloop Tilburg Zaterdag
Tilburg
za 27 nov 2010 3e loop 2e RunningPoint veldllopcompetitie
Vlaardingen
za 27 nov 2010 10de Zuiderzeemarathon
Zwolle
za 27 nov 2010 2e Zandstuve Bosloop
Den Ham
za 27 nov 2010 43e Horaloop
Ede Gld
za 27 nov 2010 Halve Marathon Ell
Ell
za 27 nov 2010 Super Prestige Veldloop Gieten
Gieten
zo 28 nov 2010 CONTOUR Run op Velden
Velden
zo 28 nov 2010 TelstarRabo bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 28 nov 2010 Open Rooise trimcompetitie
Sint-Oedenrode
zo 28 nov 2010 Int. loket.nl Warandeloop Tilburg Zondag
Tilburg
zo 28 nov 2010 Lengkeek Kruininger Gorscrossen
Oostvoorne
zo 28 nov 2010 Duinstrandloop Haag Atletiek
's-Gravenhage
zo 28 nov 2010 De Schepers Keukendesign Cross
Anna Paulowna
zo 28 nov 2010 Ringvaartloop
Aalsmeer
zo 28 nov 2010 Sportmax Karpencross
Eindhoven
zo 28 nov 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 28 nov 2010 24e Sint Nicolaasloop
Monnickendam
zo 28 nov 2010 Singelland Familie Run 2010
Drachten
zo 28 nov 2010 Bommelasloop
Enschede
za 04 dec 2010 Nienoord Crossloop
Leek
za 04 dec 2010 Sintloop
Heerde
za 04 dec 2010 Henk Bijker Bovenboerloop
Nijeveen
za 04 dec 2010 Nijverdalsbergcross
Nijverdal
za 04 dec 2010 Rob Prooi Memorial
Barendrecht
zo 05 dec 2010 De kapellerbosloop
Landgraaf
zo 05 dec 2010 Mardenkro Enclave Cross
Baarle-Nassau
zo 05 dec 2010 1e Sinterklaasloop
Vlaardingen
zo 05 dec 2010 Duincross
Den Helder
zo 05 dec 2010 Robbenoordbosloop Winterseizoen 2010/2011
Wieringerwerf
zo 05 dec 2010 2e BijFolkert Winterloop 10/11
Sneek
zo 05 dec 2010 AVC Duinloop
Castricum
ma 06 dec 2010 Coopertest Ede
Ede Gld
vr 10 dec 2010 Kerstmannenloop
Harderwijk
za 11 dec 2010 Koude Polderloop
Nijkerk Gld
za 11 dec 2010 3e Pallas Papendalcross
Arnhem
za 11 dec 2010 Halve Marathon van AV Fortuna
Vlaardingen
za 11 dec 2010 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 11 dec 2010 Snertloop
Nieuw-Schoonebeek
zo 12 dec 2010 Running Center Cross Circuit
Steenwijk
zo 12 dec 2010 Mescherbergloop
Eijsden
zo 12 dec 2010 27e Nooijen Zandboscross
Deurne
zo 12 dec 2010 L'Avant Sylvestre Cross loop
Reusel
zo 12 dec 2010 4e Waspikse Stratenloop
Waspik
zo 12 dec 2010 SPADO Cross
Bergen op Zoom
zo 12 dec 2010 Spijkenisse-Spark Marathon
Spijkenisse
zo 12 dec 2010 St George Cross
Spierdijk
zo 12 dec 2010 AV Haarlemmermeer cross
Hoofddorp
zo 12 dec 2010 Kids First Crosscup Almeerderstrand
Almere
zo 12 dec 2010 Lokoloop competitie
Zeewolde
zo 12 dec 2010 De poort van Drenthe cross
Coevorden
za 18 dec 2010 Oudejaarsloop
Marrum
za 18 dec 2010 Houtwijk Kerstloop
Dronten
za 18 dec 2010 Ter Steege Crossloop
Rijssen
za 18 dec 2010 Run2Day Crosscompetitie '10/'11 - 2e cross
Arrien
za 18 dec 2010 Aagtekerkerun
Aagtekerke
zo 19 dec 2010 Galamadammen Kika Run
Koudum
zo 19 dec 2010 TelstarRabo bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 19 dec 2010 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 19 dec 2010 LIDO-cross
Waalwijk
zo 19 dec 2010 Pekkercross 2010
Oud Gastel
zo 26 dec 2010 HRR Kerststrandloop
's-Gravenhage
zo 26 dec 2010 Kerstcross Opmeer
Spanbroek
zo 26 dec 2010 Kerstcross
Spijkenisse
zo 26 dec 2010 Traditionele Kerstloop
Enschede
vr 31 dec 2010 26e Oudejaarsloop
Hilvarenbeek
vr 31 dec 2010 3km pannenkoekenl. FRC circuit
Vlaardingen
vr 31 dec 2010 Oudejaarsloop
Den Helder
vr 31 dec 2010 Internationale Sylvestercross
Soest
Met dank aan www.uitslagen.nl voor het beschikbaar stellen van deze uitslagen.










.