Uitslagen archief - 2018

Uitslagen andere jaren

1997  1998  1999 
2000  2001  2002  2003  2004  2005  2006  2007  2008  2009 
2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018 

Uitslagen

za 06 jan 2018 Mourik Nieuwjaarsloop
Oud-Beijerland
za 06 jan 2018 31e Florijnwinterloop
Woudenberg
za 06 jan 2018 Winterloop Enter
Enter
za 06 jan 2018 c.s.v. VIOS Midwinterloop
Vaassen
za 06 jan 2018 Wintercross VVOP
Voorthuizen
za 06 jan 2018 CVW Nieuwjaarsloop
Slootdorp
za 06 jan 2018 Aluvo Snertloop
Nieuwleusen
za 06 jan 2018 De Snertloop
Reeuwijk
zo 07 jan 2018 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 07 jan 2018 Jaspercross
Asten
zo 07 jan 2018 Rutbeekcross
Enschede
zo 07 jan 2018 Halve van Westvoorne
Westvoorne
zo 07 jan 2018 Lunettencross
Vught
zo 07 jan 2018 Nijmeegse Nieuwjaarsloop
Nijmegen
zo 07 jan 2018 Accent-Covebo Nieuwjaarsloop
Venlo Boekend
zo 07 jan 2018 Douwe Kleefstraloop
Leeuwarden
zo 07 jan 2018 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 07 jan 2018 37e Olympia'18 Oliebollen Omloop
Boxmeer
zo 07 jan 2018 Nieuwjaarsloop
Hoek van Holland
zo 07 jan 2018 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 07 jan 2018 3e AV Horror Winterloop
Sneek
zo 07 jan 2018 Volksloop
Weert
zo 07 jan 2018 Bedaf-cross
Uden
zo 07 jan 2018 Parkloop #25 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 07 jan 2018 Klaverbladloop
Apeldoorn
zo 07 jan 2018 Pagnevaartcross
Bosschenhoofd
zo 07 jan 2018 6e Zwevende Kei Cross
Dalfsen
wo 10 jan 2018 Baanloop Januari
Aalsmeer
do 11 jan 2018 Running Center Baanloop
Zutphen
vr 12 jan 2018 11e Rijnstate nieuwjaarsloop
Arnhem
za 13 jan 2018 3e Cross GOK cross comp
Kampen / Dronten
za 13 jan 2018 Snertloop
Nijkerk
za 13 jan 2018 Nieuwjaarsloop Aalden Rondomme
Zweeloo
za 13 jan 2018 Gaasperplascross
Amsterdam
za 13 jan 2018 Plus van der Horst Bosloop
Elspeet
za 13 jan 2018 Zandstuve Bosloop
Vroomshoop
za 13 jan 2018 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 13 jan 2018 AVR 4e Running Center duinloop
Katwijk
zo 14 jan 2018 Teuge runs for life
Teuge
zo 14 jan 2018 Runnersworld Bentinckspark Run
Hoogeveen
zo 14 jan 2018 Wilkin Sports Cross Goirle
Goirle
zo 14 jan 2018 LOKO Loopcompetitie
Zeewolde
zo 14 jan 2018 Kroese Wevers cross
Winterswijk
zo 14 jan 2018 156e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 14 jan 2018 BK Cross - Witvencross en Wandel Event
Veldhoven
zo 14 jan 2018 Kopjesloop
Delft
zo 14 jan 2018 Elster-run #6
Elst Gld
vr 19 jan 2018 54ste Abdijcross Ladies Night Run
Kerkrade
za 20 jan 2018 Atlantisdata Zwolse Bos Loop
Heerde
za 20 jan 2018 Kwintelooyen WinterRun
Rhenen
za 20 jan 2018 54ste Abdijcross
Kerkrade
za 20 jan 2018 Zuurbergcross
Holten
za 20 jan 2018 FORTIUS Merwelandencross
Dordrecht
za 20 jan 2018 Westduincross
Den Haag
za 20 jan 2018 UDIK Loop
Klijndijk
za 20 jan 2018 1e crossduathlon Workum
Workum
zo 21 jan 2018 Global-e Spiridoncross
Rijen
zo 21 jan 2018 Heldense Bossen Cross
Helden
zo 21 jan 2018 54ste Abdijcross
Kerkrade
zo 21 jan 2018 Annendaalloop
Posterholt
zo 21 jan 2018 Hulsbeekcross
Oldenzaal
zo 21 jan 2018 Beers Binnenmaas Cross
Mijnsheerenland
zo 21 jan 2018 Bosmarathon en minder
Assen
zo 21 jan 2018 Ruitenburg Halve Maassluis
Maassluis
zo 21 jan 2018 Parklopen #13 - Park Lingezegen
Elst
zo 21 jan 2018 Rooise Crosslopen 2017/2018 4e
Sint-Oedenrode
vr 26 jan 2018 86e Jagersplasloop
Zaandam
za 27 jan 2018 De Tol Trailrun
Nunspeet
za 27 jan 2018 Safari Trail
Arnhem
za 27 jan 2018 Havelter Hunebedloop
Havelte
za 27 jan 2018 Mastboscross
Breda
za 27 jan 2018 29e Physio.Fit Dirk IV-loop
Hoornaar
za 27 jan 2018 FS Hondsrugcross
Emmen
za 27 jan 2018 4. Crosslauf Petrusheim
Weeze
za 27 jan 2018 Crosscompetitie Poule noord
Heerhugowaard
za 27 jan 2018 Zwemloop Vlissingen
Vlissingen
za 27 jan 2018 Scholierenloop
Venray
zo 28 jan 2018 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 28 jan 2018 Rokkeveense Dekkerloop
Zoetermeer
zo 28 jan 2018 Vlakwatercross
Venray
zo 28 jan 2018 Safari Run
Arnhem
zo 28 jan 2018 61e Joe Mann Bosloop
Best
zo 28 jan 2018 Mastboscross
Breda
zo 28 jan 2018 Jeugdcross Schoonhoven, Hollandscheveld
Hollandscheveld
zo 28 jan 2018 Ambtenarencross
Hollandscheveld
zo 28 jan 2018 Hubo Kaagloop 2018
Wervershoof
zo 28 jan 2018 TRR-Bosloop
Tilburg
zo 28 jan 2018 Noordkop-crossloop
Den Helder
zo 28 jan 2018 2de Lengkeektrail
Oostvoorne
zo 28 jan 2018 86e Jagersplasloop
Zaandam
do 01 feb 2018 2e Baanloop
Kampen
za 03 feb 2018 AV Zeewolde Wintercross
Zeewolde
za 03 feb 2018 Voorwinden Heinenoordtunnelloop
Oud-Beijerland
za 03 feb 2018 AVR 5e Running Center duinloop
Katwijk
zo 04 feb 2018 AVC Strand- & Duinloop
Castricum
zo 04 feb 2018 Leudal Cross
Haelen
zo 04 feb 2018 Centraal Beheer Midwinter Marathon
Apeldoorn
zo 04 feb 2018 Van den Noort Atledo Cross
Dongen
zo 04 feb 2018 Ballentent strandloop
Hoek van Holland
zo 04 feb 2018 Arnoud Magnin Wintercross
Schipborg
zo 04 feb 2018 Groenhovenloop
Gouda
zo 04 feb 2018 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 04 feb 2018 Leeuwarden-Marsum-Leeuwarden
Leeuwarden
zo 04 feb 2018 4e AV Horror Winterloop
Sneek
zo 04 feb 2018 Heuvelrug-cross
Uden
zo 04 feb 2018 MOS cross duathlon Etten-Leur
Etten-Leur
zo 04 feb 2018 DJA Cross en Clubcross
Zundert
zo 04 feb 2018 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 04 feb 2018 FORTIUS Trainingsloop
Dordrecht
zo 04 feb 2018 Parklopen #26 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 04 feb 2018 HEMA Ijzeren Man loop 4-2-18
Weert
za 10 feb 2018 Gelre Jutbergtrail
Dieren
za 10 feb 2018 44e Februariloop
Bennekom
za 10 feb 2018 Kruikenloop
Tilburg
za 10 feb 2018 Valentijnscross
Wierden
za 10 feb 2018 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 11 feb 2018 Noord-Aa Polderloop
Zoetermeer
zo 11 feb 2018 Leestencross
Ugchelen (Apeldoorn)
zo 11 feb 2018 LOKO Loopcompetitie
Zeewolde
zo 11 feb 2018 DiemerCross
Diemen
zo 11 feb 2018 Kopjesloop (1 van de 4 loop)
Delft
zo 11 feb 2018 Elster-run #7
Elst Gld
ma 12 feb 2018 3 km testloop
Nieuwleusen
wo 14 feb 2018 Baanloop Februari
Aalsmeer
za 17 feb 2018 TexelTrail
Texel
za 17 feb 2018 BEEsports baanultra
Steenwijk
za 17 feb 2018 De zwaarste 10 van Zeeland
Burgh-Haamstede
za 17 feb 2018 Aarcross
Alphen aan den Rijn
za 17 feb 2018 Rietplasrun
Emmen
za 17 feb 2018 Crosskampioenschappen
AV Pijnenburg
za 17 feb 2018 Aco van Elderen crossloop
Ommen
zo 18 feb 2018 55e Commanderije Bosloop
De Mortel
zo 18 feb 2018 PK Sport Bosdijkloop
Vinkeveen
zo 18 feb 2018 Wedertcross
Valkenswaard
zo 18 feb 2018 Beers 'de Banaan' Cross
Willemstad
zo 18 feb 2018 Runnersworld Mooie Nel Cross
Haarlem
zo 18 feb 2018 157e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn
zo 18 feb 2018 Parklopen #14 - Park Lingezegen
Elst
zo 18 feb 2018 Rooise Crosslopen 2017/2018 5e
Sint-Oedenrode
za 24 feb 2018 Slangenburgse Trailrun
IJzevoorde
za 24 feb 2018 Zwemloop Bergen op Zoom
Bergen op Zoom
za 24 feb 2018 Sint Anthonis Trail
Sint Anthonis
zo 25 feb 2018 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 25 feb 2018 Sportplein Eindhoven Karpencross
Eindhoven
zo 25 feb 2018 Oerpolderloop
It Heidenskip
zo 25 feb 2018 27e MARESIA Cross Duathlon & ATB evenement
Waalwijk
zo 25 feb 2018 Classique D'Alphen
Alphen
za 03 mrt 2018 5e HUMAN-CARE~run
Putten
za 03 mrt 2018 Spa-Francorchamps Run
Stavelot
za 03 mrt 2018 2e Crossloop
Kampen
zo 04 mrt 2018 Berden Voorjaarsloop
Venlo
zo 04 mrt 2018 20 van Alphen
Alphen aan den Rijn
zo 04 mrt 2018 Runnersworld-Polderloop
Obdam
zo 04 mrt 2018 Vink Baggerloop
Didam
zo 04 mrt 2018 Rico Salvetti Loop
Moergestel
zo 04 mrt 2018 Achtkastelenloop
Vorden
zo 04 mrt 2018 Runnersworld Spaarnwoudeloop
Velsen-Zuid
zo 04 mrt 2018 Den Helder - Schagen
Den Helder
zo 04 mrt 2018 Rabobank Trappenbergloop
Huizen
zo 04 mrt 2018 25e Bemmelloop
Bemmel
zo 04 mrt 2018 Rondje Goutum
Leeuwarden
zo 04 mrt 2018 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 04 mrt 2018 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 04 mrt 2018 HEMA Ijzeren man loop 4-3-18
Weert
zo 04 mrt 2018 TV Argo Run Bike Run
't Lageveld
zo 04 mrt 2018 Schaats-Loop Tilburg
Tilburg
zo 04 mrt 2018 Parklopen #27 - Park Sonsbeek
Arnhem
do 08 mrt 2018 Baanloop 5km
Zwolle
za 10 mrt 2018 38e Broekhuis Halve Marathon Harderwijk
Harderwijk
za 10 mrt 2018 NK Cross / Phanos Boscross
Amstelveen
za 10 mrt 2018 Halve Marathon van Haren
Haren
za 10 mrt 2018 42e Dordtse Biesbosch halve marathon
Dordrecht
za 10 mrt 2018 3bergenLOOP
Driebergen
za 10 mrt 2018 Pannekoekenmolenloop
Burgh-Haamstede
za 10 mrt 2018 Halve marathon De Waal
De Waal-Texel
za 10 mrt 2018 Veneboerloop
Drachten
za 10 mrt 2018 Veluwepoortloop
Nijkerk
za 10 mrt 2018 Lichtjesloop
Assendelft
za 10 mrt 2018 Bovenbergloop
Goor
za 10 mrt 2018 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 10 mrt 2018 30e Hel van Bakel
Bakel
zo 11 mrt 2018 AttilaRun
Tilburg
zo 11 mrt 2018 Gulbergencross
Mierlo
zo 11 mrt 2018 Elverloop
Wehl
zo 11 mrt 2018 NK Cross / Phanos Boscross
Amstelveen
zo 11 mrt 2018 48e Merenloop
Grou
zo 11 mrt 2018 Voorjaarsloop
Heerhugowaard
zo 11 mrt 2018 Louis Vinkloop
Amsterdam
zo 11 mrt 2018 Rondje Bussloo Lenteeditie
Bussloo
zo 11 mrt 2018 Mokumse Vrouwenloop
Amsterdam
zo 11 mrt 2018 Munnikloop
Purmerend
zo 11 mrt 2018 Park-cross
Uden
zo 11 mrt 2018 Kopjesloop
Delft
zo 11 mrt 2018 Clubkampioenschappen cross
Oosterhout Nb
zo 11 mrt 2018 30e Hel van Bakel
Bakel
zo 11 mrt 2018 Elster-run #8
Elst Gld
wo 14 mrt 2018 Roetersrun
Amsterdam
wo 14 mrt 2018 Baanloop Maart
Aalsmeer
do 15 mrt 2018 Parklopen #16 - Park Lingezegen
Elst
za 17 mrt 2018 Euroma Kruidenloop
Wapenveld
za 17 mrt 2018 17e Dokkum Bonifatiusloop
Dokkum
za 17 mrt 2018 Halve Marathon van Sint Anthonis
Sint Anthonis
za 17 mrt 2018 Kroeg tot Kroegloop
Ruinen
za 17 mrt 2018 66e Reeuwijkse Plassenloop
Reeuwijk
za 17 mrt 2018 Lenteloop
Emmen
za 17 mrt 2018 2e Lageveldloop
Wierden
za 17 mrt 2018 Crosscompetitie Finale Jeugd
Soest
za 17 mrt 2018 Zwemloop Kapelle
Kapelle
za 17 mrt 2018 Vuurtorentrail 17-18 maart '18
Hollum
zo 18 mrt 2018 Hollandia's Dijkenloop
Hoorn
zo 18 mrt 2018 Rondje Nederland
Arnhem
zo 18 mrt 2018 Internationale Zwinstedenloop
Sluis
zo 18 mrt 2018 30e Parelloop
Brunssum
zo 18 mrt 2018 Kempen Run
Hapert
zo 18 mrt 2018 Parnassia Groep Loop
Castricum
zo 18 mrt 2018 Sultanaloop
Zaandam
zo 18 mrt 2018 Parklopen #15 - Park Lingezegen
Elst
zo 18 mrt 2018 Zuurbier Makelaardij Voorjaarsloop
Anna Paulowna
zo 18 mrt 2018 Vuurtorentrail 17-18 maart '18
Hollum
zo 18 mrt 2018 Drunense Duinenloop
Drunen
di 20 mrt 2018 Coopertest, 1000m en 5000m
Epe
za 24 mrt 2018 17e Monnikenloop
Schiermonnikoog
za 24 mrt 2018 Univé Leekster Lente Loop
Leek
za 24 mrt 2018 Ladies Park Run
Rijssen
za 24 mrt 2018 Ronde van Bruinisse
Bruinisse
za 24 mrt 2018 Ruitenburg Halve Westland
Naaldwijk
za 24 mrt 2018 Bos- en Heideloop
Garderen
za 24 mrt 2018 Zuudwoldiger Viaductenloop
Zuidwolde
za 24 mrt 2018 AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop
Warnsveld
za 24 mrt 2018 Gaanzeloop 2.0
Gelselaar
zo 25 mrt 2018 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 25 mrt 2018 Weir Venloop
Venlo
zo 25 mrt 2018 Lenteloop Eerbeek
Eerbeek
zo 25 mrt 2018 Rondje Boerpad
Ruinerwold
zo 25 mrt 2018 Beers 10 van Tiengemeten
Tiengemeten
zo 25 mrt 2018 IJsselTrail
IJsselstein
zo 25 mrt 2018 24e Haaksbergse Engelse Mijlenloop
Haaksbergen
zo 25 mrt 2018 Kruisberg Trailrun
Doetinchem
zo 25 mrt 2018 25e Ekiden Zwolle
Zwolle
zo 25 mrt 2018 10 van Halsteren
Halsteren
zo 25 mrt 2018 Annerbos Cross
Annen
zo 25 mrt 2018 Brijderloop
Alkmaar
zo 25 mrt 2018 30 jaar TRR-Bosloop
Tilburg
zo 25 mrt 2018 De Hardloopwinkel HRR 1vd4loop
Wassenaar
ma 26 mrt 2018 Voorjaarsloop
Helmond
wo 28 mrt 2018 Kronos Campusloop
Enschede
wo 28 mrt 2018 Obstacle
Goor
wo 28 mrt 2018 Campus Run
Wageningen
wo 28 mrt 2018 Campus Run
Wageningen
do 29 mrt 2018 Sportplein Eindhoven Dommelloop
Eindhoven
do 29 mrt 2018 Coopertest AV Spiridon
Rijen
vr 30 mrt 2018 25 Km van Hulst
Hulst
za 31 mrt 2018 LEGiO-run
Grootegast
za 31 mrt 2018 Astrea Paas Run
Groningen
za 31 mrt 2018 Essense paasloop en 29e 10 mijl
Essen
za 31 mrt 2018 13e Rondje Vrachelen
Oosterhout
za 31 mrt 2018 45e Rivierenland Parkloop
Schoonhoven
za 31 mrt 2018 Condensloop
Leeuwarden
za 31 mrt 2018 25 Km van Hulst
Hulst
zo 01 apr 2018 Paasloop Lichtenvoorde
Lichtenvoorde
zo 01 apr 2018 RUNNERSWORLD Wintercup
Lelystad
zo 01 apr 2018 HEMA IJzeren man loop 1-4-18
Weert
zo 01 apr 2018 Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
zo 01 apr 2018 Parklopen #28 - Park Sonsbeek
Arnhem
ma 02 apr 2018 De Halve van de Haar
Haarzuilens
ma 02 apr 2018 Lions Heuvelloop
Overveen
ma 02 apr 2018 Paasloop - Kilder
Kilder
ma 02 apr 2018 Ronde van Park 16Hoven
Rotterdam
ma 02 apr 2018 Rabobank Klap tot klaploop
Stadskanaal
ma 02 apr 2018 De Wielenloop Rosmalen
Rosmalen
ma 02 apr 2018 42e Paasloop
Boxtel
ma 02 apr 2018 54e Drie molenloop
Aarlanderveen
ma 02 apr 2018 Zjwamer Paosloup
Swalmen
ma 02 apr 2018 Helly Hansen Bolswarder Paasloop
Bolsward
di 03 apr 2018 Primera de Haan 4 mijlrun
Hoogeveen
wo 04 apr 2018 NK Veldloop voor Ambtenaren
Breda
vr 06 apr 2018 7e Boulevardloop Nieuweroord
Nieuweroord
vr 06 apr 2018 ACO scholierenloop
Ommen
za 07 apr 2018 Runnersworld Halve Marathon Ommen
Ommen
za 07 apr 2018 Halve Marathon van Nunspeet
Nunspeet
za 07 apr 2018 Hubo Heitse Leudalloop
Heythuysen
za 07 apr 2018 Rondje Zegveld
Zegveld
za 07 apr 2018 35e Kraaijenbergse Plassenloop
Linden (Cuijk)
za 07 apr 2018 Moba Kippenren
Barneveld
za 07 apr 2018 3e Brakelse lenteloop
Brakel
za 07 apr 2018 3en Brakelse lenteloop
Brakel
za 07 apr 2018 11e Raitdaiprun
Sauwerd
zo 08 apr 2018 IJsselloop
Deventer
zo 08 apr 2018 Nescioloop
Amsterdam
zo 08 apr 2018 Hollen door de Bollen
Lisse
zo 08 apr 2018 Halve van Den Helder
Den Helder
zo 08 apr 2018 Lochemse Bergloop
Barchem
zo 08 apr 2018 Rondje Millingen
Millingen a/d Rijn
zo 08 apr 2018 Klifloop
Nijmegen-Noord
zo 08 apr 2018 FORTE10vanAssen
Assen
zo 08 apr 2018 Bouwgroep Van Schijndel Molenbroek triml
Gemert
zo 08 apr 2018 Ronde van Súdwest Fryslân
Sneek
zo 08 apr 2018 Scholierenloop
Sint-Oedenrode
zo 08 apr 2018 7e Westfriese RunBikeRun
Hoorn Nh
zo 08 apr 2018 BKK loop (Beetskoogkadeloop)
Oudendijk Nh
zo 08 apr 2018 Amerongse Bergloop
Amerongen
zo 08 apr 2018 Elster-run #9
Elst Gld
zo 08 apr 2018 Laco Zwemloop
Venray
wo 11 apr 2018 8e Global-e Leemputtenloop
Rijen
wo 11 apr 2018 Baanloop April
Aalsmeer
wo 11 apr 2018 Baanloop 5km
Zwolle
vr 13 apr 2018 The Night Run Festival
Nijmegen
za 14 apr 2018 15e SecureRun
Ameide
za 14 apr 2018 Woldbergtrail
Steenwijk
za 14 apr 2018 Semslinieloop en Lutje Turfje loop
Annerveenschekanaal
za 14 apr 2018 Putten Power Run
Putten
za 14 apr 2018 VeluwseBronRun
Emst
za 14 apr 2018 Slach om é Mar
Burgum
za 14 apr 2018 3e Lageveldloop
Wierden
za 14 apr 2018 Kastelenloop Diepenheim kids
Diepenheim
za 14 apr 2018 Woldbergtrail 2018
Steenwijk
za 14 apr 2018 Run2Day Vlinderloop
Houten
zo 15 apr 2018 Hoogeveense Cascaderun
Hoogeveen
zo 15 apr 2018 Kastelenloop Diepenheim
Diepenheim
zo 15 apr 2018 Nomen race
Beekbergen
zo 15 apr 2018 DRV Bergse Monumentenloop
Bergen op Zoom
zo 15 apr 2018 Kivo 10 Engelse Mijl
Edam
zo 15 apr 2018 PLUS Kleffenloop
Overloon
zo 15 apr 2018 AVON Emma-cross
Heerlen
zo 15 apr 2018 Zier Running Lenteloop
Den Haag
zo 15 apr 2018 Kloetloop
Grootebroek
zo 15 apr 2018 PCC MaalwaterRun & MaalwaterWalk
Heiloo
zo 15 apr 2018 Voorjaarsloop Goirle
Goirle
zo 15 apr 2018 Duin-Bollenloop
Julianadorp
zo 15 apr 2018 87e Jagersplasloop
Zaandam
zo 15 apr 2018 Zwemloop Breda
Breda
zo 15 apr 2018 Parklopen #16 - Park Lingezegen
Elst
zo 15 apr 2018 Ropa-trailrun
Doetinchem
di 17 apr 2018 Trimloopcyclus 1
Geldrop
di 17 apr 2018 Loopavond AV De Gemzen
Heerde
wo 18 apr 2018 Koplopers Klasse Cup
Delft
vr 20 apr 2018 De Koningsloop
Heerde
za 21 apr 2018 Ladies' Run for Charity
Stellendam
za 21 apr 2018 Jan van de Pol voorjaarsloop
Rhenen
za 21 apr 2018 Taxandria Vennenloop
Oisterwijk
za 21 apr 2018 RegioBank Schapendriftrun Elspeet
Elspeet
za 21 apr 2018 Start to Run
Uden
zo 22 apr 2018 Enschede Marathon
Enschede
zo 22 apr 2018 Roermond City Run
Roermond
zo 22 apr 2018 Westeinderloop
Aalsmeer
zo 22 apr 2018 11e Oranjeloop
Ter Aar
zo 22 apr 2018 MSMotion Zwolle Editie
Zwolle
ma 23 apr 2018 3 km testloop
Nieuwleusen
di 24 apr 2018 Zomeravondcup 1
Utrecht
di 24 apr 2018 Koningsloop
Halsteren
wo 25 apr 2018 Kathmandu Urban Marathon
Kathmandu
do 26 apr 2018 5e Koningsloop Raamsdonksveer
Raamsdonksveer
do 26 apr 2018 5e Exalto.biz Koningsnachtloop
Hoorn Nh
vr 27 apr 2018 Singelloop
Wijk bij Duurstede
vr 27 apr 2018 Wallenloop
Elburg
vr 27 apr 2018 Bavaria Kings & Queens run
Lieshout
vr 27 apr 2018 Beiler Koningsloop
Beilen
vr 27 apr 2018 Wijboschloop
Wijbosch
vr 27 apr 2018 Oranjerun
Oldehove
vr 27 apr 2018 Orange Obstacle Run
Den Ham
vr 27 apr 2018 Koningsloop Hasselt
Hasselt
vr 27 apr 2018 Oranjeloop
Hoge Hexel
vr 27 apr 2018 Koningsloop
Harderwijk
vr 27 apr 2018 43e Omloop van Menheerse
Middelharnis
vr 27 apr 2018 Stadsloop 2018
Hattem
vr 27 apr 2018 Koningsloop 2018
Beilen
za 28 apr 2018 Rundje um ut Hundje
Horst
za 28 apr 2018 4e Dorp met Vaart-Loop
Nieuw-Amsterdam
za 28 apr 2018 Fit & Frij Rin
Heeg
za 28 apr 2018 Zwemloop Reynaertland Hulst
Hulst
zo 29 apr 2018 Bosloopcompetitie
Harderwijk
zo 29 apr 2018 4Mijl van Diever
Diever
zo 29 apr 2018 41e Treechloop
Maastricht
zo 29 apr 2018 Koningsloop PEC1910
Zwolle
zo 29 apr 2018 VIB lopen Finale
Maarssen
zo 29 apr 2018 Hoge Berg loop
Den Burg
za 05 mei 2018 Lexis Crossloop Zuidwolde
Zuidwolde
za 05 mei 2018 Liberty Run
Waalwijk
za 05 mei 2018 Bevrijdingsloop
Holten
za 05 mei 2018 Hunebedloop
Borger
za 05 mei 2018 Running Center Testloop
Zutphen
zo 06 mei 2018 Slach om e Sûd
Leeuwarden
zo 06 mei 2018 Parklopen #1 - Park Doornik
Doornik
zo 06 mei 2018 Parklopen #29 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 06 mei 2018 HEMA IJzerenman loop 6-5-18
Weert
zo 06 mei 2018 Run4Educaided 2018
Groningen
zo 06 mei 2018 AVW Robbenoordbosloop
Wieringerwerf
di 08 mei 2018 Voorjaarsloop
Epe
di 08 mei 2018 37e De-4-van-Meppel
Meppel
wo 09 mei 2018 18e Germano Veldwijkloop
Ermelo
wo 09 mei 2018 Limburg Cycling Chrono Trofee
Heel
wo 09 mei 2018 Baanloop Mei
Aalsmeer
do 10 mei 2018 Smulbosloop
Dordrecht
do 10 mei 2018 31e Trompper Optiek Golden Tenloop
Delft
do 10 mei 2018 15 km van Smaal Standdaarbuiten
Standdaarbuiten
do 10 mei 2018 36e Gebr. Swinkels Dreefloop
Deurne
za 12 mei 2018 Trailrun
Wezep
za 12 mei 2018 Guus Wokke opticien loop
Panningen
za 12 mei 2018 16e van Mossel OPC Kaaienloop
Oosterhout Nb
za 12 mei 2018 Run van Gieten
Gieten
za 12 mei 2018 Kronos Ekiden Enschede
Enschede
za 12 mei 2018 Oirschotse Stoelloop
Oirschot
za 12 mei 2018 Run2Day Vlinderloop
Houten
za 12 mei 2018 Stemer Omloop
Stedum
za 12 mei 2018 Hindeloop
Hindeloopen
zo 13 mei 2018 Rondehoeploop
Ouderkerk a/d Amstel
zo 13 mei 2018 Reuzenloop Borgerhout
Borgerhout
zo 13 mei 2018 Kopjesloop
Delft
zo 13 mei 2018 88e Jagersplasloop
Zaandam
zo 13 mei 2018 zwemloop Rucphen
Rucphen
zo 13 mei 2018 Elster-run #10
Elst Gld
zo 13 mei 2018 Ronde van Nijmegen
Nijmegen
ma 14 mei 2018 Hardloopavond4daagse
Amsterdam
di 15 mei 2018 Zomeravondcup 2
Utrecht
di 15 mei 2018 Trimloopcyclus 2
Geldrop
di 15 mei 2018 Hardloopavond4daagse dag 2
Amsterdam
di 15 mei 2018 37e De 4 van Meppel
Meppel
di 15 mei 2018 Achtervolgingsloop
Wieringerwerf
di 15 mei 2018 Heemskerk jeugd strandlopen
Katwijk
wo 16 mei 2018 Erflandenrun
Hoogeveen
wo 16 mei 2018 Wisentloop Dronten
Dronten
wo 16 mei 2018 Hardloopavond4daagse dag 3
Amsterdam
wo 16 mei 2018 Baanloop
Apeldoorn
wo 16 mei 2018 9eSoester Blauwe Paaltjes Loop
Soest
do 17 mei 2018 23e Cebustaloop
Heerlen
do 17 mei 2018 Lopers Company Wallenloop
Hellevoetsluis
do 17 mei 2018 Tennet Lenteloop
Arnhem
do 17 mei 2018 Hardloopavond4daagse dag 4
Amsterdam
do 17 mei 2018 Running Center Baanloop
Zutphen
za 19 mei 2018 14e Krakelingenloop
Heukelum
za 19 mei 2018 14e Vrieling Hardenberg City Run
Hardenberg
za 19 mei 2018 Wekerun
Wekerom
za 19 mei 2018 Nightrun
Helmond (BEL)
zo 20 mei 2018 Bommelasloop
Enschede
zo 20 mei 2018 Kleipikkersrun
St-Lenaarts
zo 20 mei 2018 Lopers Company Harry Driessen Heidetrail
Landgraaf
zo 20 mei 2018 Parklopen #17 - Park Lingezegen
Elst
ma 21 mei 2018 Abdijloop
Aduard
ma 21 mei 2018 Lelieloop
Etten-Leur
ma 21 mei 2018 Ooyse Landloop
Oud Zevenaar
di 22 mei 2018 37e De 4 van Meppel
Meppel
di 22 mei 2018 2e Loopavond AV De Gemzen
Heerde
di 22 mei 2018 Heemskerk jeugd strandlopen
Katwijk
wo 23 mei 2018 Zwemloop de Waterlelie
Zuidwolde
vr 25 mei 2018 4Parken City Night Trail
Arnhem
vr 25 mei 2018 Aalandenloop
Zwolle
vr 25 mei 2018 Globalrize - contour run
Oldebroek
vr 25 mei 2018 23e Bouwbedrijf Beverwijkloop
Balkbrug
vr 25 mei 2018 Loopgala 25.05.2018
Doetinchem
za 26 mei 2018 35e Drenthe Loopfestijn
Klazienaveen
za 26 mei 2018 Ameronger Koploop
Amerongen
za 26 mei 2018 Kleef Run Apeldoorn
Apeldoorn
za 26 mei 2018 CONTOUR Run op Velden
Velden
za 26 mei 2018 Zeebodemloop
Lelystad
za 26 mei 2018 Brooklandrun
Bornerbroek
za 26 mei 2018 15e Rivierenhofloop
Deurne
za 26 mei 2018 Rondje Sprundel
Sprundel
za 26 mei 2018 Ponymarkt 2.0 Prestatieloop
Puttershoek
za 26 mei 2018 Obstaclerun Zwembad De Koerbelt
Rijssen
zo 27 mei 2018 Halve van Renesse
Renesse
zo 27 mei 2018 BrandLoyalty Vestingloop 'sHertogenbosch
's-Hertogenbosch
zo 27 mei 2018 Ketelwaldtrail
Milsbeek
zo 27 mei 2018 Vlagheideloop
Eerde
zo 27 mei 2018 The Royal Ten
Den Haag
zo 27 mei 2018 Wefitness ReitdiephavenRun
Groningen
zo 27 mei 2018 Eiberrun
Eibergen
zo 27 mei 2018 Nauernabergloop
Assendelft
zo 27 mei 2018 Oerparcours
Mill
zo 27 mei 2018 Triathlon Hengelo Gld
Hengelo Gld
zo 27 mei 2018 Triatlon
Dendermonde (BEL)
di 29 mei 2018 37e De 4 van Meppel
Meppel
wo 30 mei 2018 Zomeravondcup 3
Utrecht
wo 30 mei 2018 Station tot Station Loop
Dalfsen
wo 30 mei 2018 Clubkampioenschappen AVZ
Zeewolde
wo 30 mei 2018 Simone FM Estafette loop
Hoogeveen
wo 30 mei 2018 Limburg Cycling Chrono Trofee
Herkenbosch
do 31 mei 2018 Uilenstede VU Polderloop
Amstelveen
do 31 mei 2018 Wärtsilä Power Run
Kampen
do 31 mei 2018 FBK Dubbele Mijl
Hengelo (O)
vr 01 jun 2018 16e Twenterand Run
Vriezenveen
vr 01 jun 2018 Kadodderloop
Sint-Katelijne-Waver
za 02 jun 2018 4 mijl van Papendrecht
Papendrecht
za 02 jun 2018 Twentse Smokkel Trail
Losser
za 02 jun 2018 Cuneraloop
Rhenen
za 02 jun 2018 24e LONU Van Goghloop
Nuenen
za 02 jun 2018 Van Goghloop Zundert
Zundert
za 02 jun 2018 Enveloop
Dinxperlo
za 02 jun 2018 Osseloop
Ottersum
za 02 jun 2018 19e Albert Heijn Rondje Rijen
Rijen
za 02 jun 2018 Mini Marathon Zeewolde
Zeewolde
za 02 jun 2018 Biothlon
Arnhem
za 02 jun 2018 Remax Kneesloop Dokev
Anna Paulowna
zo 03 jun 2018 Quintusloop
Hengelo
zo 03 jun 2018 Rietplasloop
Emmen
zo 03 jun 2018 Schutz Marathon Hoorn
Hoorn
zo 03 jun 2018 Trailrun Leudal
Heythuysen
zo 03 jun 2018 Brabantse Wal Marathon
Bergen op Zoom
zo 03 jun 2018 De Loop van Leidsche Rijn
Vleuten/De Meern
zo 03 jun 2018 De Asserstadsloop
Assen
zo 03 jun 2018 Rabobank Drie Dorpenloop
Kortenhoef
zo 03 jun 2018 Mooi Ruinen Run
Ruinen
zo 03 jun 2018 Zwitserloot Dakrun
Groesbeek
zo 03 jun 2018 Waterland Halve Marathon
Monnickendam
zo 03 jun 2018 Esterun
Escharen
zo 03 jun 2018 HEMA IJzeren man loop 3-6-18
Weert
zo 03 jun 2018 Parklopen #30 - Park Sonsbeek
Arnhem
zo 03 jun 2018 MARESIA Fun triathlon 1/8
Waspik
zo 03 jun 2018 1e rondje Schoolmeester 2018
Westzaan
zo 03 jun 2018 Sint Andries run
Antwerpen (BEL)
zo 03 jun 2018 MSMotion Rotterdam Editie
Rotterdam
zo 03 jun 2018 Mooi Ruinen Run
Ruinen
ma 04 jun 2018 41e Singelloop Woerden
Woerden
di 05 jun 2018 Heemskerk jeugd strandlopen
Katwijk
wo 06 jun 2018 Bedriegertjesloop
Rozendaal
wo 06 jun 2018 De Lus van Akkrum
Akkrum
wo 06 jun 2018 Wierholt zomeravondloop
Wieringerwerf
wo 06 jun 2018 Speeltuinloop
Hollandscheveld
wo 06 jun 2018 Pagnevaartloop
Oudenbosch
wo 06 jun 2018 1e dag 3-daagse competitie
Huisduinen
wo 06 jun 2018 Campusrun TU Delft
Delft
vr 08 jun 2018 Assist Verzuim Rijsserbergloop
Rijssen
vr 08 jun 2018 Globalathletics Kids
Nijmegen
za 09 jun 2018 KroondomeinTrail
Apeldoorn
za 09 jun 2018 36e Nationale Lenteloop
Papendrecht
za 09 jun 2018 Scania Zwolse Halve Marathon
Zwolle
za 09 jun 2018 10veneloop
Tiendeveen
za 09 jun 2018 Triatlon GNSK
Wageningen
zo 10 jun 2018 Engelen run
Engelen
zo 10 jun 2018 Marathon Amersfoort
Amersfoort
zo 10 jun 2018 Running Center City Hanzeloop
Zutphen
zo 10 jun 2018 Gaasperplasrun
Amsterdam
zo 10 jun 2018 8 van Drachten
Drachten
zo 10 jun 2018 Keppelrun
Hoog-Keppel
zo 10 jun 2018 WodanRun
Wolfheze
zo 10 jun 2018 2e rondje Schoolmeester 2018
Westzaan
zo 10 jun 2018 kopjesloop
Delft
di 12 jun 2018 Heemskerk jeugd strandlopen
Katwijk
wo 13 jun 2018 Zomeravondcup 4
Utrecht
wo 13 jun 2018 Bernhoven loopt warm!
Uden
wo 13 jun 2018 Midzomeravondloop
Bleiswijk
wo 13 jun 2018 Global-e Runnersworld Hardloopgala Gilze
Gilze
wo 13 jun 2018 Hippolytusrun
Middelstum
wo 13 jun 2018 Limburg Cycling Chrono Trofee
Well Lb
wo 13 jun 2018 Baanloop Juni
Aalsmeer
wo 13 jun 2018 Tonden
Tonden
do 14 jun 2018 XRun
Harkstede
do 14 jun 2018 Purmerbosloop
Purmerend
vr 15 jun 2018 Businessloop Amersfoort
Amersfoort
vr 15 jun 2018 Haastrechtloop
Haastrecht
vr 15 jun 2018 Veluwezoomtrail 2018
Dieren
vr 15 jun 2018 Haastrechtloop
Haastrecht
za 16 jun 2018 Veluwezoomtrail
Dieren
za 16 jun 2018 Heuvelrugloop Maarn
Maarn
za 16 jun 2018 Kragten Avondloop Herten
Herten
za 16 jun 2018 Bavoloop
Rijsbergen
za 16 jun 2018 Wiezoloop
Wierden
za 16 jun 2018 Nieuwlandse Wallenloop
Amersfoort
za 16 jun 2018 20e Groot Ginkelse Loop
Wekerom (gem. Ede)
za 16 jun 2018 12e Hernense Stratenloop
Hernen
za 16 jun 2018 Genneperhuysloop
Gennep
za 16 jun 2018 10K2018 Krimpenerwaard
Krimpen aan den Lek
za 16 jun 2018 Deurne City Run
Deurne
za 16 jun 2018 Positif Dwars Door Dongen
Dongen
za 16 jun 2018 Jubileumloop Warmlopers
Zwolle
za 16 jun 2018 Leijenloop
Opeinde
za 16 jun 2018 De Maasdijk - Triathlon
Oss
za 16 jun 2018 De Maasdijk - Triathlon
Oss
zo 17 jun 2018 8e MHB Overbetuweloop
Elst
zo 17 jun 2018 Vaderdaglopen
Sint-Oedenrode
zo 17 jun 2018 Lindenholt RUN
Nijmegen
zo 17 jun 2018 Veluwezoomtrail
Dieren
zo 17 jun 2018 Wieringermeer Trail
Wieringerwerf
zo 17 jun 2018 3e rondje Schoolmeester 2018
Westzaan
zo 17 jun 2018 Parklopen #18 - Park Lingezegen
Elst
zo 17 jun 2018 Veluwezoomtrail 2018 ZO
Dieren
di 19 jun 2018 Trimloopcyclus 3
Geldrop
di 19 jun 2018 Staete Makelaars Jeroen Boschloop
's-Hertogenbosch
di 19 jun 2018 Coopertest, 1000m , 2000m en 5000m en Uurloop
Epe
di 19 jun 2018 Heemskerk jeugd strandlopen
Katwijk
wo 20 jun 2018 Munnikenslagloop
Rouveen
wo 20 jun 2018 Woudagemaalloop
Lemmer
wo 20 jun 2018 PotmargeRun
Leeuwarden
wo 20 jun 2018 2e dag 3-daagse competitie
Huisduinen
Met dank aan www.uitslagen.nl voor het beschikbaar stellen van deze uitslagen.