Hardloopkalender archief - november 2009

Archief november 2009

Hardloopevenementen

zo01nov2009AV Spirit Wintercup
Lelystad (FL)
zo01nov2009Avilas Sauna Brunch Loop
Naaldwijk, gemeente Westland (ZH)
zo01nov2009Trimloop Bergerbos
Bergen (LI)
zo01nov20091e Wintercircuit Snelwandelen
Rotterdam (ZH)
zo01nov2009Bos en Duin Cross
Texel (NH)
zo01nov2009114e Roadrunnersloop
Leiden (ZH)
zo01nov2009Herfsttrimloop Kombijsport
Badhoevedorp, gemeente Haarlemmermeer (NH)
zo01nov2009Vallende Bladerenloop
Beusichem, gemeente Buren (GE)
zo01nov20094e Scopias Klein Zwitserlandcross
Tegelen, gemeente Venlo (LI)
zo01nov2009De Krimpenerwaard Natuurmarathon
Lekkerkerk, gemeente Nederlek (ZH)
zo01nov2009Robbenoordbosloop
Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH)
zo01nov2009Winterloop
Sneek (FR)
zo01nov2009De Zilveren Turfloop
Mijdrecht, gemeente De Ronde Venen (UT)
zo01nov2009Grote Veldloop
Vorden, gemeente Bronckhorst (GE)
zo01nov2009Delftse Houtloop
Delft (ZH)
zo01nov2009Drunense Duinen Cross
Drunen, gemeente Heusden (NB)
zo01nov2009Boerenkoolloop
Warmenhuizen, gemeente Harenkarspel (NH)
zo01nov2009Maple Leaf cross
Hilversum (NH)
zo01nov2009Corus KAV Holland Cross
Spaarndam, gemeente Haarlem (NH)
zo01nov2009337e Panbos Trimloop
Bosch en Duin, gemeente Zeist (UT)
zo01nov2009IJzeren Man Volksloop
Weert (LI)
zo01nov2009Pingelloop
Haaksbergen (OV)
zo01nov2009Sqwarecross Crosscompetitie
Bladel (NB)
zo01nov2009Egboetsloop
Hauwert, gemeente Medemblik (NH)
zo01nov2009NEA Run
Purmerend (NH)
zo01nov2009Lintloop
Utrecht (UT)
zo01nov2009NK - trappenloop
Enschede (OV)
zo01nov2009Bosloop stg Bergen
Bergen (NH)
zo01nov2009Bonte Haas Loop
Wateringen, gemeente Westland (ZH)
di03nov2009Coopertest
Zutphen (GE)
vr06nov2009Bergrace by Night
Rhenen (UT)
za07nov2009Ontbijtloop Terschelling
Terschelling West, gemeente Terschelling (FR)
za07nov200952e Plantsoenloop
Groningen (GR)
za07nov2009LTB Flora Cross
Boskoop (ZH)
za07nov2009Vijfhoekparkloop
Zaandam, gemeente Zaanstad (NH)
za07nov2009Zandenplasloop
Nunspeet (GE)
za07nov2009De Heideloop
Heerenveen (FR)
za07nov2009Recra Wisent Cross
Dronten (FL)
za07nov200910e Vestingstad Run
Woudrichem (NB)
za07nov2009Wantijparkloop
Dordrecht (ZH)
za07nov2009Lemelerbergloop
Lemele, gemeente Ommen (OV)
za07nov2009Unive Adrillenloop
Winschoten (GR)
za07nov2009Najaarsloop Halve Marathon
Epe (GE)
za07nov2009Halve Marathon van Renswoude
Renswoude (UT)
za07nov2009Moerschanscross
Hulst (ZE)
za07nov2009Sint Joostertrimloop
Sint Joost, gemeente Maasgouw (LI)
za07nov2009AV Fortuna Veld en bosloop
Vlaardingen (ZH)
za07nov20093dNb Novembercrosscompetitie
Aalten (GE)
za07nov2009Coopertest
Voorburg (ZH)
za07nov2009Bennekomse Bosloop
Bennekom, gemeente Ede (GE)
za07nov2009Sauna loop
Heerenveen (FR)
za07nov20091e runningpoint veldloop competitie
Vlaardingen (ZH)
zo08nov200913e Beekse Bosloop Run for Fun
Hilvarenbeek (NB)
zo08nov2009Kranenbroeker Trimloop
Echt, gemeente Echt-Susteren (LI)
zo08nov2009Kopjesloop
Delft (ZH)
zo08nov2009Randerode Cross
Apeldoorn (GE)
zo08nov2009Berekuilloop
Utrecht (UT)
zo08nov2009Dijkgatsboscross R de Vriescross
Wieringerwerf, gemeente Wieringermeer (NH)
zo08nov2009Bosloop STG Schoorl
Schoorl, gemeente Bergen (NH)
zo08nov20091e Dinkelloop
Losser (OV)
zo08nov2009Najaarscross
Bleiswijk, gemeente Lansingerland (ZH)
zo08nov200921e Maresia Cross
Kaatsheuvel, gemeente Loon op Zand (NB)
zo08nov2009Heuvelrugcross
Zeeland, gemeente Landerd (NB)
zo08nov2009Dotterbloemloop
Zoetermeer (ZH)
zo08nov2009Holapress Valkenloop
Valkenswaard (NB)
zo08nov2009Frits van der Werff Eenhoornloop
Hoorn (NH)
zo08nov2009Duinrellcross
Wassenaar (ZH)
zo08nov2009GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo08nov200913e Beekse Bosloop-Run for Fun
Hilvarenbeek (NB)
zo08nov2009Twiskemolenloop
Landsmeer (NH)
zo08nov2009Sauna loop
Heerenveen (FR)
zo08nov200933ste Oosterduinloop
Noordwijkerhout (ZH)
wo11nov2009Sint Maarten Marathon
Glimmen, gemeente Haren (GR)
wo11nov2009Florimex 5 km baanloop
Aalsmeer (NH)
do12nov2009Coopertest en 5 km loop
Zwolle, gemeente Berkelland (GE)
do12nov2009Trimloop
Woudrichem (NB)
vr13nov2009Coopertest 5 en 10 km baanloop
Hoorn, gemeente Heerde (GE)
vr13nov2009Free Friday Night Run
Amsterdam (NH)
za14nov2009Rusthoeveloop
Putten (GE)
za14nov2009DTS-Varioloop
Wijdewormer, gemeente Wormerland (NH)
za14nov2009Marderhoekloop
Oudemirdum, gemeente Gaasterl‚n-Sleat (FR)
za14nov20092e trimloop 2009-2010
Assen (DR)
za14nov2009Rabo Robuust Run
Monster, gemeente Westland (ZH)
za14nov200942e Mosselloop
Burgh-Haamstede, gemeente Schouwen-Duiveland (ZE)
za14nov200916e Inkelcross
Kruiningen, gemeente Reimerswaal (ZE)
za14nov2009Duinlopen
Katwijk aan Zee, gemeente Katwijk (ZH)
za14nov2009Nelli Cooman Run
Stadskanaal (GR)
za14nov2009ACOVanElderen crossloop
ArriŽn, gemeente Ommen (OV)
za14nov2009Run-2-Day Vlinderloop
Houten (UT)
za14nov2009126e Zegerplasloop
Alphen aan den Rijn (ZH)
za14nov20093dNb Novembercrosscompetitie
Aalten (GE)
za14nov2009Vios Cross
Hollandscheveld, gemeente Hoogeveen (DR)
za14nov2009Bolderloop
Sliedrecht (ZH)
za14nov2009Cromwijckloop
Woerden (UT)
za14nov2009DTS-Varioloop
Wijdewormer, gemeente Wormerland (NH)
zo15nov20092e Wintercircuit Snelwandelen
Rotterdam (ZH)
zo15nov2009Kievitloop
Bergen op Zoom (NB)
zo15nov200918e Runner TDNN Stadsparkloop 1
Groningen (GR)
zo15nov2009Bos en Duin Cross
Texel (NH)
zo15nov2009WimDamenloop - 7-Loop
Utrecht (UT)
zo15nov2009Fortis Zevenheuvelenloop
Nijmegen (GE)
zo15nov2009Campus Cross
Veldhoven (NB)
zo15nov2009Trias trainingslopen
Dordrecht (ZH)
zo15nov2009Lycurgus Run
Krommenie, gemeente Zaanstad (NH)
zo15nov2009Scorpiocross
Oosterhout (NB)
zo15nov2009Delftse Houtloop
Delft (ZH)
zo15nov2009Spark Van Buurenloop
Spijkenisse (ZH)
zo15nov2009Molenvencross
Helmond (NB)
zo15nov2009Running Centre Cross Froskepolle
Leeuwarden (FR)
zo15nov2009De Wallenloop
Altweerterheide, gemeente Weert (LI)
zo15nov20091e Mazars natuurloop
Cadzand, gemeente Sluis (ZE)
zo15nov2009Molenloop
Edam, gemeente Edam-Volendam (NH)
zo15nov2009Crosscup Almere
Almere (FL)
zo15nov2009Duurloop Drent-Friese Woud
Boijl, gemeente Weststellingwerf (FR)
ma16nov2009Coopertest
Gemert, gemeente Gemert-Bakel (NB)
vr20nov2009Coopertest 5 km baanloop
Alkmaar (NH)
za21nov2009Internationale Loketnl Warandeloop Tilburg
Tilburg (NB)
za21nov2009Vijfhoekparkloop
Zaandam, gemeente Zaanstad (NH)
za21nov20094e Marathon van Leens
Leens, gemeente De Marne (GR)
za21nov20097e Reeuwijkse Hout Cross
Reeuwijk (ZH)
za21nov2009Trimloop Almbos
Giessen, gemeente Woudrichem (NB)
za21nov2009BVC Editie Wageningen
Wageningen (GE)
za21nov2009Vredespleinloop
Beerta, gemeente Reiderland (GR)
za21nov20093dNb Novembercrosscompetitie
Aalten (GE)
za21nov2009Hobbeldebobbelloop
Zoutelande, gemeente Veere (ZE)
zo22nov2009Internationale Loketnl Warandeloop Tilburg
Tilburg (NB)
zo22nov2009Leudalbosloop
Heythuysen, gemeente Leudal (LI)
zo22nov200917e Scharenborgcrossloop
Lichtenvoorde, gemeente Oost Gelre (GE)
zo22nov2009DIJC-Bertusloop
Delft (ZH)
zo22nov2009Open Rooise Trimcompetitie
Sint-Oedenrode (NB)
zo22nov2009GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo22nov2009Rabobank Twiskeloop
Oostzaan (NH)
zo22nov200961e Bommelasloop
Enschede (OV)
zo22nov2009TRR-Bosloop
Tilburg (NB)
zo22nov2009Duurloop Drent-Friese Woud
Boijl, gemeente Weststellingwerf (FR)
zo22nov2009BAV Wintercup
Baarn (UT)
wo25nov2009Baanloop 1-3 en 5 km
Badhoevedorp, gemeente Haarlemmermeer (NH)
wo25nov2009Adriaan Tripbos Marathon
Sappemeer, gemeente Hoogezand-Sappemeer (GR)
za28nov2009Sint Nicolaasloop
Bunschoten (UT)
za28nov2009Horaloop
Ede (GE)
za28nov2009DTS-Varioloop
Wijdewormer, gemeente Wormerland (NH)
za28nov2009Rob Prooi Memorial Cross
Barendrecht (ZH)
za28nov2009Zandstuve Boslopen
Den Ham, gemeente Twenterand (OV)
za28nov2009Slachterin
Wommels, gemeente Littenseradiel (FR)
za28nov2009Bastiaannetcross
Norg, gemeente Noordenveld (DR)
za28nov2009St Nicolaasloop
Bleiswijk, gemeente Lansingerland (ZH)
za28nov200925e Elderschanscross
Aardenburg, gemeente Sluis (ZE)
za28nov2009Halve Marathon
Ell, gemeente Leudal (LI)
za28nov20099e Zuiderzee Marathon
Zwolle, gemeente Berkelland (GE)
za28nov20093dNb Novembercrosscompetitie
Aalten (GE)
za28nov2009Gaasperplasrun
Amsterdam-Zuidoost, gemeente Amsterdam (NH)
zo29nov2009HRR 1 van de 4 loop
Wassenaar (ZH)
zo29nov2009Bos en Duin Cross
Texel (NH)
zo29nov2009Herikerbergloop
Markelo, gemeente Hof van Twente (OV)
zo29nov20092 Bruggenloop
Zwolle (OV)
zo29nov2009Zwarte Pietenloop
Bemmel, gemeente Lingewaard (GE)
zo29nov20092e Bosloop
Dronten (FL)
zo29nov2009Ringvaartloop
Aalsmeer (NH)
zo29nov200929e Corus Cross
Wijk aan Zee, gemeente Beverwijk (NH)
zo29nov2009PNEM-cross
Uden (NB)
zo29nov2009HCM Karpencross
Eindhoven (NB)
zo29nov2009Sint Nicolaasloop
Monnickendam, gemeente Waterland (NH)
zo29nov2009Grote Zakloop
Nisse, gemeente Borsele (ZE)
zo29nov2009GVAC trimloop
Veldhoven (NB)
zo29nov2009Surpriseloop
Halsteren, gemeente Bergen op Zoom (NB)
zo29nov20091e Bosloopcompetitie
Harderwijk (GE)
zo29nov20093 plassenloop
Zoetermeer (ZH)
zo29nov2009Vechtstreek in Beweging
Maarssen (UT)
zo29nov2009Hazen voor Pasen-loop
Maarssen (UT)
zo29nov2009Kwartaalloop
Delft (ZH)
zo29nov2009St Nicolaasloop
Zwolle (OV)
zo29nov2009Omloop van Leiderdorp
Leiderdorp (ZH)
zo29nov2009marathon Tisvoor niks
Geldrop, gemeente Geldrop-Mierlo (NB)
zo29nov2009Duurloop Drent-Friese Woud
Boijl, gemeente Weststellingwerf (FR)
zo29nov2009Lemelerbergloop
Zwolle (OV)
zo29nov2009Duvelscross
Lieshout, gemeente Laarbeek (NB)
ma30nov2009Sinterklaasloop
Bolsward (FR)