Sneller en makkelijker hardlopen? ?
Schrap een groot deel van jouw lange duurlopen en vervang deze door trainen op souplesse! Sneller en met meer plezier hardlopen!
Lees hier meer over deze unieke methode die tientallen Nederlandse records opleverde.
De LoveLife Run is ons ultieme evenement met een lach en een traan. Stoere, heldhaftige (ex-)kankerpatiënten rennen 5 kilometer lang met hun familie, vrienden en (medische) zorgverlener om zo geld op te halen voor kankeronderzoek. Een onmetelijke prestatie waar kracht en doorzettingsvermogen voor nodig is. Ze gaan dan ook 12 weken lang in training om de finish te kunnen halen. Een gespecialiseerde trainer helpt hen hierbij. Hun lach en hun traan maakt de LoveLife Run zo bijzonder.
De allereerste editie van de LoveLife Run vond plaats in 2021 in het prachtige Breda. De afgelopen jaren is het evenement uitgebreid naar andere steden, verbonden aan weer andere ziekenhuizen, met weer andere (ex-)kankerpatiënten en hun dierbaren. En het groeit nog steeds. Omdat het echt is. Omdat het mooi is. Omdat er echte verhalen zitten achter iedere deelnemer. Onder ons motto ‘’Love life. Fight cancer.’’ halen we vanuit de liefde voor het leven geld op voor kankeronderzoek. 1 op de 2 Nederlanders krijgt op enig moment in hun leven de diagnose kanker. Dus meer onderzoek is heel hard nodig.
LoveLife Run vindt in 2025 voor het eerst plaats in Gouda! Daar zijn er ook KidsRuns over 400, 800 en 1200 meter op de fraaie atletiekbaan van AV Gouda.
Wil je weten waar dit jaar een LoveLife Run is, bezoek dan de homepage van loveliferun.nl.
Ga naar de website van dit evenement.
TIP Download hier een professioneel trainingsschema voor het loopevenement LoveLife Run Gouda
Op de inschrijfpagina een overzicht met hardloopevenementen waarvoor kan worden ingeschreven.
De uitslagen zijn zichtbaar via de uitslagenpagina.
zo 16 feb 2025 | 171e De Knikker ZegerplasloopAlphen aan den Rijn (ZH) | |
zo 23 feb 2025 | PolderloopHazerswoude-Dorp, gemeente Alphen aan den Rijn (ZH) | |
za 15 mrt 2025 | 71e Vosplan Reeuwijkse PlassenloopReeuwijk, gemeente Bodegraven-Reeuwijk (ZH) | |
zo 16 mrt 2025 | DEKKER HALVE NATUURMARATHON Lekkerkerk, gemeente Krimpenerwaard (ZH) | |
zo 30 mrt 2025 | PolderloopHazerswoude-Dorp, gemeente Alphen aan den Rijn (ZH) | |
zo 27 apr 2025 | PolderloopHazerswoude-Dorp, gemeente Alphen aan den Rijn (ZH) | |
za 10 mei 2025 | SilvercityRUN 2025Schoonhoven, gemeente Krimpenerwaard (ZH) | |
za 24 mei 2025 | Love Life Run GoudaGouda (ZH) | |
do 19 jun 2025 | 16e Alphense BruggenrunAlphen aan den Rijn (ZH) | |
ma 25 aug 2025 | Meijeloop 2025Bodegraven, gemeente Bodegraven-Reeuwijk (ZH) | |
zo 28 sep 2025 | 11e Halve van AlphenAlphen aan den Rijn (ZH) | |
zo 12 okt 2025 | GOUDasfaltloop 13Gouda (ZH) | |
zo 12 okt 2025 | Hardlopen met Evy - Start to Run Mp3Download | |
Meer hardlopen in en om Gouda (ZH) zoals hardloopwinkels, aankomende hardloopevenementen, uitslagen, fysiotherapeuten, podologen, loopgroepen en verenigingen en sportartsen. |