Sneller en makkelijker hardlopen? ?
Schrap een groot deel van jouw lange duurlopen en vervang deze door trainen op souplesse! Sneller en met meer plezier hardlopen!

Lees hier meer over deze unieke methode die tientallen Nederlandse records opleverde.
Download een gratis artikel geschreven door Klaas Lok van het Duurloopmisverstand
Download dit artikel met uitleg waarom de Souplessemethode voor de 'gewone' loper veel effectiever is dan de '80/20 benadering'. De resultaten van 1000-en 'gewone' lopers tonen dit aan.
Let op: Het loopevenement glowrun en walk is inmiddels verlopen.
Op zaterdag 13 januari organiseren we de 3e editie van de GLOWRUN & WALK. Op een deels verlicht parcours voorzien van diverse muziekzones kunt u hardlopen of wandelen op diverse afstanden. Het parcours is volledig geasfalteerd. Afhankelijk van het aantal kilometers loopt u 1 of meerdere rondjes over ons parcours. Het is een FUN-RUN, dus is er geen tijdregistratie. Wel ontvang je bij de finish een unieke GLOW medaille.