Let op: Het loopevenement Tough Ten Miles - Farmers Fun is inmiddels verlopen.
MUD & OBSTACLE RUN
De Tough Ten Miles in Oisterwijk blijft dicht bij haar roots. Na een succesvolle eerste editie hebben we editie twee omgedoopt tot Tough Ten Miles – Farmers Fun. De boeren staan namelijk te trappelen om de obstakels op hun land nog groter, modderiger en spectaculairder te maken. Alles wordt uit de stallen gereden om met groot materieel te bouwen aan de Farmers Fun Obstacles en hiermee de deelnemers te imponeren.
Start en finish vinden weer plaats op Streekpark Klein Oisterwijk waar de deelnemers en toeschouwers kunnen genieten van een imposante eindhindernis en natuurlijk de inmiddels beruchte ‘Early Breakdown’.
Drink na het evenement een lekker biertje en geniet van een heerlijke barbecue met toffe muziek. Natuurlijk kijken we deze avond samen naar de WK Voetbalwedstrijd op groot scherm.
De Tough Men en Dirty ladies kunnen kiezen voor 5 Miles of voor de totale run over het park, de 10 miles. Ook voor de kids is er een speciale run, de kinden van de leeftijd 4 tot 7 en 8 tot 13 kunnen starten op een eigen afstand.
Ga naar
de website van dit evenement.