za 20 apr 2024 | 49e Rivierenland Parkloop Schoonhoven, gemeente Krimpenerwaard (ZH) | |
do 09 mei 2024 | hemelvaartsdagloop AV STARTLekkerkerk, gemeente Krimpenerwaard (ZH) | |
za 11 mei 2024 | SilvercityRUN 2024Schoonhoven, gemeente Krimpenerwaard (ZH) | |
za 21 sep 2024 | Run for HopeDordrecht (ZH) | |
za 05 okt 2024 | 9e Molenloop AlblasserdamAlblasserdam (ZH) | |
za 19 okt 2024 | 48e Jan Koudstaal Dijkloop - Halve Marathon SchoonhovenSchoonhoven, gemeente Krimpenerwaard (ZH) | |
di 31 dec 2024 | 40e De Onderlingen Oliebollenloop SchoonhovenSchoonhoven, gemeente Krimpenerwaard (ZH) | |
di 31 dec 2024 | Laat uw evenement opvallenMeer deelnemers en bezoekers! |
za 04 nov 2023 | AV Passaat crossPapendrecht (ZH) | ||
za 04 nov 2023 | 46e Veldloopcompetitie (1e wedstrijd)Papendrecht (ZH) | ||
za 14 okt 2023 | Papendrecht Cirkel LoopPapendrecht (ZH) | ||
za 10 jun 2023 | 39e Nationale LenteloopPapendrecht (ZH) | ||
za 03 jun 2023 | 4 mijl van PapendrechtPapendrecht (ZH) | ||
za 05 nov 2022 | AV Passaat crossPapendrecht (ZH) | ||
za 05 nov 2022 | 45e Veldloopcomp. StARD (1e wedstrijd)Papendrecht (ZH) | ||
za 15 okt 2022 | Papendrecht Cirkel LoopPapendrecht (ZH) | ||
za 11 jun 2022 | 38e Nationale LenteloopPapendrecht (ZH) | ||
za 04 jun 2022 | 4 mijl van PapendrechtPapendrecht (ZH) | ||
Alle hardloopuitslagen |
AV PassaatPapendrecht (ZH) |
AV ParthenonDordrecht (ZH) |
DK en AV HerculesDordrecht (ZH) |
Atletiek Vereniging AAAAlblasserdam (ZH) |
EXtrarunners GorinchemGorinchem (ZH) |
Gorkumse Atletiek en Triathlon vereniging TyphoonGorinchem (ZH) |
AvantriSchoonhoven (ZH) |
CAV EnergieBarendrecht (ZH) |
Loopgroep Jopianen Schollevaar CapelleCapelle aan den IJssel (ZH) |
IJsselrunnersCapelle aan den IJssel (ZH) |
Klik hier voor alle loopgroepen |
Runnersworld DordrechtDordrecht (ZH) |
Run2Day GorinchemGorinchem (ZH) |
De Hardloopwinkel RotterdamRotterdam (ZH) |
Run2Day RotterdamRotterdam (ZH) |
Lopers Company RotterdamRotterdam (ZH) |
Runnersworld Rotterdam CentrumRotterdam (ZH) |
Running Center WaalwijkWaalwijk (NB) |
Starshoe BredaBreda (NB) |
Runnersworld BredaBreda (NB) |
Run2Day BredaBreda (NB) |
Klik hier voor alle hardloopspeciaalzaken |
FYSIO Aalbert BlessureCoachPapendrecht (ZH) |
Praktijk Aan de DijkDordrecht (ZH) |
Masters in Sports FysiotherapieZwijndrecht (ZH) |
Actief FysiotherapieRotterdam (ZH) |
FitFirstZevenhuizen, gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle (ZH) |
1e-lijnsgezondheidscentrum “het Zandpad“ Numansdorp, gemeente Cromstrijen (ZH) |
Ragas & Sip Expertisecentrum sport bewegen en gezondheidBreda (NB) |
Klik hier voor alle fysiotherapeuten |
SMA Midden Rivierengebied, Beatrix ZiekenhuisGorinchem (ZH) |
Sportmedisch Centrum RotterdamRotterdam (ZH) |
SMC TilburgTilburg (NB) |
SMA Utrecht, Sportcentrum OlymposUtrecht (UT) |
Podocentrum AlblasserwaardSliedrecht (ZH) |
Studio-LydiosNieuw-Lekkerland (ZH) |
De Lopende ZaakGouda (ZH) |
Jongenengel Orthopedisch CentrumRotterdam (ZH) |